Skutečně sama sebou

Skutečně sama sebou https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/380362/bmid_skutecne-sama-sebou-Iod-380362.jpg 5 2 2

Tato kniha je obdobou titulu Půvabná, je však věnovaná zralým ženám. Máte ve svém životě oblast, kterou byste ráda změnila, pokoušela jste se ji změnit a nepodařilo se vám to? Stasi Eldredgeová z vlastní zkušenosti ví, že osamělost, hněv nebo nízké sebevědomí dokážou dusit vaši víru, že vás Bůh miluje. V knize Skutečně sama sebou upřímně vypráví o svých vlastních zápasech v minulosti, kdy se potýkala s nadváhou a se zpochybňováním vlastní hodnoty, aby vám připomněla, že s takovýmito pocity a problémy nemusíte zůstat navždy. Hanba a strach nemusí být součástí vašeho života. Nikdy vám nedopomohou k růstu, po kterém toužíte. To může udělat jenom Bůh. Jste na cestě k tomu, abyste získala své pravé já. Přijměte účast na proměně, kterou vám Bůh přislíbil, prozkoumejte svůj vlastní příběh, probuďte v sobě touhy, jež do vás Bůh vložil, a začněte sebe samu vidět tak, jak vás vidí Bůh.... celý text

Pro ženy , Náboženství , Psychologie a pedagogika

Vydáno: , Návrat domů

Becoming Myself: Embracing God's Dream of You , 2013

martunka
08.01.2023 5 z 5

Tuto knihu jsem dostala k Vánocům... Jsem moc ráda, protože přesně tohle jsem si potřebovala přečíst!

PaníColumbová
16.12.2018 5 z 5

Úžasná kniha od ženy pro ženy! Autorka v ní rozebírá otázku vztahů a přítelství; běžná témata, která většina žen řeší (jak najít smysl života, komplexy, aj.)... Opravdu povzdivé a čtivě napsané! Mohu jedině doporučit!!!

2011  91%Láska a boj
2006  85%Očarujúca
2016  80%Půvabná
2018  100%Skutečně sama sebou

Kniha Skutečně sama sebou je v