Srdce v písku

Osudy pilota Petra Hartmana a Sandry Koutné se protnou v Dominikánské republice, kde tráví se svými blízkými dovolenou a bezstarostně si spolu s ostatními turisty užívají chvíle oddechu v nádherném exotickém prostředí. Nikdo z nich netuší, že se jejich pobyt brzy změní v noční můru a boj o přežití. Na letovisko Juan Dolio se totiž žene nebezpečný hurikán....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/40_/407396/srdce-v-pisku-VUi-407396.jpg 3.862
Romány, Thrillery, Literatura česká
Vydáno:, Ikar (ČR)

Kniha Srdce v písku

mig20
01.09.2018

Knihu jsem přečetla jedním dechem. Přišlo mi nejdříve jakoby to byly spíš dva příběhy a v půlce knihy jsem si říkala o čem to teď proboha ještě bude? Po dočtení knihy to ale dávalo smysl. Chování některých postav ve mě během čtení vzbuzovalo silné emoce a z toho důvodu hodnotím knihu velmi kladně. Jednalo se o moji první knihu od této spisovatelky a určitě bych si ráda ještě nějakou přečetla. Díky čtenářské výzvě už jsem poznala tolik nových a dobrých spisovatelů a spisovatelek, že nevím kdy všechny ty knihy budu číst :)

bekule
17.08.2018

Příběh mohl být hodně zajímavý ale styl vyprávění mě vůbec nesedl, místy až neuvěřitelně naivní.

cipperka
11.07.2018

Čtivá knížka, s nenáročným příběhem.

i.stefany
23.10.2017

Líbila se mi první část knihy o Dominikánské republice, kterou zasáhl ničivý hurikán. Člověk si vůbec nedokáže představit tu zkázu. Další děj hlavních postav už mi přišel překombinovaný a ne zcela uvěřitelný.

Leniiis
26.02.2017

První polovina knížky byla super. Druhá už mi přišla trochu nadbytečná a jakoby už to byl zas jinej příběh. Nicméně to bylo čtivé, jak jsem u této autorky zvyklá.

Pet13
27.10.2016

Hezký příběh. Poutavě popsány katastrofy hurikánu, což bylo to nejzajímavější v knize.

alnahu
28.07.2015

Příběh Sandry,která přežila několik životních katastrof a vzala si z nich ponaučení,že se má člověk radovat z každého okamžiku přítomnosti, se mě velmi líbil .Knihu doporučuji .Je to moje první kniha od této autorky,ráda si přečtu i její další knihy.

bobkovylist
15.07.2015

Hezký oddychový příběh :)