Smlouva s Adamam: Učitel lásky

Smlouva s Adamam: Učitel lásky https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/214992/bmid_ucitel-lasky-6498663fb40f3.png 3 200 67

Smlouva s Adamem série

Prvotina české autorky, která zůstává skrytá pod pseudonymem, a zároveň první díl z plánované trilogie, v němž je vykreslen rok sexuálního zasvěcování mladé učitelky, jež ve své naivitě a okouzlení sexem podlehne otci svého žáka. Autorka zároveň barvitě vykresluje i rodinné vztahy a milostné...

wvanilka
30.05.2013 2 z 5

Kniha se mi moc líbila a četla se skvěle - oddychovka prostě skvělá. Ale pár věcí mi na ní vadilo, a to, že Eva byla prostě slečna dokonalá - bez chybičky, a pak ještě spojení "uragán vášně", který můžete číst téměř na každé druhé stránce. Ale rozhodně bych této knize nedávala přívlastek padesát odstínů po česku - sice v obou knihách je chlap bohatý a krásný, ale Christian ze začátku potřeboval Anu bít, mít jí pod kontrolou a jeho největší strach je, že ho opustí, kdežto tady Adam má větší chuť na sex, a je chorobně žárlivý. Ale líbilo se mi to a už se těším na pokračování :)

llor
24.05.2013 5 z 5

Souhlasím s Tony70.
Já bych Adama, i ve svém věku, nebo právě s ohledem na něj? :-), brala hned!!!! Knihu jsem přečetla jedním dechem, už se těším na pokračování!!! Kam se hrabou šedi.....

macínka
19.05.2013

Tahle kniha je zábavná .... ale ten konec !! ta ženská by si zasloužila facku a jakou !!! ve fifty shades of grey bylo jasný že se k sobě vrátěj ale tady ??? jakou mám jistotu ... opravdu mě kniha zklamala !!! a abych berečela u konce kvůli jejjicch nenasytnosti to se mi ani nechce věřit

Chladnetka
16.05.2013 3 z 5

Asi jsem čekala malinko víc. Už podnázev Padesát odstínů... Po Česku, v tom bych viděla ten problém. Chyběl mi tam ten správný náboj. A kdyby měla kniha o 100 stran méně, vůbec bych se nezlobila. Během čtení mi začalo dost vadit slovní spojení ´uragán vášně´, kterého tam bylo nesčetněkrát. Dávám 3 hvězdy. Uvidíme, co přinese další díl.

kasulka
06.05.2013 4 z 5

Včera dočteno: Vzhledem k tomu, že je to "Padesát odstínů po česku" tak jsem od toho čekala trochu víc. Popis sexuálních scén nic moc, hodně omáčky kolem toho, co denně dělají a něco se začně dít až ke konci - klasika.
No jestli tohle bude taky trilogie, tak jsem zvědavá, jak to bude pokračovat, protože od takovýho chlapa bych taky asi utekla (nebudu spoilerovat).

Jinak "uragán vášně" - jak už jsem psala to je skoro jediný popis erotiky, který pro mě nic nevystihuje, jen pro mě úsměv na tváři z tohoto slovního spojení. Jediným spestřením jsou možná role, které Eva střídá aby Adama nažhavila :)

Těším se na pokračování, které mě doufám něčím překvapí.

Ale na vydloubání očí tupým drátem to fakt není :)
Mě se to i tak líbilo, ale Padesát odstínů je lepší :)

Tony70
26.04.2013 4 z 5

Podle mě i mé ženy je to daleko lepší než ty slavné "odstíny". Knížka má spád, je psána jazykem tak akorát šťavnatým, pohnutky hrdinů jsou uvěřitelné, prostě to vypadá jako opravdové příběhy ze života neobyčejné české učitelky.
Rozhodně doporučuji.

Chandramukhi
14.04.2013 odpad!

Strašné! Při čtení jsem měla neodolatelnou chuť vydloubat si oči tupým drátem.