Souboj znamení

Souboj znamení https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/31135/souboj-znameni-31135.jpg 4 40 6

Aby pronikla do samé podstaty všeho, s čím se lidi na ní obrací, aby dokázala co nejkonkrétněji tlumočit a objasnit řeč karet, začala se intenzivně zajímat rovněž o astrologii předurčenost danou momentem zrození. Hledala a nacházela nadmíru zajímavé souvislosti a ty jsou právě námětem její knížky Souboj znamení. Všechna znamení zvěrokruhu detailně rozpracovala ze všech možných hledisek. Vznikl tak ojedinělý podle všeho první astrologicko-karetní průvodce.... celý text

Elea
23.09.2022 4 z 5

Vtipně a velmi srozumitelně popsané vztahy mezi jednotlivými znameními horoskopu.

DarkAvenger
20.07.2021 5 z 5

Jelikož mě zajímají znamení zvěrokruhu ráda sem si přečetla kdysi tuhke knihu od mamky. Kdo má rád astrologii tomu určitě bude tahle kniha užitečná.

joachim36
28.01.2018 4 z 5

Tadle kniha o výkladu znamení má nějakou "magickou" atmosféru. Ač na výklad znamení moc nevěřím, tato kniha je prostě kouzelná a popisy sedí jak prxxx na hrnec.

moničina
12.06.2017 4 z 5

Celkom vtipne napísané, hlavne inzeráty, ktoré by napísali jednotlivé znamenia. Aj som sa nasmiala.

Vevo
24.11.2014 5 z 5

Knihu jsem si koupila přes antikvariát.Nemohu si ji vynachválit.Znamení jsou v knize naprosto mistrně popsána a rozebrána.Dozvíte se o nich všechno.Jaké jsou děti vodnáře,jaký je muž lva,nebo žena střelce.Co mají rádi a co ne.Které znamení se ke kterému hodí,ke kterému ne a která mají mezi sebou neutrální vztah.Také u každého znamení najdete seznam osobností.Knihu mohu doporučit úplně každému,kdo se zajímá o astrologii,ale i každému,kdo se chce dozvědět něco o sobě a blízkých ;)

vesirena
05.02.2012 4 z 5

Nejvíce ze všeho se mi v knize líbí popisy k jednotlivým znamením formou fiktivních rozhovorů s dalšími členy zvěrokruhu...

Např:
Statný Štít staví chatu, práce má nad hlavu a dojde mu cement a ke všemu si poraní nohu a křikne na svoji polovičku: "Vezmi auto a dojeď mi pro 4 pytle cementu."
Pak je tam podrobně popsáno jak mu partnerka od Berana až po Rybičku odpoví...každá po svém ale nejvíc mě pobavila Střelkyně a Vodnářka...
krásné, hravé a výstižné...

Dagmar Kludská
česká, 1944