Spy x Family 7

Spy x Family 7 https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/509438/bmid_spy-x-family-7-LHo-509438.jpg 4 69 5

Spy x Family série

Soumrak se konečně setkává s Desmondem! Podaří se mu získat jeho důvěru, nebo celá operace Puštík selže? Mise na záchranu světa nabírá na obrátkách a její výsledek ovlivní nejeden život. Nahlédněte pod masky jednotlivých aktérů!

Literatura světová , Komiksy

Vydáno: , Crew

Teddy2023
09.01.2024 3 z 5

Soubor povídek na oddechnuti

Atlantis
10.08.2023 3 z 5

2,5* Bohužel, čistý filler. Pár mini příběhů a první velký krok špatným směrem.

Dragell
01.06.2023 4 z 5

Sedmý díl je spíše takovým souborem povídek, které nám odhalí, co jednotlivé postavy z rodiny a jejich nejbližší vlastně jen tak dělají. Nesmíme přeci zapomínat, že Trnová princezna má své zakázky, Anya se trápí jako vždy ve škole a co teprve takový Bond! Samozřejmě Soumrak musí pohnout s misí Puštík, takže i hlavní dějová linie se posune kupředu. Za mě příjemný vsuvkový díl s řádným tempem, který více přibližuje jednotlivé postavy, nezapomíná na akci, humor a speciální schopnosti některých zúčastněných.

Alma-Nacida
20.02.2023 3 z 5

Už to trochu dře, předchozí díly byly plné srandy, jednotlivé mise navazovaly na sebe, tady se za celý díl nic nikam neposunulo. Budu číst, dokud bude dcera kupovat, ;) jinak mi to už asi stačilo.

orangerose
05.02.2023 5 z 5

Další díl ze série Spy family, bavil mně tento díl, je akční, zábavný, ach jo - čekání na další díl vyjde v dubnu :)

Tacuja Endó
japonská, 1980