Spolubydlící

Spolubydlící https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/397248/bmid_spolubydlici-eih-397248.jpg 4 685 135

Když svatbou vztah nekončí, ale teprve začíná… Holland Bakkerová má byteček na Manhattanu, nenáročnou asistentskou práci v divadle a touhu stát se spisovatelkou. Už šest měsíců ale nenapsala ani řádku. Místo toho den co den postává ve stanici metra na Padesáté ulici a dychtivě poslouchá, když hraje On. Calvin, chlap s těma nejuhrančivějšíma zelenýma očima, neodolatelným irským přízvukem a ďábelskými prsty na strunách kytary. Právě takového sólistu by nutně potřebovali v divadle, které vede Hollandin strýc. Jenže to má drobný háček: Calvin je ve Státech už pár let nelegálně. Nenašla by se nějaká cesta, jak pro něj získat povolení k pobytu? Co třeba fingovaný sňatek? Christina Laurenová – je vůbec třeba něco dodávat? Přichází další romantický i zábavný příběh nejen pro čtenářky, které si oblíbily románové série Vášnivý a Božský. Tentokrát společně nakoukneme do oslnivého světa muzikálových divadel na Broadwayi, ale i do newyorských ulic, barů a samozřejmě také do ložnice hlavních hrdinů. Kniha Spolubydlící se v USA stala bestsellerem a předlohou pro hollywoodské filmové zpracování.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Jota

Roomies , 2017

Dudek25
03.06.2020 3 z 5

za mě asi nic moc od anotace sem čekala něco víc neříkám že je to špatné čtení ale autorka tedy umí psát daleko lépe .Jako oddechové čtení ano

Ella161
18.05.2020 5 z 5

Tahle kniha je moje nejoblíbenější od autorky! Doporučuji

pegasek
13.05.2020 5 z 5

Kniha se mi libila,byla dost zabavna.Bylo super vypnout mozek a nechat se unaset timto pribehem :-D

bekule
11.05.2020 4 z 5

Film Zelená karta mám moc ráda , takže tato tak trochu YA varianta na podobné téma mě bavila. Příjemná zábavná romantika s náhledem do světa hudby a divadla.

Knihomolka97
08.05.2020 4 z 5

Mně se to líbilo. :) Krásný, romantický, vtipný, odpočinkový příběh s velmi sympatickými postavami, kterým fandíte.

Damonka12
15.04.2020 3 z 5

3,5 za mě určitě jedna ze slabších knih autorky, konec byl typickým klišé a ještě hrozně uspěchaný, celkem mi to zkazilo pohled na celou knihu.

BlankaHill
08.04.2020 2 z 5

Za mě musím říct -ne! Po šíleném začátku jsem myslela, že ji odložím, ale byla jsem zvědavá, jak se poperou se spolubydlením. Ano, některé pasáže se mi i líbily, ale převládaly ty, u kterých jsem se nudila a musela se do čtení nutit. 乁( . ര ʖ̯ ര . )ㄏ

Pajina324
23.03.2020 4 z 5

Romantika, oddechová knížka, příběh se mi líbil

Sasha001
14.03.2020 4 z 5

Vcelku nenáročná knížka. Děj se dal očekávat, takže to nebylo nic překvapivého, jen další romantika podle vzoru "udělejme tam dva dějové zvraty mezi hlavními hrdiny a romantický závěr"... Ale jako taková ta oddechová literatura, když člověk chce vypnout a nepřemýšlet je ta knížka fajn.

Shanib
10.03.2020 4 z 5

Bylo to milé a romantické. Příběh se mi moc líbil a hlavní postavy mi přirostli k srdci. Kdybych ale nevěděla, kdo je autorem (autorkami), tak bych to na základě příběhu a stylu psaní vůbec nepoznala. Ač nerada, neubráním se srovnání s mým oblíbeným Božským bastardem, kde se nikdo s ničím příliš nepáral, kdežto tohle bylo takové něžné.

Bet
10.03.2020 4 z 5

Kniha mě bavila, přečtená jedním dechem. Opět Autorka nezklamala :)

petulkapeta
02.03.2020 5 z 5

tak mě to bavilo teda fakt hodně a ke konci jsem měla skoro na krajičku,tahle kniha mě dostala...

marketsim
26.02.2020 4 z 5

Na knihu jsem se těšila. Od autorky jsem četla už hodně knih, a vždy super napsané. Tato kniha bohužel nedokázala překonat sérii Božských, ale pěkná oddychovka. Za mě tak na 75%. Začátek se pomalu táhl, ale ke konci se kniha nedala odložit.

CiaKawlone
24.02.2020 4 z 5

Právě jsem knížku zavřela, takže tohle píšu ještě s emocemi, které ve mě kniha vyvolala.
Děj byl pro autorky typický. Prostě neurazí. Mě prostě nesedělo to, že to bylo z hudební scény, o které nic nevím. Začátek mi přišel trochu divný a fakt prvních 50 stran byla spíš nuda. Neseděl mi ani život hlavní hrdinky, protože ve svém věku už by snad mohla platit nájem sama bez strýčků a mele se tu teorie, že nejmladší jsou prostě rozmazlení. Jinak strýčci super a Calvin taky super. Na knihách autorek bylo a je fajn, že v té ich formě nikdy nepopisují vypravěče a je tak snadnější se za něj dosadit. Dávám tak málo, protože kniha posledních 100 stran měla hodně společné z jednou z knih bastarda (omluvte mě, ale je to už déle co jsem to četla, takže si nevzpomenu na díl) Nejsem zklamaná, ale ani příliš nadšená a autorka má rozhodně lepší knihy.

marketa4469
22.02.2020 5 z 5

Celý příběh se mi moc libil, hezká zápletka i prostředí hudby. Ze začátku jsem si myslela, že vím, jak se bude příběh vyvíjet a nakonec to bylo úplně jinak. Super knížka na odpočinek, teď se ale musím vrhnout do nějakého těžšího čtení.

Mrňous1
19.02.2020 3 z 5

Tak Já jsem to měla jak na houpačce. Odpad to není. Ale série "božský" se bude těžce autorkám překonávat.

aniger
16.02.2020 4 z 5

Kniha se mi moc líbila, na to že má menší hodnocení. Ale příběh byl skvělý, pobavila jsem se u ní a postavy autor popsal také hezky. A divadelní prostředí byl skvělý nápad.

domihruzkova
06.02.2020 3 z 5

První polovina mě vyloženě nudila, ale pak to dostalo spád, zvědavost, jak to nakonec skončí, mě donutila knihu dočíst.

michaela3618
23.01.2020 5 z 5

Za me super oddechovka a prectena za dva vecery. Je pravda, ze jsem od knihy ocekaval trochu vic, ale urcite nezklamala.

ArwenAragorn
21.01.2020 1 z 5

Půjčeno omylem a při četbě (nedočteno) jsem si uvědomila, jak velký ten omyl byl.