Nepřátelské linie 1: Sen rebelů

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Nová republika přestává být schopna jednotného a účinného postupu proti Yuuzhan Vongům... a Luke Skwalker, Han a Leia Solovi a Wedge Antilles musejí zničit to, co kdysi pomáhali s nasazením vlastních životů vybudovat. Vládní rada Nové republiky po dobytí Coruscantu propadá panice a dává se na útěk. Ještě předtím na nedalekém Borleiasu vytvoří poslední obrannou linii - každému je ale jasné, že tím chce jenom získat čas. Leia a Han Solovi cestují z planety na planetu, aby rozdmýchali odpor proti katastrofální politice appeasementu, kterou prosazuje Nová republika. Avšak nejnebezpečnější úkol ze všech na sebe bere Luke Skywalker: musí proniknout do yuuzhanvongské pevnosti na Coruscantu. Teprve čas ukáže, jestli je jeho smělý plán geniální, nebo sebevražedný. K Borleiasu se mezitím blíží invazní flotila Yuuzhan Vongů, odhodlaná zlikvidovat poslední obránce galaxie......celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/60_/60482/nepratelske-linie-1-sen-rebelu-iP3-60482.jpg 4.532
Série

Star Wars - Nový řád Jedi 11.

Žánr
Romány, Sci-fi
Vydáno, Egmont (ČR)
Orig. název

Enemy Lines 1: Rebel Dream

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (4)

Kniha Nepřátelské linie 1: Sen rebelů

Přidat komentář
KubaHanzelin
27. února

Kamera..akce, akce, akce a ještě jednou akce! Pořádný nářez po nudné Temné pouti, panu Allstonovi tleskám a doufám, že byl hrdý na to co stvořil, protože tohle mají přesně fanoušci Star Wars rádi.
Mladá generace šla do pozadí a do světel reflektorů se nám vrátili staří pardálové jako je Wedge Antilles, Tycho Celchu a samozřejmě Luke a Mara Jade s Hanem a Leiou po boku a to se mi teda líbilo!
Abych nezapomněl, Lando byl geniální, jeho pasáže s 1-1A neměly chybu a nemohl jsem se přestat usmívat. Za mě plný počet!

Thrawn
09.09.2018

Perfektní kniha. Rozhodně jedna z nejlepších z celé série.

DarthSoren
23.02.2018

Skvělé, naprosto skvělé. Allston prostě umí. Celá kniha je jedna dlouhá akce. Žádná vata, jenom nekompromisní napětí. Po ne tak docela povedené Temné pouti, kterou jsem hodnotil jako klopýtnutí v sérii, je tohle opravdu vzpruha a opravdu zdařilý kousek. Úžasné od první stránky až dokonce. Nejvyšší hodnocení, moje poklona a zasalutování Allstonovi do nebe.

Palorizek85
30.04.2017

Výborná kniha, která udrží v napětí až do konce. SPOILER: Konečně také nějaký zářez pro Novou Republiku :)

Autor a jeho další knihy

Aaron Allston
americká, 1960 - 2014

všech 7 knih autora

Kniha Nepřátelské linie 1: Sen rebelů je v

Přečtených51x
Čtenářské výzvě1x
Doporučených3x
Knihotéce50x
Chystám se číst20x
Chci si koupit9x
dalších seznamech2x