Kto získa vikomta?

Kto získa vikomta? https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/479756/bmid_kto-ziska-vikomta-P0z-479756.jpg 4 12 3

Srdcia na pláni série

Pre Hudsona, nového vikomta Stildona, znamenala plavba z rodnej Indie do Anglicka poriadne vyčerpávajúce a náročné obdobie. Keď sa vzápätí dozvie, že osud dostihového impéria, ktoré zdedil, závisí od dobrej vôle iného chovateľa koní, začne sa cítiť ešte bezradnejšie. Pre slečnu Biancu Snowleyovú je stajňa na susednom panstve útočiskom už niekoľko rokov. Keď sa tam jedného dňa objaví akýsi cudzinec a zdá sa, že sa pokúša ukradnúť kone, bez váhania sa ich pustí brániť. Neskôr však zisťuje, že tento prišelec je novým majiteľom panstva i stajní, a veľmi rýchlo podľahne šarmu tohto výnimočného mladého muža. Keď jej Hudson čoskoro nato navrhne, aby si vzájomne pomohli nájsť vhodných partnerov na manželstvo, Bianca sa musí vzdať akýchkoľvek myšlienok na romantický vzťah s lordom Stildonom. Priateľstvo medzi Biancou a Hudsonom však postupne prerastá v niečo silnejšie a obaja sa musia zamyslieť nad tým, čo v živote naozaj chcú. Zabránia im spoločenské očakávania a tlak zodpovednosti naplniť svoje vlastné túžby?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , i527.net

Vying for the Viscount , 2020

vierak
05.04.2022 5 z 5

Knihy Kristi Ann Hunterovej sú príjemné jednohubky. Do príťažlivého prostredia anglického vidieka spojeného so žrebčínom a konskými dostihmi autorka zasadila vzťah Bianci, ktorej vášňou sú kone, čím sa vymyká ostatnej ženskej časti aristokracie, s vikomtom prichádzajúcim z Indie. Zo svojho spokojného života naplneného predovšetkým starostlivosťou o dostihové kone v susednom panstve je Bianca vytrhnutá svojou macochou, presvedčenou o nutnosti do jedného mesiaca ju vydať. Na svoje i macochino prekvapenie poľahky získa pozornosť niekoľkých mužov vo vyššom spoločenskom postavení, aké má sama. Otázkou však ostáva, čo je správne očakávať od manželstva?

pip11
29.03.2022 5 z 5

Na novou sérii od Kristi Ann jsem se moc těšila a taky jsem si to hezky užila. Že se tady objevil lord Trent s manželkou, bylo příjemné překvapení. Nemůžu se dočkat dalšího dílu, kde se příběh zabývá Aaronem.

Marylaa
11.12.2021 5 z 5

Další skvělá kniha od této autorky. Samozřejmě, jak to tak bývá u tohohle žánru je to docela předvidatelné. I když... :) Začatek nové série? Neřekla bych. Spíš pokračování předešlých. I když chvíli mi trvalo než mi to u jedné te postavy došlo, že "no jo, vždyť ho znám odjinud". Ale u další postavy jsem měla trochu chaos. ("Trent? Kdo to je? Mám ho znát? Jo, aha už vím.") Přez tento chaos dávám 5 hvězdiček a těším se na další díl. A než vyjde jdu si připomenout, jak to vlastně bylo s tím Trentem a jeho ženou.