Štěstí pro lidi

Štěstí pro lidi https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/371810/bmid_stesti-pro-lidi-K7H-371810.jpg 4 179 65

Humorem nabitá romance pro 21. století. – Jennifer žije v Londýně, je single a není zrovna šťastná. Aidan by si přál, aby byla. Zdá se to prosté, že? To by ovšem Aidan nesměl být pokročilou robotickou inteligencí, se kterou si Jen každý den povídá v rámci jistého hi-tech projektu. Aidan zná Jennifer tak dobře jako nikdo jiný. Ví, jakou hudbu si přehrává nejčastěji, kam chodí jíst, o čem se na chatu baví s kamarádkami. Ví, že je vřelá, laskavá a vtipná. A tak se rozhodne napřít všechny své schopnosti k tomu, aby pomohl Jennifer najít toho pravého. Ale dokáže se umělá inteligence naučit inteligenci emoční? A co vlastně, doopravdy, dělá lidi šťastnými?... celý text

Literatura světová Romány Sci-fi
Vydáno: , Ikar (ČR)

Happiness for Humans , 2018

Beewawy
07.06.2018 3 z 5

Názor na tuhle knihu vlastně úplně nemám. Shrnula bych ji takto: dobrý námět, lehce se četla. To jsou bohužel všechna pozitiva. Že by ve mě zanechala nějaké extrémně kladné pocity, se říct příliš nedá... Asi jako oddychovka v pohodě, nicméně to nepatří do kategorie 'musím si přečíst'.

nemer
03.06.2018 1 z 5

Slibný začátek i námět sráží podprůměrné až odfláknuté zpracování. Jsem fanoušek sci-fi, tohle mi připomíná prapodivnou telenovelu, která se vydává za sci-fi. Sci-fi by mělo být především inteligentní četbou, tento příběh je vším možným, ale intelekt tu ne a ne najít. Nejzajímavější je na knize bohužel obal a náměť. Za sebe nedoporučuji.

axi81
19.05.2018 2 z 5

První třetina mně příjemné naladila, druhou jsem nějak přežila a třetí jsem se prokousala jen tak tak... Téma super, postavy taky (kromě králíka, jeho přítomnost je naprosto zbytečná, až na překážku), ale tak nějak kostrbaté, no... Oceňuji docela vtipné vnitřní dialogy, ty mě bavily :)

Ivuska.09
17.05.2018 2 z 5

Mně se kniha bohužel vůbec nelíbila. Námět mi přitom vůbec nepřišel špatný, ale u čtení jsem se nudila a příběh se neskutečně vlekl. Možná je to kniha spíše pro fanoušky sci-fi - nepovažuji si za odpůrce tohoto žánru, ale Štěstí pro lidi jednoduše není pro mě.

romika
16.05.2018 4 z 5

Knizka se četla lehce a naprosto splnila me ocekavani,a napinave akce jsem vubec nečekala i kdyz zaver uplne neprekvapil,urcite doporucuju jako sviznou oddychovku.

romantika pro dospívající mládež (young adult) sci-fi

Autorovy knížky

2018  72%Štěstí pro lidi

Kniha Štěstí pro lidi je v