Stále v tvém stínu

Stále v tvém stínu https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/403783/bmid_stale-v-tvem-stinu-DTL-403783.jpg 4 108 35

Jedné horké letní noci odhalí Naomi otřesné tajemství svého otce, které ji léta pronásleduje na každém kroku. Přestože se snaží vše pečlivě skrývat, nikdy se jí nepodaří stopy za sebou zamést úplně a minulost ji dohání nejen v nočních můrách. Kruh kolem Naomi se začíná uzavírat…

Romány Pro ženy Thrillery
Vydáno: ekniha , Alpress

The Obsession , 2016

raty
15.10.2018 5 z 5

Nora Roberts tak, jak ji mám ráda. Romantika spojená s detektivní zápletkou. Sice trochu nereálné, ale proč si chvilku nezasnít.

Kara998
14.07.2018

Kniha se mi moc líbila. Narazila jsem na ní úplnou náhodou a velice mě překvapila. Od příběhu jsem se nemohla odtrhnout, postavy jsme si zamilovala a zápletka byla originální. Jediné ce nechápu je přebalu knihy -vůbec nesedí k obsahu. Evidentně ho dělal někdo, kdo knihu nečetl. Anglický originál má hezčí design.

katst
27.05.2018 5 z 5

Nora Roberts opět nezklamala, je pro mě sázkou na jistotu. Její knihy mám ráda.

Etule
17.05.2018 5 z 5

Po mém posledním pokusu o čtení knihy od N. Roberts jsem k této knize přistupovala s velice malým očekáváním. Nepamatuji si již název předešlé knihy, ale nedočetla jsem ji. Zřejmě proto, že se jednalo o dvě knihy v jedné a všechno na mě bylo moc rychlé.
Proto kniha překonala všechna mé očekávání a nadto mě velice příjemně překvapila. Četla se skvěle, rychle a nedalo se odtrhnout. Xandera jsem si zamilovala už jen díky jeho skvělému knihomolství. Takových chlapů, nebo aspoň v mém okolí, je málo. :) Líbilo se mi že neutekl, nesoudil a byl pořád svůj.
Obdivovala jsem Naomi za všechno, co dokázala překonat. Jen těžko si člověk může představit, jak tajemství jejího otce otřáslo celou rodinou.
A Seth a Harry! Zlatíčka. Ty si nešlo nezamilovat. Díky nim dostane kniha i tu pátou hvězdu.
Takže sečteno a podtrženo: Rozhodně doporučuji. Po delší době opět skvělé čtení od N. Roberts.

putpuda
11.05.2018 4 z 5

Po hooodně dlouhé době jsem sáhla po N. R. Naposledy jsem četla Rudý šál, nebavilo mě to a je to už nějaký ten pátek. Toto se mi líbilo. Četla se moc dobře, místy krapet víc slaďoučké, ale přežít se to dalo ;). Začátek super, nejvíc mě to začalo bavit od "toho" s Marlou. Pak už to bylo jen napínavé. Víc neprozradím. Připomněla mi ty starší knihy (Kde končí řeka,Andělské vodopády....), které jsem měla moc ráda.

sabca
18.04.2018 5 z 5

Zase jedná z knih od Nory R., která se mi moc líbila. Spojení romantického příběhu a kriminálky mám ráda. Nechápu, že tu někdo píše, že podezřelý byl byl znám už od začátku když já jsem do konce netušila kdo za sériovými vraždami stojí. Tak kdo mám rád romantické příběhy i kriminálky, tak doporučuji.

georginaa
15.04.2018 5 z 5

Napínavá detektivka od začátku až do konce. Příběh vás pohltí, sžijete se s Naomi, chcete ji za každou cenu pomoct, aby to trápení skončilo. Naštěstí se objeví nádherný automechanik, který ji natolik zaujme, že hodlá konečně zůstat na místě, a už necestovat z místa na místo.

Barulikc
23.03.2018 3 z 5

Knížka velmi atraktivní, četla se dobře. Je to klasická Nora Roberts :-)

fruitbueno
19.03.2018 4 z 5

Kniha se mi líbila, na délku jsem nehleděla a jednoznačně jsem si užívala :)

Ivetaa
10.03.2018 5 z 5

Vždy se těším na novou knihu od N.R. Opět nezklamala a detektivní zápletka okořeněná romantikou je od autorky u mě za nejvyšší počet bodů.

alzbeta4340
03.02.2018 4 z 5

Kniha byla pěkná, určitě jedno z lepších dílek Nory Roberts. Napsaná je jejím typickým stylem a je fakt, že jsem měla trochu pocit opakování z jiných románů. Celkem mi to ale nevadilo. Snad jediné, co zde drhlo, byla detektivní zápletka. Podezřelý byl od začátku jen jeden možný a žádné překvapení se nekonalo.

LilianaFalcon
17.01.2018 3 z 5

Takové spíš 3,5 hvězdičky, ale těch popisných a výplňovitých míst tam bylo tolik, že to prostě nešlo.
Každopádně byla první třetina knížky úplně super, pak to začalo hodně pokulhávat. Řekla bych, že jeden až dvě pasáže o focení, výběru nábytku atp. by úplně stačily, ale tady toho bylo tolik! A přitom zbytečného.
Závěr mi pak potom všem "ničem" připadal až moc rychlý a uspěchaný...

klovatina
09.01.2018 4 z 5

Kniha sama o sobě by se mi líbila. Ale přečetla jsem toho od Nory Roberts opravdu hodně a při čtení jsem měla pocit, že vše už se hodně opakuje. Rudý šál, Božské zlo a Tajuplná žena smíchané dohromady.

mariva
27.12.2017 5 z 5

Opět jedna z vynikajících knih Nory Roberts. I když pachatele odhalit nebyl problém, napětí vydrželo až do konce knihy a nutilo mě číst knihu téměř v jednom kuse. Prostě od autorčiných knih se těžko odchází a v závěru vždy lituji, že už je konec.

biki
20.11.2017 5 z 5

Nora Roberts ve své nejlepší formě - velmi zdařilá krimizápletka, která má kořeny v hluboké minulosti hlavní hrdinky, a která ovlivní podstatnou část jejího života i života jejího bratra. A o tom, že povedená je i romantická část příběhu, snad u této autorky ani nelze pochybovat. Prostě perfektní odpočinková četba, kterou jsem si opravdu užila.

Nora Roberts
americká, 1950