Som mačička Pusheen

Som mačička Pusheen https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/421804/mid_som-macicka-pusheen-jcK-421804.jpg 4 284 284

Verousek
28.05.2019 5 z 5

Máme doma kocoura a ten občas vypadá jako lemur. Pusheen mi ale ukázala, že se nemusím bát této chlupaté divnosti, co se mi schovává pod postelí, protože košišty můžou vypadat různě. Úžasná kniha!

Sarajana
13.05.2019 4 z 5

dokonalá oddechovka, která pobaví :)

petshopačka
07.12.2018 5 z 5

Pusheen je moje oblíbená kočka, obrázky jsou moc vtipné. Líbí se mi i její sestra Stormy.

Eliška12
23.09.2018 3 z 5

Tak této knize se opravdu nešlo nezasmát :)
Opravdu jsem si nemyslela ,že jsou kočky tak chytré :) Pusheen mně naučila jak upéct sušenky nebo jak si udělat pizzu :) Super , jen je škoda , že nevyšlo víc dílů , hned bych si je přečetla . Nejlepší na tom ale je jak rychle se to čte . Knihu si přečetly i mé kamarádky , které nic nečtou a proto může všem jen doporučit .

IvonaK
05.08.2018 5 z 5

Tak u této knížky se nejde nezasmát. Škoda že měla tak málo stránek. Pusheen mě totiž snad nikdy nepřestane bavit. Nejen že je krásně vypasená, ale v této knize se i dozvíte řadu věcí, které jsou schopny udělat tlusté kočky.

ivetts
07.06.2018 5 z 5

Pro zvednutí nálady :) roztomilá a vtipná knížka.

M-arta
19.04.2018 3 z 5

Našim dítětem milovaná listovací drobnůstka (mne zas tak nebere, ale chápu to)...

sgjoli
25.03.2018 4 z 5

Nevím, jak moc se zrovna k této knize dá napsat plnohodnotný komentář. :-D Každopádně kniha je to milá, příjemná, na pobavení a relax. Graficky skvělé a už jen to, že si tím člověk prolistuje a prohlídne si ty obrázky, musí pohladit po duši. Protože Pusheen je prostě roztomilá.

miska_semna
26.02.2018 5 z 5

Takové... ze života... :)

luthien
15.01.2018 5 z 5

Pokud je člověku smutno, není nic lepšího, než si listovat touhle knížkou :)

Kačkaknihomol
08.01.2018 5 z 5

Absolutní roztomilost, přemýšlím o tom, že jí narvu do ruky snad každému, jen aby mu to zvedlo náladu. Přečtení netrvá maximálně pět minut, přesto se člověk pobaví, usměje a celkově mu tahle zvedne náladu. Myslím si ale, že by se tahle ta mini knížka měla jmenovat "Desatero líných přikázání" nebo tak něco, protože spánku a jídla je v této roztomilosti opravdu hodně.

rarášek
05.12.2017 5 z 5

Miluji kočky, miluji Pusheen! Je tak rozkošná. Přečtení celé knížky mi nezabralo ani pár minut, ale šíleně jsem se pobavila. Je to skvělé pro odlehčení nálady a pozvednutí mysli. Doporučuji. :)

VivienRavenhill
03.12.2017 4 z 5

Vtipné obrázkové příběhy o rozkošné, vypasené ale hlavně mlsné kočce Pusheen, které člověku vždy zvednou náladu. Bonbónek který nesmí chybět v povinné knihovně každé bláznivé kočičí ženy (či muže) nebo fanouška komixů. Pusheen si zkrátka zamilujete. Je to primitivní až je to geniální.

Malá citace na závěr: Aneb Pusheen radí jak si obstarat dobrůtky:
1. Obhlédnout terén, 2. Sežrat cíl, 3. Zlikvidovat důkazy, 4. a ničeho nelitovat!

fajka
24.10.2017 5 z 5

Moc super, nasmála jsem se u toho a moc mě to bavilo a měla bych oslavit od Stormy narozeniny! Když jsem viděla, že to moje spolužačky mají a že je to super kniha přála jsem si ji na narozeniny a dostala jsem ji!!!!!!!!!!! Doporučuji! A přeji krásnou četbu!

Anoell
30.09.2017 5 z 5

Milé, roztomilé... člověk to nemůže brát nějak seriózně jako knížku, je to taková prkotina na zlepšení nálady.

niki-chan
28.08.2017 5 z 5

Paráda, tohle je košišta, která pobaví a vykouzlí úsměv na tváři každému, kdo ji čte :)

maygirl
14.08.2017 5 z 5

Úžasné! Roztomilá, oddechová jednohubka, která pohladí po duši :-)

zdencaaa
10.08.2017 5 z 5

Tahle knížečka mě ovlivnila natolik, že si asi v dohledné době pořídím další košištu :-D

Liliana2006
19.07.2017 5 z 5

Cha cha cha cha cha promiňte ještě teď se směju. Super ale málo čtiva ... Jinak megasuprózní !!!!!!!!

surynas
17.06.2017 2 z 5

Blbost, prostě jsem se smála a užívala si. Nic víc se od knihy čekat nedá.
Řekla milovnice koček a šla se pomazlit s tou svou.