Soptíci jsou bomboví!

Soptíci jsou bomboví! https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/318982/bmid_soptici-jsou-bombovi-dxa-318982.jpg 3 12 3

Soptíci série

2. díl veselé série pro děti. Plamínu a Krata už znáte. Jsou to soptíci – prdící bytůstky, které bydlí v sopkách a mají na svědomí to neustálé pobublávání a výbuchy. Nedají bez sebe ani ránu, a to to kolem nich bouchá neustále! Krato nemůže najít svého domácího mazlíčka, dráčka Smoka. Co když se ztratil v husté mlze, která už několik dní leží nad údolím sopek? Je potřeba najít ho a zachránit. Soptíci se neohroženě vydávají na nebezpečnou pátrací akci. Netuší však, že objeví něco neuvěřitelného!... celý text

Literatura světová Pro děti a mládež Pohádky
Vydáno: , Fragment (ČR)

Die Vulkanos sind bombig!

konformita
18.11.2021 4 z 5

Asi budeme primitivní požírači bezduchých příběhů. Nám se líbilo a zasmáli jsme se.

broskev28
24.08.2017 2 z 5

Nemůžu si pomoct, ale české knížky pro děti mi připadají o hodně lepší. Jenže ze své vlastní praxe vím, že dnešní děti dávají těmto primitivním příběhům přednost. Přečíst si knihu od autorek, jakými jsou Lenka Rožnovská, Ivona Březinová, Zuzana Pospíšilová, Iva Procházková nebo Klára Smolíková, je rozhodně náročnější. Soustředění, zaujetí a vytrvalost - to se dnes jaksi nenosí.
Takže jen dva hvězdičkové p....

Svica
08.02.2017 3 z 5

Stejné jako první díl. :-)

Kniha Soptíci jsou bomboví! je v