Šťastní a veselé

Šťastní a veselé https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/500220/bmid_stastni-a-vesele-98w-500220.jpg 4 152 61

O mužích, o kterých ve dvaceti sníte, a ve čtyřiceti se vedle nich probudíte. Román Šťastní & veselé vám nadělí pořádnou dávku romantiky. Je pondělí dopoledne a Helenin život se hroutí jako domeček z karet... A za měsíc tu ještě ke všemu budou Vánoce. Je tedy ideální čas napsat dopis Ježíškovi. Co všechno si kdy přála? A co si přeje teď? Helena si prostě napíše seznam a pak bude jen odškrtávat jednotlivé položky, jak si svá přání bude plnit. Není přece nic jednoduššího než vyrazit do Paříže nebo zavolat Jardovi, své lásce z vysoké školy, na kterého se tehdy bála jen podívat...... celý text

uzivatel1190
02.04.2024 1 z 5

Bohužel za mě ztráta času, knížku jsem zavřela zhruba v 1/3. Vůbec mě to nevtáhlo. Postavy Vás nijak neosloví, děj je takový nijaký.

Aghatte
01.03.2024 1 z 5

Vůbec mě to nebavilo a Helena byla pěkná kráva.
Nesedl mi ani nudný styl psaní, prostě příběh, kdy jsou vám všichni úplně ukradení.
Krásná obálka. Tečka.

Zuzulinka
29.09.2023 5 z 5

Krásný příběh. Četla jsem jedním dechem. Pecka!!

IVANA0123
01.04.2023

(SPOILER) Bohužel nedočteno. Na knížku jsem se těšila, chtěla jsem si dát nejakou milou oddechovku, ale po cca 80 stranách vzdávám. Styl je sice čtivý, ale nezaujal mě vlastní obsah. Možná proto, že v knížce nebyla postava, která by mě vyloženě zaujala. Nevěrný manžel, vypočítavé děti a nerozhodná Helena. Možná Helenina kamarádka Martina mi sedla, ale ta zde fungovala jako vedlejší postava... Prostě jsem se s autorkou nepotkala na té správné vlně. Knihu nehodnotím, nebylo by to objektivní.
(4/23)

Liduka
21.01.2023 2 z 5

SPOILER: Asi půjdu proti proudu, ale mě to teda vůbec nebavilo. Helena na to šla s Jardou podle mě moc rychle a pak už to byla nuda. Musela jsem přeskakovat stránky, abych to už měla za sebou a zjistila jak bude vypadat konfrontace Heleny s Hynkovou milenkou. Taky mě naštval Jarda, jak ke konci zareagoval.

dana8437
11.01.2023 5 z 5

Krásná, pohodová oddychovka, moje první setkání s autorkou a určitě doporučuji na relax a odpočinek pro každou ženu. Moc semi líbila a ráda si přečtu i její ostatní knížky.
Dále mám ve své knihovně i Srdeční selhání.

Ivik3
07.01.2023 5 z 5

Krásný vtipný román od české spisovatelky.
Touhle knihou jsem si opravdu zpříjemnila konec roku a začátek nového.
Když jseš na dně, konečně se ti otevřou další cesty, ke kterým jsi byl předtím slepý.Moc příjemná, povzbudivá, občas nervy drásající kniha o přátelství, pokoře,o velkém srdci.Krásná

KvetkaN
29.12.2022

Od začátku kniha velice čtivá, nelze se od ní dotrhnout.
Zajímavý příběh

mfajmanova
28.11.2022 3 z 5

Příjemné odpočinkové čtení u kterého nemusíte moc přemýšlet a dobře se to čte. Pro stresující předvánoční období ideální knížka.

Myš007
06.07.2022 5 z 5

Po dlouhé době knížka, která se mi moc líbila, takové milé čtení, pohlazení na duši. Napsané velmi čtivě, příběh je zajímavý, napínavý a je tam i pár nečekaných zvratů. Určitě si časem přečtu ještě jednou v klidu, abych si ji pořádně vychutnala, protože tentokrát jsem se od ní nemohla odtrhnout a vyloženě jsem ji "vdechla".

knihovnička007

19.12.2021 5 z 5

Doporučuji číst před Vánocemi

janca1705
14.12.2021 5 z 5

Super knížka, teď v době adventu se mi četla sama a těšila jsem se na další stránky. Knihu doporučuji.

mončičák42
21.08.2021 4 z 5

Tak jsem si srpnovou dovolenou zpříjemnila knihou odehrávající se v čase adventním, a bylo to moc fajn. Na příběhu ze současnosti nám autorka ukázala, že někdy platí přísloví "Vsechno zlé je pro něco dobré " a "Nic se nejí tak horké, jak se uvaří". Příběh měl "parádní" start, svižný děj a také jednoznačný konec, jak to mám ráda. Otevřené konce totiž nejsou pro mě.

m.valova
12.07.2021 4 z 5

Netypická na léto,ale přesto se četla lehce,oddechově i když ve vánočním čase by to mělo asi tu pravou atmosféru a kouzlo...nikdy není pozdě na změnu,hlavní hrdince se život otočil během chvilky,ale nikdo nevíme co nám budoucnost chystá a tento příběh v kombinaci s vánočním kouzlem dává naději v lepší zítřky :-)

xena2711
31.12.2020 4 z 5

Co vše se může přihodit za jeden měsíc:-) I když spadnete v jednu chvilku na úplné dno, tak to zaručeně nemusí znamenat konec, ale třeba nový začátek....Pohodový předvánoční příběh.

petulkapeta
28.12.2020 4 z 5

Příběh Heleny byl no nemůžu říct dobry,spíš smutny,ale naštěstí skončil dobre a Pribeh jsem hltala ...jejího muže bych nejraději propleskla za to věčně lhaní a Kristýnino chování me na konci překvapilo a její stará laska me vyvolala úsměv na tváři...

Kerberos
15.09.2020 4 z 5

Příběh Heleny,která zažila asi nejbláznivější předvánoční měsíc ve svém životě.V jeden den ji vyhodí z práce a doma nachytá manžela s milenkou.Jednala úplně jinak než většina žen a život se jí obrátil naruby.Zábavné,dobře se to četlo,ale zažít bych to nechtěla.

Gweny
23.08.2020 5 z 5

Jednoduchý a svižný románek z pera české autorky. Děj je od začátku víceméně předvídatelný a i přesto čtete až do samého konce a tam popustíte uzdu emocím a uroníte pár slziček. A nebo jsem jen já v tyhle dny o něco labilnější?! Těžko říct. Každopádně nám autorka nenápadně podbízí myšlenku, že kdyz už se cítíme být úplně na dně, děje se nám právě ta nejúžasnější věc. Totiž že najednou máme čas, prostor i chuť konečně si plnit své vlastní sny.

AndreaP.
11.07.2020 5 z 5

Kniha o tom, jak se během jednoho jediného dne dokáže život úplně sesypat. Je to moc hezký a naprosto oddechový příběh ze života, který se četl tak nějak sám. V komentářích se hodně píše, že je to super kniha na čtení v době adventu. Zřejmě ano, nicméně já ji četla v červenci a i v horkých dnech je stejně skvělá :-)