Ztráty a lži

Ztráty a lži https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/1454/bmid_ztraty-a-lzi-nXJ-1454.jpg 4 127 38

Spilling CID série

Před třemi lety se Naomi Jenkinsové stalo něco hrozného - tak hrozného, že o tom nikomu neřekla. Teď má další tajemství - milence. Když Robert zmizí, Naomi je jasné, že se mu muselo něco stát. Policie už o tom tak přesvědčená není, zvláště když Robertova žena tvrdí opak. Naomi je zoufalá; proto označí Roberta za společensky nebezpečného devianta - pak už ho policie bude muset začít hledat...... celý text

Literatura světová Thrillery
Vydáno: , Ikar (ČR)

Hurting Distance , 2007

jllv
28.06.2016 2 z 5

Prvni cast se mi cetla spatne. Dokonce jsem knihu chtela odložit. Nakonec jsem se kousla a cetla dal. od druhe casti uz to bylo o mnoho lepsi. Ale i presto, ze se to pak rozjelo, tak davam je 3 hvezdicky.

NikaMirka
13.06.2016 5 z 5

Neuvěřitelné! Musím dát pět hvězdiček. Zatímco "Bludná sdělení" jsem četla jen proto, že mě k tomu donutila vždy poslední věta kapitoly (ale i to bylo fantastické, co jedna věta dokáže), tak tuhle knihu jsem opravdu nemohla odložit. Propracovanost příběhu a propojení postav bylo neuvěřitelné, fantastické, až dokonalé. Už vím, proč spisovatelka, navazuje na Agatu Christie.

Heyhey
06.06.2016 4 z 5

Připomínalo mi to Dívku ve vlaku. Nenechte se odradit pomalejším začátkem.

Pajina68
30.03.2016 3 z 5

První kniha, co jsem četla od této autorky "Bludná sdělení" mne dost zklamala, tato druhá kniha byla o něco lepší, ale stejně mne moc nenadchla. Autorka nebude moje oblíbená.

zuzana2599
27.03.2016 4 z 5

Tento thiller je mojí čtenářskou prvotinou od S. Hannah. A myslím, že se vydařil. Autorka mě dokázala neustále držet v napětí, lži hlavních hrdinů mi pořádně zamotaly hlavu a i když mi seržantka Charlie moc sympatická nepřišla, bavila jsem se. Takže se zase někdy těším na další dílko z pera autorky...

Jaruce
26.03.2016 3 z 5

Ze začátku nuda, přeskakovala jsem stránky asi tak v polovině knihy se to začalo rozjíždět a nabralo to obrátky.

wooloong
20.02.2016 4 z 5

Prvních cca 50 stránek jsem si musela zvykat na styl psaní autorky, abych vůbec pochopila, která bije. Pak se to začalo slibně vyvíjet a na konci jsem se už trochu nudila tím omíláním Naomina vztahu k Robertovi. Zatímco u spousty detektivek mi vadí rychlý závěr, který mi neumožní rozuzlení řádně vychutnat, tady bylo posledních 20 stran zbytečně nastavovanou kaší.

kneslova
19.01.2016 5 z 5

Jak čtu knihy S.Hannah, mají pro mne překvapivě vzestupnou tendenci. Tato se mi líbí zatím nejvíc. Hodně dobrý psychothriller. Ne, nenudila mě ani z počátku a dál je to čím dál lepší, pachatelé nečekaní, postavy osobité.... dobře napsané, napínavé , tak asi za 4,5 hvězdiček.

Vladísek
14.01.2016 3 z 5

Do této knihy jsem se z počátku nemohla vůbec tzv. "začíst". Zhruba v polovině mě začala i bavit, ale ke konci se změnila v - pro mě - překombinovaný thriller. Nemohu říci, že by se mi kniha vůbec nelíbila, ale přeci jen, znám lepší.

KaterinaJ
13.01.2016 5 z 5

Hodně napínavá kniha s překvapivým rozuzlením.
Autorka se stala mou oblíbenou.

Danago
28.10.2015 5 z 5

Před třemi lety se Naomi stalo něco tak hrozného, že o tom nikomu nedokázala říct. Když její tajný milenec Robert zmizí, Naomi je přesvědčená, že se mu stalo něco zlého. Policii ,ale o tom přesvědčit nedokáže, protože Robertova žena tvrdí opak. Naomi je zoufalá ....
Příběh je hodně napínavý , zamotaný, se spoustou zvratů a až do konce čtenář neví na čem je. Mě se tento styl velice líbí a můžu jen doporučit.

Daenerys
21.09.2015 4 z 5

Zvláštně psané, zvláštně propletené, rozhodně nečekané.

evasamankova
20.09.2015 5 z 5

Ze začátku trochu ospalé tempo, ale poté velice napínavý psychologický román a detektivka. Konečné rozuzlení hodně mrazivé.

Ki-tt-y
13.02.2013 5 z 5

Po překonání celkem nudného začátku se děj rozhýbe a je velmi napínavý a nepředvídatelný.

malen
04.09.2012 4 z 5

Když jsem přečetla pár stran, říkala jsem si, bože, co to čteš. Ale pak mne to chytilo a četla jsem jedním dechem,

Adriana.82
27.05.2012 5 z 5

po vlažném začátku velmi napínavý děj :)

Leskodka
06.10.2011 5 z 5

Po přečtení několika stránek mě děj chytil a nepustil. Kniha se četla velmi dobře a poutavě.

bookcase
22.06.2011 5 z 5

Výborný psychologický román. Není nouze o překvapivé zvraty, čte se jedním dechem.

Sophie Hannah
anglická, 1971