Soukromý rozhovor

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Příběh o manželské nevěře, k níž se odhodlá šťastně ženatý šestačtyřicetiletý psychiatr David Chapman okouzlený dětským charismatem sedmadvacetileté broadwayské tanečnice, jíž potkal kteréhosi dne v Central Parku, se velmi rychle mění v cosi mnohem ponurejšího než je pouhá studie nejbanálnějšího fenoménu naší doby. Druhou a neméně důležitou dějovou linii románu představují Chapmanovy marné pokusy zbavit své pacienty jejich traumat, přičemž psychiatr postupně ztrácí nad svými terapeutickými schopnostmi kontrolu....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/15561/soukromy-rozhovor-FmY-15561.jpg 3.515
Žánr
Literatura světová, Romány
Vydáno, BB art
Orig. název

Privileged Conversation, 1994

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (3)

Kniha Soukromý rozhovor

Přidat komentář
postrach
21.07.2017

V této knize se skutečně nejedná o detektivní zápletku,ale o manželskou nevěru a lži,do kterých se hlavní postava knihy zaplete.Hlavní postava-psychiatr se seznámí se ženou,již srazí z kola muž,zraní ji a kolo ukradne.....Psychiatr jí chce pomoct,zamiluje se a nemůže přestat.Příběh začíná v New Yorském parku.....Dále pacient,který měl vztah se svou sestrou....Klasika.

Nela2
23.01.2015

Kniha ve mě nezanechala dobrý pocit. Ale asi to bude tématem nevěry, které je mi "proti srsti".


sarekaslukova
09.06.2014

V podstatě skvělá kniha, ale jednu hvězdičku jsem musela ubrat za ten konec, který se mi vůbec nelíbil. Kniha se četla hezky, ale přišlo mi divný, že tam ze začátku nebyla žádná akce. Ale ke konci už se opět projevil McBainovský talent pro vraždy. Sice moc nemusím příběhy o nevěře, ale tento byl vydařený.

Autor a jeho další knihy

Evan Hunter (p)
americká, 1926 - 2005

všech 119 knih autora

Kniha Soukromý rozhovor je v

Přečtených30x
Čtenářské výzvě1x
Doporučených1x
Knihotéce18x
Chystám se číst9x
Chci si koupit1x