Kámoška k zakousnutí

Potřebují kamarádku, a to okamžitě! Jinak se dvě poloupírky Daka a Silvania vydají zpátky do Transylvánie. Tam se dá aspoň nerušeně létat po okolí a do školy chodit v noci! V jejich novém domově v Německu je ale všechno úplně jinak – tady číhá nebezpečí na každém kroku. Bude první školní den totální katastrofa? Poznají upírky novou kámošku?...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/35_/35027/upiri-segry-kamoska-k-zakousnuti-oT6-35027.jpg 3.549

Upíří ségry (1.)

Eine Freundin zum Anbeißen (2008)

Literatura světová, Fantasy, Pro děti a mládež
Vydáno:, Fragment (ČR)

Kniha Kámoška k zakousnutí

lucygreen
21.11.2018

Moje oblíbená knížka z dětství. Přečetla jsem všechny díly ze série. Každý měl něco do sebe ;).

ivca84
28.09.2018

ukazuje osudy dvou sester, ktere se prestehuji z rodneho Rumunska do Nemecka a prozivaji nova pratelstvi, lasky a zachrany jejich druhu

Orange8knihomol
04.03.2018

Jelikož jsou upíři v knihách moje krevní skupina, tak se mi tato knížka o Dace a Silvanii Tepesových, dvou poloupírských dvojčatech, velmi líbila. Příběh byl velmi milý, čtivý, odpočinkový a jednoduchý. Pro mě byl tento první díl ze série ,,Upíří ségry" takové krásné pohlazení. Už se těším na další díl, do kterého se bezmezně hned pustím.

SeverusSnape
17.05.2016

Velice vtipné čtení pro mladší čtenáře

magda.sabela
14.12.2015

Celou sérii knížek jsem četla někdy ve 4 třídě, je fakt, že ted by mně asi nebavila, ale vím, že tenkrát jsem jí přímo hltala. Knížka je velice milá.

Jolilinka
15.11.2014

Fajn knížka, příjemně se četla.

LucajdaBooks
30.07.2013

Úplně super. Je to hustý.

TessDragon
15.09.2012

Připadalo mi to trochu jako čarodějky od Breziny jen v upířím provedení.A nebylo to vůbec špatné.Super průměr. ;)

Franziska Gehm

Franziska Gehm