Večeře v horách

Večeře v horách https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/44274/vecere-v-horach-44274.jpg 4 211 35

Snídaně v posteli série

< 2. díl

Jedenatřicetiletá vdova Alicia Russellová si vyjede se svými dvěma syny do srubu u jezera na týdenní prázdniny. Čeká ji tam osudné setkání s Piercem Reynoldsem, mužem, který navždy změní její život. Oba se právě nacházejí v mezní životní situaci, kdy si musejí jasně stanovit, co je pro ně prioritní. Do složitého rozhodování zasáhne blesk vzájemné přitažlivosti. Jejich sblížení by uvítali Aliciini synové i Pierceova dcera. Bohužel Alicia netuší, jaká závažná okolnost brání rozvedenému Pierceovi, aby s ní navázal trvalý vztah, přestože ji zřejmě opravdu miluje…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

Send No Flowers , 2008

moudivlacek
02.10.2016 4 z 5

Je to pokračování Snídaně v posteli, doporučuji ho přečíst jako první, pak máte jasno v chování hrdinů.
Boj o život a zároveň lásku, toť hlavní idea příběhu. Chování synů Alicii je velice osvěžujícím a vtipným doplňkem.

Ester71
11.03.2016 5 z 5

Knížka na jeden večer - nenáročná oddechovka..

ovpana
14.04.2015 3 z 5

Trochu jednodušší děj ,ale na dlouhé večery je fajn

Ivy
11.05.2014 3 z 5

Jednou za čas knihy od S. Brownové neuškodí. Když jich ale přečtete víc za kratší dobu (jako já) tak je o všechno jedno a to samé. Skladká romantika že z toho ukapává med, heppy end a láska jako trám až do smrti.

amysa
06.05.2014 2 z 5

Tak mám za sebou další knížku z pera Sandry Brown, která mě nijak nenadchla, naprosto jednoduchý a opakující se děj, předvídatelný a tak přeslazený konec.... No, možná jako hodně nenáročná oddechovka dobrá, ale mně už ty její neustálé a pořád dokola popisované erotické scény lezly už prostě krkem... Láska je sice pěkná věc, ale já čtu raději knížky, kde se taky děje i něco jiného a věřte, že i takové Sandra umí napsat. Tato mezi ty její pěkné, čtivé, napínavé a vtipné rozhodně nepatří. Tak snad příště...

Lena565
21.03.2014 3 z 5

příběh se mi líbil, ale konec byl na mě až moc přeslazený :-)

sipkulka
24.02.2014 2 z 5

jedna ze slabší knížek od sandry....

Lenis
20.01.2014 4 z 5

Oddechova knížka na večer. Romantika kterou moc nemusím ale občasná změna je příjemná :)

Firstovka
25.11.2013 2 z 5

První seznámení s touto spisovatelkou nedopadlo zrovna nejlíp. Tak jednoduchoučký příběh plných "tepajících" věcí jsou už dlouho nečetla. Romantiku mám ráda, ale úplně jinak zpracovanou.

Dannielle
23.10.2013 2 z 5

Velmi průměrný slaďák. Jednoduchá zápletka. Čtenář velmi brzy zjistí,že román končí A žily štastně až na věky.

modranka
23.09.2013 5 z 5

Ak máte radi príbehy s deťmi, čítajte! Roztomilý, pekne napísaný ľúbostný príbeh, ktorý by som zaradila tak medzi lovestory. Veľké dejové sekvencie a nezabudnuteľné myšlienky tu však nehľadajte. Je to jednoduchý príbeh na dlhé zimné večery. Za 4 hodiny máte knihu prečítanú.

hlina
18.06.2013 3 z 5

Čtivá, jednoduchá, nenáročná.

Evaevelína
24.12.2012 3 z 5

pěkný příběh,ale na pět hnězdiček to u mě nemá.

adelka32
03.09.2011 5 z 5

Úžasná kniha,kterou jsem přečetlajedným dechem.Ovšem jsem nevědela,že je to pokračování knihy Snídaně v posteli.Dopoučuji si přečíst teprve tu pvní a pak tuhle.Krásná a romantická kniha.Je to moje první knížka od tehle autorky a tím si mě i získala.

meduzka123
22.03.2011 5 z 5

krátká je hned přečtená, ale krásná

Sandra Brown
americká, 1948