Srdce v písku

Srdce v písku https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/407396/bmid_srdce-v-pisku-VUi-407396.jpg 4 134 34

Osudy pilota Petra Hartmana a Sandry Koutné se protnou v Dominikánské republice, kde tráví se svými blízkými dovolenou a bezstarostně si spolu s ostatními turisty užívají chvíle oddechu v nádherném exotickém prostředí. Nikdo z nich netuší, že se jejich pobyt brzy změní v noční můru a boj o přežití. Na letovisko Juan Dolio se totiž žene nebezpečný hurikán.... celý text

cipperka
11.07.2018 4 z 5

Čtivá knížka, s nenáročným příběhem

i.stefany
23.10.2017 3 z 5

Líbila se mi první část knihy o Dominikánské republice, kterou zasáhl ničivý hurikán. Člověk si vůbec nedokáže představit tu zkázu. Další děj hlavních postav už mi přišel překombinovaný a ne zcela uvěřitelný.

Leniiis
26.02.2017 4 z 5

První polovina knížky byla super. Druhá už mi přišla trochu nadbytečná a jakoby už to byl zas jinej příběh. Nicméně to bylo čtivé, jak jsem u této autorky zvyklá.

Pet13
27.10.2016

Hezký příběh. Poutavě popsány katastrofy hurikánu, což bylo to nejzajímavější v knize.

alnahu
28.07.2015 5 z 5

Příběh Sandry,která přežila několik životních katastrof a vzala si z nich ponaučení,že se má člověk radovat z každého okamžiku přítomnosti, se mě velmi líbil .Knihu doporučuji .Je to moje první kniha od této autorky,ráda si přečtu i její další knihy.

bobkovylist
15.07.2015 4 z 5

Hezký oddychový příběh :)

Charlotta30
29.04.2015 2 z 5

Knížka je to pěkná, ale líbila se mi pouze první část z Dominikánské republiky. Druhou část už jsem jen tak přelétla, už mě tolik nezaujala.

Pampelda
22.03.2015 5 z 5

Moc pěkná knížka !

Always a reader
31.10.2014 5 z 5

Tuhle knížku zbožňuju! Četla jsem se zatajeným dechem. Jak jsem se do ní vžila, tak jsem nadávala, bála se, byla šťastná.. prostě jsem pociťovala vše co hlavní postavy. Jen na ní pomyslím a vzpomínky se mi vrací.

gama
22.05.2014 5 z 5

Krásné čtení jedním dechem!!!

Jitush
16.04.2013 3 z 5

Velmi se mi líbila část v Dominikánské republice před a při hurikánu. Podle mě to měla autorka utnout, když se hlavní hrdinové vrátili domů. Zbytek na mě působil tak nějak nastaveně. Ale jinak vcelku pěkná kniha. :)

v.e.v.er.ka
05.04.2013 4 z 5

Knizka byla super ;-), klara janeckova asi neumi ani zklamat ;-)

Neri
14.03.2013 3 z 5

Nevím, nevím, ale v této knize mne doopravdy zaujalo pouze líčení události spojených s hurikánem, to bylo hodně působivé. Ale ostatní vyprávění, včetně jednotlivých postav a jejich osudů, to mne nijak neoslovilo.

Val
03.12.2011 4 z 5

Špatné to nebylo, ale..... četla jsem od ní lepší knihy .