Spy x Family 3

Spy x Family 3 https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/486025/bmid_spy-x-family-3-xT0-486025.jpg 5 127 6

Spy x Family série

Mise vytvořit rodinu: splněno. Nebo ne? Forgerova rodina čelí další výzvě – a tentokrát přichází zevnitř! Dokáže Soumrak přechytračit Yořina bratra Yuriho a přesvědčit ho o jejich manželství, nebo se nově získaný švagr stane jeho zkázou? Propuká psychologický souboj špiona a člena tajné policie! Vyjde z něj někdo vítězně, nebo se masky všech rozpadnou na prach? Na vlásku visí nejen úspěch mise, ale i Soumrakův život!... celý text

fvalek
10.01.2024 5 z 5

Jasně, je to sice taková fiktivně vyhrocená špionská blbůstka, ale docela jsem si tuhle mangu oblíbil. Bratr Jor je takový... trošku švihlý, trošku incestní a hodně náročný, takže je v něčem trošku podobný Loidovi, ale je v podstatě i jeho opakem, ať svou netrpělivostí a neschopností se ovládat, až po druhou stranu vojenské a špionážní barikády. Docela jsem si v tomhle díle oblíbil Jor a těším se, až se taky bude mít šanci předvést. Jinak kromě domácího prostředí nic moc děj, ale bohatě to dorovnává dění ve škole, které mě baví a je vtipné. Snaha získat hvězdičku je docela dobře motivovaná a různé způsoby získávání je fajn. Nakonec i to, jak ji vlastně dostala bylo vtipné... :D

Bettybook
06.07.2023 5 z 5

Opět jako předchozí dva díly, naprostá krasojízda.

Alma-Nacida
26.11.2022 3 z 5

Chudák deprivant Yuri :), je to už trochu na jedno brdo, ale co už... Prý je v dalším díle nějaký ... se superschopnostmi, tak to prostě musím číst dál.

Atlantis
28.06.2022 5 z 5

Jo, tahle série prostě skvěle šlape. Plusy jsou vlastně pořád stejné - sedí mi humor, baví mě jednotlivé postavy. Mini výtky jsem měl tentokrát k Soumrakovu chování a vlastně jsme se velmi málo posunuli dopředu. Ale jinak luxus, už na mě čeká čtyřka.

orangerose
21.04.2022 5 z 5

Já se bavila jako 1,2 dílu, 3 díl je taky akční, zábavný, za mně super :)

Listy
27.03.2022 5 z 5

3. díl překypoval humorem a napětím jako ty předešlé. Velmi mě těší nárůst mang v českých knihkupetvích a nárůsz zájmu o ně.
Za mě si zatím série drží laťku i kvalitu. Těším se na pokračování a posun. Velmi mě baví bonusové mise!

Tacuja Endó
japonská, 1980