Spy x Family 8

Spy x Family 8 https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/515194/bmid_spy-x-family-8-Erh-515194.jpg 4 56 4

Spy x Family série

Tajná východní organizace Zahrada vyslala Yor na důležitou misi – Cílem je ochránit poslední přeživší významné mafiánské rodiny. A celá věc se má odehrát na výletní lodi, na které cestuje i Loid s Anyou! Dokáže Trnová princezna splnit svůj úkol, aniž by ohrozila ty, na kterých jí záleží, nebo dokonce sebe samotnou?

Bettybook
22.02.2024 4 z 5

Jeden z nejlepších dílů, doufám ale, že se operace Puštík někam už posune.

Atlantis
11.09.2023 2 z 5

To už půjde kvalita téhle mangy jenom dolů? Osmý díl je brutální nuda. Zástupy nijakých padouchů doslova dokráčí k hlavní postavě, ta je odkopne a jde se dál. Doslova i obrazně. Tohle měla být jedna kapitola, ne celý jeden díl. Těch pár povedených vtipů situaci nezachrání.

Alma-Nacida
14.07.2023 3 z 5

Kvalita klesá, srandy ubývá, zato přibylo akčních scén, které jsou poněkud nepřehledné a dají se shrnout do " kop, krach, plesk, svist, atd.". Přiznávám, že jsem je přeskakovala ("hop") a šla rovnou na poslední stranu, abych věděla, kdo vyhrál. A ano, kdo vyhraje se dozvíme až v dalším dílu.

orangerose
21.05.2023 5 z 5

Napínavý díl, bavil mně, zrovna končí kdy je nejvíc napínavý, čekání do července - no to bude dlouhá doba

Tacuja Endó
japonská, 1980