Stať sa sebou

Stať sa sebou https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/458568/bmid_stat-sa-sebou-Ig4-458568.jpg 5 2 2

Stasi Eldredge sa v nej delí o svoju cestu „žitia Božích snov“, hľadania zmyslu každého dňa i svojich potrieb. Samozrejme, robí to z pohľadu veriaceho človeka, ktorý miluje Ježiša a vie, že nik iný nemôže naplniť všetky jej sny a túžby. Autorka verí, že všetko, čo sa v živote každého z nás udeje, má svoje miesto v Božom pláne, hoci my tomu nemusíme hneď rozumieť. To neznamená, že Boh chce pre nás nejaké zlo, ale keď sa už niečo také stane – v dôsledku konania iných ľudí, diabla, ale aj samotného človeka –, vie všetko obrátiť na dobré. Aj preto Stasi s veľkou túžbou hovorí o tom, že raz jej Ježiš bude hovoriť jej príbeh tak, ako ho vidí on. Bude to deň radosti a smiechu, lebo všetko do seba zapadne...... celý text

Pro ženy Náboženství Psychologie a pedagogika
Vydáno: , Redemptoristi - Slovo medzi nami

Becoming Myself: Embracing God's Dream of You , 2013

martunka
08.01.2023 5 z 5

Tuto knihu jsem dostala k Vánocům... Jsem moc ráda, protože přesně tohle jsem si potřebovala přečíst!

PaníColumbová
16.12.2018 5 z 5

Úžasná kniha od ženy pro ženy! Autorka v ní rozebírá otázku vztahů a přítelství; běžná témata, která většina žen řeší (jak najít smysl života, komplexy, aj.)... Opravdu povzdivé a čtivě napsané! Mohu jedině doporučit!!!

2011  91%Láska a boj
2006  85%Očarujúca
2016  80%Půvabná
2018  100%Skutečně sama sebou

Kniha Stať sa sebou je v