Smrtící polibek

Když drsný Finn a okouzlující Lucas přijedou do Winter millu, život šestnáctileté Faye McCarronové se začíná pořádně zamotávat. Dva chlapci bojující o její srdce jsou jen začátek; ve městě se dějí neblahé věci. V lesích je nalezeno mrtvé tělo, motocyklový gang se potlouká po okolí a sníh prostě nepřestává padat... Něco zlého se dalo do pohybu a jedině Faye a její nejlepší kamarádka Liz to mohou zastavit. Jak teplota klesá a noci do Halloweenu se krátí, dívky musejí odhalit tajemství Winter Millu - než bude příliš pozdě! Shlédni na Youtube.com trailer ke knize: youtube.com - Mortal Kiss by Alice Moss....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/94_/94302/smrtici-polibek-OGc-94302.jpg 3.8173

Smrtící polibek 1.

Literatura světová, Thrillery
Vydáno, Levné knihy

Mortal Kiss, 2011

Kniha Smrtící polibek

redsharon
30.05.2016

Moc pěkné počtení :) Stejně jako řekla podemnou @Tessie15 - mám stejný názor - trochu moc romantické a naivní - ale dle mého názoru boží :)

ovpana
24.04.2016

Hezké čtení , napínavý příběh dobře se čte.

Michelle.1995
11.01.2016

Jednoduše řečeno, tuhle sérii prostě miluju. Hrozně se mi to líbilo, bylo to napínavé i romantické. Jen mi přišlo, že ten hlavní zvrat (tedy obětování lásky) přišel až úplně na konci a byl popsán jen na pár stránkách. Proto mi přišel začátek trochu zdlouhavý a pak najednou rychlý zvrat a konec. Jinak ale vážně super.

LenickaFi
26.12.2015

Knihu jsem četla když jsem bydlela v Anglii, a tato kniha mne dokázala skvěle zabavit,uklidnit a totálně se do ní zamilovat. Postavy,dení a ten příběh je jednoznačně skvělý a já k němu nemám žádných výhrad!

LyP
03.12.2015

Kniha byla super a podle me je Finn naprosto dokonalý :))

Tessie15
05.08.2015

Když se v knize poprvé objevil Finn, tak jsem se do něho ihned zamilovala :D Miluju tenhle typ kluků a vždycky doufám, že oni budou ti praví pro hlavní hrdinku :) Trochu moc romantické a naivní, ale co už ... Knihu doporučuju, rozhodně vám zlepší náladu :)

renata5823
11.06.2015

Knížku jsem dostala na vánoce ... měla jsem ji přečtenou cca za 2 dny ....moc se mi líbila ...zajímavý a napínavý příběh

Charmedka
22.02.2015

Kniha mě opravdu překvapila, vůbec není špatná. Co je na knize skvělé, tak to napětí. Alice Moss Vám nenaservíruje vše naráz, ale postupně Vám odkrývá všechna tajemství. V podstatě větší část knihy nevíte, co se přesně děje. Od začátku je ale kniha napínavá, ihned mě vtáhla do děje a já se nemohla odtrhnout.

Vaiolet
27.01.2015

Opravdu mě to bavilo a konec byl opravdu strhující. Tak trochu jsem čekala, že to bude propadák, ale opak je pravdou. Přečetla jsem ji za pár hodin. Prostě jsem nemohla přestat. Modlila jsem se aby si nakonec vybrala Finna, protože Lucas byl namachrovanej blbeček. Musim uznat, že autorka má talent na vymýšlení zvláštních jmen :D Černí psi je opravdu originální jméno pro motorkářskej gang :D I když se mi to hodně líbilo, tak nevím jestli bych to ještě někdy četla znovu. Na to mi tam ještě něco chybělo

vilzuss
24.01.2015

Zajímavý příběh, kniha se mi četla moc dobře a bavila mě. Doporučuji :)

k8jj
14.12.2014

Podle mého úžasná kniha, plná napětí, zajímavých zvratů a prostě úžasná. Nedokázala jsem se od ní odtrhnout a musím říct, že mě závěr velmi mile překvapil. Něco jsem tušila ale přeci jen to bylo překvapení. Kapitoly byly krátké, dobře se to četlo. Přečetla jsem to za jedno odpoledne a na druhý den jsem to četla znovu nebot se mi líbil vztah mezi fay a finnem , potom námět s vlky a další užasně propracované postavy jako liz, lucas a jimmy.

Pedruska01
10.12.2014

A mě se to líbilo, i když, jak už je napsáno pode mnou, se to zdá jako naprosté klišé. :) Líbilo se mi, jak je kniha rozdělená - do poměrně krátkých kapitol. Četla se dobře, ale pořád jsem měla nutkání nebo pocit, že se vleče, což každopádně a především, na konci nebyla pravda. Něco bylo předvídatelné, ale i když jsem to uhodla, měla jsem spíš radost než zlost. :)
Taky jsem měla pocit, že mi tam něco chybí, já nevím, možná lepší vysvětlení ohledně Mercy a jejích činů. Ale, i když se zdá, že pořád haním - 4 hvězdy si to zaslouží. :)
Rozhodně zajímavý námět a upřímně, jsem zvědavá na druhý díl, i když se k němu zdá se nedostanu hnedle.

KatnissLavender
01.12.2014

Nevím co je špatného na tom, když je něco klišé. Dalo by se říci, že vše co se dá zahrnout do fantasy literatury je už ve své podstatě obrovské klišé! Všude totiž vždy bojuje dobro se zlem! Jen pokaždé jinými prostředky a s jiným koncem. Ale stejně ji čteme a milujeme. Ano, četla jsem i lepší knihy, ale rozhodně i mnohem horší. Líbí se mi snad každý nápad zahrnující zrcadla.. Mohla by se objevovat více! Také prostředí lesů a zimy přidalo něco málo k atmosféře knihy. Tuto knihu bych zahrnula do žánru ROMANTICKÁ fantasy a jako taková, mne nezklamala!

DiDi123456789
02.11.2014

Od polibku jsem se absolutně nedokázala odtrhnout!!!
Fay byla strašně sympatická i když jsem radši měla její kamarádku Liz.
Celá knížka byla jako na horské dráze. Chvílemi: jojojo!!! A někdy hysterické záchvaty s tím, že už si tak debilní knížku nikdy nepřečtu.:-DDD
Čtivé, krásně napsané, poutavý děj.
Za mě *****.

pichcilka
02.08.2014

Knížka se mi četla dost dobře řečeno líp jedním hltem. Přiznávám že mi sice ze začátku trochu vadilo že ten děj se už opakuje ale pak jsem si řekla že zapomenu co vím a budu se soustředit jen na tenhle a udělala jsem dobře, protože mi ve finále přišla knížka suprová.

Foolinrose
28.06.2014

Přečetla jsem, ale do pokračování už se mi nechce, přestože ho mám doma. Přišlo mi to jako ohrané, až moc inspirované Stmíváním nebo spíš Upířími deníky - např. žije s tetou, opět vlkodlaci a upíři, zamilujou se do ní dva kluci, ještě ta dívka z minulosti, co vypadá jako ona...nic moc, škoda, čekala jsem od toho něco víc.

gossipavlina
30.05.2014

Za mě nuda. Nic objevného. Dvojnice z historie, hm, kde jsem to už viděla??? A vadily mi občasné chyby v textu, ne hrubky jako spíš špatný překlad, který občas nedával smysl.

Laf
07.05.2014

Moc pěkná kniha, dobře napsaná a čtivá. Jen to dopadlo trochu jinak, než jsem doufala, ale co už :) Krásné počtení :)

KatušŠš
17.09.2013

Moc krásná knížka :)

janet1234
03.09.2013

Úplně úžasná knížka,krásný čtení doporučuji!

zdazilek
24.06.2013

Noo teda četla jsem ze zvědavosti ale moc mě to nenadchlo. Ten konec byl zvláštní a jak už bylo řečeno moc přehnaný.

Klarv
08.05.2013

Četla jsem ji den a půl skoro v kuse, kdybych nemusela taky do školy :D :). Ikdyž o přestávkách čtečka jela až se málem zavařila. :D Taky jsem na tuhle knížku přišla náhodou zrovna včera. Ihned jsem si ji sehnala a překvapila mě tak moc, že to ani víc nešlo. Super knížka hned se vyhoupla mezi moje nejoblíbenější. Ještě musím sehnat druhý díl a to co nejdřív.. :)

Esko*
28.04.2013

No, nevím... Podle mě byl ten konec už moc přehnaný, ale jinak slušná knížka.

Nikusscha
06.03.2013

Podle toho, co tady čtu tak většina lidí na tuhle knížku narazila náhodou tak i mě se to stalo :D :-)) a rozhodně nelituji, že jsem ji koupila v levných knihách ! :-) Moc se mi líbila, že jsem si dneska koupila i druhý díl :-)
Samozřejmě, že jsem četla i lepší knížky, ale moc se mi líbilo jak to bylo napsané :-) Do poslední stránky jsem nevěděla jak to celé dopadne a jsem ráda, že je i druhý díl :-) doufám, že bude stejně napínavý a zajímavý :-)))
Chválím za originalitu a nápad :-)
Doporučuji!! :-)) alespon at si to člověk přečte a udělá si na to svůj názor :-)

orangerose
05.03.2013

na tuhle knížku jsem objevila s kámoškou náhodou , děj byl napínavý ,skvělé čtení, mně i kámošce se líbila moc :D

Alice Moss
americká