Smrtící polibek

Smrtící polibek https://www.databazeknih.cz/img/books/94_/94302/mid_smrtici-polibek-OGc-94302.jpg 4 200 48

Smrtící polibek série

Když drsný Finn a okouzlující Lucas přijedou do Winter millu, život šestnáctileté Faye McCarronové se začíná pořádně zamotávat. Dva chlapci bojující o její srdce jsou jen začátek; ve městě se dějí neblahé věci. V lesích je nalezeno mrtvé tělo, motocyklový gang se potlouká po okolí a sníh prostě nepřestává padat... Něco zlého se dalo do pohybu a jedině Faye a její nejlepší kamarádka Liz to mohou zastavit. Jak teplota klesá a noci do Halloweenu se krátí, dívky musejí odhalit tajemství Winter Millu - než bude příliš pozdě! Shlédni na Youtube.com trailer ke knize: youtube.com - Mortal Kiss by Alice Moss.... celý text

Literatura světová Thrillery
Vydáno: , Levné knihy

Mortal Kiss , 2011

vilzuss
24.01.2015 4 z 5

Zajímavý příběh, kniha se mi četla moc dobře a bavila mě. Doporučuji :)

k8jj
14.12.2014 4 z 5

Podle mého úžasná kniha, plná napětí, zajímavých zvratů a prostě úžasná. Nedokázala jsem se od ní odtrhnout a musím říct, že mě závěr velmi mile překvapil. Něco jsem tušila ale přeci jen to bylo překvapení. Kapitoly byly krátké, dobře se to četlo. Přečetla jsem to za jedno odpoledne a na druhý den jsem to četla znovu nebot se mi líbil vztah mezi fay a finnem , potom námět s vlky a další užasně propracované postavy jako liz, lucas a jimmy.

Pedruska01
10.12.2014 4 z 5

A mě se to líbilo, i když, jak už je napsáno pode mnou, se to zdá jako naprosté klišé. :) Líbilo se mi, jak je kniha rozdělená - do poměrně krátkých kapitol. Četla se dobře, ale pořád jsem měla nutkání nebo pocit, že se vleče, což každopádně a především, na konci nebyla pravda. Něco bylo předvídatelné, ale i když jsem to uhodla, měla jsem spíš radost než zlost. :)
Taky jsem měla pocit, že mi tam něco chybí, já nevím, možná lepší vysvětlení ohledně Mercy a jejích činů. Ale, i když se zdá, že pořád haním - 4 hvězdy si to zaslouží. :)
Rozhodně zajímavý námět a upřímně, jsem zvědavá na druhý díl, i když se k němu zdá se nedostanu hnedle.

KatnissLavender
01.12.2014 4 z 5

Nevím co je špatného na tom, když je něco klišé. Dalo by se říci, že vše co se dá zahrnout do fantasy literatury je už ve své podstatě obrovské klišé! Všude totiž vždy bojuje dobro se zlem! Jen pokaždé jinými prostředky a s jiným koncem. Ale stejně ji čteme a milujeme. Ano, četla jsem i lepší knihy, ale rozhodně i mnohem horší. Líbí se mi snad každý nápad zahrnující zrcadla.. Mohla by se objevovat více! Také prostředí lesů a zimy přidalo něco málo k atmosféře knihy. Tuto knihu bych zahrnula do žánru ROMANTICKÁ fantasy a jako taková, mne nezklamala!

DiDi123456789
02.11.2014 5 z 5

Od polibku jsem se absolutně nedokázala odtrhnout!!!
Fay byla strašně sympatická i když jsem radši měla její kamarádku Liz.
Celá knížka byla jako na horské dráze. Chvílemi: jojojo!!! A někdy hysterické záchvaty s tím, že už si tak debilní knížku nikdy nepřečtu.:-DDD
Čtivé, krásně napsané, poutavý děj.
Za mě *****.

pichcilka
02.08.2014 5 z 5

Knížka se mi četla dost dobře řečeno líp jedním hltem. Přiznávám že mi sice ze začátku trochu vadilo že ten děj se už opakuje ale pak jsem si řekla že zapomenu co vím a budu se soustředit jen na tenhle a udělala jsem dobře, protože mi ve finále přišla knížka suprová.

Foolinrose
28.06.2014 1 z 5

Přečetla jsem, ale do pokračování už se mi nechce, přestože ho mám doma. Přišlo mi to jako ohrané, až moc inspirované Stmíváním nebo spíš Upířími deníky - např. žije s tetou, opět vlkodlaci a upíři, zamilujou se do ní dva kluci, ještě ta dívka z minulosti, co vypadá jako ona...nic moc, škoda, čekala jsem od toho něco víc.

gossipavlina
30.05.2014 2 z 5

Za mě nuda. Nic objevného. Dvojnice z historie, hm, kde jsem to už viděla??? A vadily mi občasné chyby v textu, ne hrubky jako spíš špatný překlad, který občas nedával smysl.

Laf
07.05.2014 4 z 5

Moc pěkná kniha, dobře napsaná a čtivá. Jen to dopadlo trochu jinak, než jsem doufala, ale co už :) Krásné počtení :)

KatušŠš
17.09.2013 5 z 5

Moc krásná knížka :)

janet1234
03.09.2013 5 z 5

Úplně úžasná knížka,krásný čtení doporučuji!

Michaela91
24.06.2013 2 z 5

Noo teda četla jsem ze zvědavosti ale moc mě to nenadchlo. Ten konec byl zvláštní a jak už bylo řečeno moc přehnaný.

Klarv
08.05.2013 5 z 5

Četla jsem ji den a půl skoro v kuse, kdybych nemusela taky do školy :D :). Ikdyž o přestávkách čtečka jela až se málem zavařila. :D Taky jsem na tuhle knížku přišla náhodou zrovna včera. Ihned jsem si ji sehnala a překvapila mě tak moc, že to ani víc nešlo. Super knížka hned se vyhoupla mezi moje nejoblíbenější. Ještě musím sehnat druhý díl a to co nejdřív.. :)

Esko*
28.04.2013 3 z 5

No, nevím... Podle mě byl ten konec už moc přehnaný, ale jinak slušná knížka.

Nikusscha
06.03.2013 4 z 5

Podle toho, co tady čtu tak většina lidí na tuhle knížku narazila náhodou tak i mě se to stalo :D :-)) a rozhodně nelituji, že jsem ji koupila v levných knihách ! :-) Moc se mi líbila, že jsem si dneska koupila i druhý díl :-)
Samozřejmě, že jsem četla i lepší knížky, ale moc se mi líbilo jak to bylo napsané :-) Do poslední stránky jsem nevěděla jak to celé dopadne a jsem ráda, že je i druhý díl :-) doufám, že bude stejně napínavý a zajímavý :-)))
Chválím za originalitu a nápad :-)
Doporučuji!! :-)) alespon at si to člověk přečte a udělá si na to svůj názor :-)

orangerose
05.03.2013 5 z 5

na tuhle knížku jsem objevila s kámoškou náhodou , děj byl napínavý ,skvělé čtení, mně i kámošce se líbila moc :D

andulka1406
14.02.2013 4 z 5

Kniha se mi líbila. Ale co mi vadilo, že se začala pořádně rozjíždět až po cca 100 stránkách. Pak to bylo ale vážně napínavé. Vůbec jsem netušila jak to může dopadnout. Nápad téhle knihy byl super, nepodobá se Stmívání, ani ničemu takovému. Co mě naštvalo byl osud Finnova otce Joea. No, každopádně v doslovu je jasné, že to asi není až tak uzavřený děj, takže si přečtu určitě i druhý díl.

nikolryskova
13.02.2013 5 z 5

Ta kniha je prostě... jak to říct ? Dokonalá ? :)
Je to naprosto úžasný nápad, něco takového napsat, žádnou takovou knihu jsem ještě nečetla ! Doufám že seženu ten druhý díl, i když to zas až tolik nenavazuje, ale prostě jsou jisté otázky, na které bude odpovězeno až v druhém díle. Tuto knihu mohu jenom doporučit !

Lucisatko
31.01.2013 4 z 5

Na tuhle knihu jsem narazila náhodou a vůbec nic jsem od ní neočekávala. Možná právě díky tomu mě mile překvapila. Moc pěkný příběh. Jen ty hrátky s podsvětím mě začínali nudit, ale konec přišel v pravou chvíli.

ewisek22
25.01.2013 2 z 5

Dvě hvězdičky za "drsného" Flina:)) Tééééda, ale od knížky jsem čekala mnohem mnohem víc...to obchodování s podsvětím...velice špatná myšlenka!! To už je tisíckrát lepší můj upír Edward, který se třpytí celičký na slunci:))

Alice Moss
americká