Matkou ze dne na den

Matkou ze dne na den https://www.databazeknih.cz/img/books/27_/275140/bmid_matkou-ze-dne-na-den-AbU-275140.jpg 4 140 45

Sophie Mills série

Bezvýhradná láska existuje. Jen člověk musí mít koho milovat. Sophie a Carrie byly kamarádky od dětství, ale během posledních let se jedna druhé ztratily. Carrie se rozhodla pro rodinný život v malém městě, zatímco Sophie si buduje skvělou kariéru v Londýně. Nemá sice moc času na muže, zato ji čeká další povýšení, má úžasnou sbírku bot a kočku, která ji nikdy nezklame. Jenže pak se Sophie dozví, že Carrie zemřela a že se nemá kdo postarat o její dvě malé dcerky. Otec holčiček je nezvěstný a jejich babička je sama odkázaná na ústavní péči. Kdo zbývá? Sophie: dávná přítelkyně z dětství, která Carrii slíbila, že se dětí ujme, pokud by došlo k nejhoršímu. A ten den teď nastal... Rowan Coleman napsala další chytrý, vtipný a emocemi nabitý román. Za hrdinku tentokrát zvolila ženu, která se stala matkou doslova ze dne na den, naprosto nepřipravená a beze špetky zkušenosti. Ze sebevědomé manažerky se stává bezradná osoba, která si zpočátku absolutně neví rady, ale postupně díky holčičkám začíná chápat, co je pro ni v životě opravdu důležité. A především zjišťuje, že bezvýhradná láska skutečně existuje. Jen člověk musí mít koho milovat.... celý text

Literatura světová Romány
Vydáno: , Domino

The Accidental Mother , 2007

AndreaP.
30.06.2017 2 z 5

Kniha se mi líbila, byla to taková svým způsobem nenáročná oddechovka, nic těžkého na přemýšlení.

EvkaB7
28.05.2017 3 z 5

Četla jsem od autorky její předešlé knihy Knihu vzpomínek a Není co ztratit....a byla nadšená. Tentokrát se nadšení nekonalo, takové hodně rozvleklé čtení, neodsýpalo to, a ani moc nebavilo. A nějak jsem tam ten humor nenašla.
Do dalšího dílu se asi nepustím, ale časem zkusím její novinku Všichni jsme utkaní z hvězd, protože R. Coleman psát umí.

lenkaabooks
20.04.2017 3 z 5

Zřejmě jsem od knihy očekávala víc, než mi mohla dát. Škoda. Děj byl zbytečně rozvleklý, humorné situace křečovité, konec předvídatelný.
Mám půjčený i druhý díl a ani se mi do něj nechce. Dám si pauzu, snížím očekávání a nechám se překvapit.

misssicccka
17.04.2017 3 z 5

To, ze jsem knihu cetla dele nez tyden a temer ctrnact dnu, mluvi za vse. Pribeh silny, lec odvypraveny tak nejak nezazivne, pro mne od poloviny do tri ctvrtin az neuveritelne nudne. Jedina opravdu zajimava postava dostala kosem a kdyz to melo byt vtipne, bylo to tak krecovite, ze se clovek jen utvrdil, ze to fakt mel byt vtip. Jo, jeste ty dve cacorky byly super ;). Kniha dobra tak na nemoc, kdy potrebujete neco nenarocneho.

Bustedka
27.03.2017 3 z 5

Asi jsem čekala, něco zajímavějšího. Od počátku bylo jasné, jak to dopadne. Z mého pohledu spíš jen takový odvyprávěný příběh. Škoda, že se třeba autorka nezaměřila více na vnitřní boj hlavní hrdinky.

Toňula
24.01.2017

Upřímně řečeno, po Knize vzpomínek a Není co ztratit jsem se těšila na další, podobně zajímavý a silný příběh a byla jsem hodně zklamaná. Pro mně to byl docela plytký příběh, hlavní hrdinka mě nijak nezaujala,situace s dětmi mi připadaly spíše trapné než směšné, škoda, musela jsem knihu odložit..

Jane007
07.01.2017 5 z 5

Další pohodová knížka z pera Colemanové, i když tentokrát se zabývá lehčím tématem. Rozhodně jsem si u knížky odpočinula a pořádně se zasmála (obzvlášť když Sophie tahala rady z knížky o výchově štěňat).

Šánka
30.12.2016 3 z 5

Tak na předchozí dvě knihy to podle mě nemá, ale i tak je to příjemné čtení. Místy dojemné, místy humorné s potřebnou dávkou romantiky,......ale hóooodně rozvleklé.
Kupodivu mě bavila více ta první půlka knihy, kdy hlavní hrdinka se v té péči o dvě malé děti pěkně máchá, líbily se mně ty dojemné momenty s nimi, ale v druhé půlce, spíše romantické, se děj neskutečně táhl.
Ani nevím, jestli se pustím do dalšího dílu, ale jinou autorčinu knihu, pokud vyjde, ještě zkusím, protože,.... prostě umí to i lépe.

Davelka
30.11.2016 5 z 5

Kniha se mi moc líbila, zrovna začínám pokeačování rodinou že dne na den.

Petratra
19.11.2016 3 z 5

Příjemná oddychová četba, která má i několik vtipných momentů.

Miška.Miška
24.10.2016 5 z 5

Čtivé a poutavé hned od začátku. Kniha má odemně 5 hvězdiček a kdybych mohla dala bych jich i víc. Tak moc se mi kniha líbila. Určitě se chystám i na další knihy této autorky.

katu9365
13.10.2016 5 z 5

Krásný příběh, který mě chytl za srdce a místy vehnal slzy do očí.

TaLu
16.09.2016 4 z 5

Moje druhá kniha od autorky.
Tentokráte jsem v sobě necítila takové to "wow", jako po přečtení knihy Není co ztratit.
Přesto je to velmi hezky napsaný citlivý psychologický příběh s humorem.
Celou knihou se vine ta nitka naděje, jež z vážného tématu vytváří příběh života, ve kterém všichni zúčastnění jsou sice postavení před mnohé nelehké výzvy a situace, ale přesto z nich vyzařuje přesvědčení, že život je přes to všechno - nebo právě proto - darem.
Snad byla předešlá kniha uvěřitelnější v těch detailech - nějak se mi tentokráte nezdála ta atmosféra kolem zvládnutí dětí a pracovní prostředí hlavní hrdinky i její vztahy na pracovišti.
Třeba za to může odlišné prostředí, protože já bych asi novou pohovku nevyhodila, pokud by byla umazaná :o)
Ale celkově mohu opět vřele doporučit a těším se na další knihu autorky.

Smiragl
04.09.2016 4 z 5

Po prvních stránkách jsem měla sto chutí hodit knihu do kouta, ale pak jsem se zatla, pročetla se o pár stránek dál a nakonec jsem si zvykla a nad občasnými chybami přivřela oko (i když teda většinu z nich by odhalila jedna rychlá korektura). Děj je romantický, předvídatelný, ale líbilo se mit, že hlavní hrdinka není vyloženě jen kladná postava, že o sobě pochybuje a že přizná i své sobectví.

Danago
03.09.2016 4 z 5

Další skvělá knížka této autorky. Velice čtivé a moc krásně i vtipně napsané. Někdyi dojemné tak, že sem měla slzy v očích. Děti na mě moc zapůsobily i matka hlavní hrdinky se mi hodně líbila.Knížka neměla chybu. Už se těším na pokračování, které brzy vyjde.

veronika9143
10.06.2016 4 z 5

Matkou ze dne na den, se mi líbilo, je to taková oddechová četba, kde se i v určitých částech zasmějete. Srovnání děti se psem - no k tomu nemám slov. Určitě ji doporučuji, stojí za přečtení. http://cteme-s-laskou.blogspot.com/2016/06/matkou-ze-dne-na-den.html

Peace
09.05.2016 3 z 5

"Bezvýhradná láska existuje. Jen člověk musí mít koho milovat."

Téma znělo hodně lákavě, zpracování však už tak skvělé nebylo, bohužel. Občas mi ulítlé, až absurdní situace připomněly knihy Sophie Kinselly, která však obdobné momenty umí podat s daleko větším vtipem.
Rowan Coleman pro mě zůstává autorkou, jejíž "Kniha vzpomínek" daleko převyšuje její další tituly.

Šárka5875
16.04.2016 4 z 5

Celkově ale na mě knížka zapůsobila velmi příjemným dojmem a určitě ji doporučuji. Je čtivě napsaná, děj plyne přímo úměrně svému vývoji. Ani chvíli jsem se nenudila. Více v recenzi v záložkách - Můj knižní ráj.

alzbeta4340
14.04.2016 3 z 5

Moje dojmy jsou hodně kolísavé. Chvílemi jsem se musela do čtení nutit, místy se to ale četlo hezky.

Helena Lacková
03.04.2016 5 z 5

Knih na toto téma jsem přečetla, už hodně, líbí se mi, že jsou hodně popisovány pocity dětí