Smlouva s Adamam: Učitel lásky

Smlouva s Adamam: Učitel lásky https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/214992/bmid_ucitel-lasky-6498663fb40f3.png 3 200 67

Smlouva s Adamem série

Prvotina české autorky, která zůstává skrytá pod pseudonymem, a zároveň první díl z plánované trilogie, v němž je vykreslen rok sexuálního zasvěcování mladé učitelky, jež ve své naivitě a okouzlení sexem podlehne otci svého žáka. Autorka zároveň barvitě vykresluje i rodinné vztahy a milostné...

Michaela91
03.12.2013 3 z 5

Takový průměr, chvilkami mě kniha bavila a chválemi byla strašná nuda. Ty kostýmy pro mě byly uhozené a přišlo mi to, že tím jen autorka natahuje knihu. Další díl si určitě přečtu abych věděla jak to dopadne ale jen proto že jsem zvědavá a nemám ráda nedočtené díly.

Ivy
27.11.2013 2 z 5

Neříkám, že jiným se kniha nemůže líbit, ale pro mě to byla nuda nad nudu. Zřejmě si pokračovaní přečtu, nic to ale nemění na to jak mě kniha zklamala. Jejich vztah mi po chvilce přišel jen jedno a to samé, ze začátku dobrý, po chvilce nudný, uspávající. Řekla bych, že kniha byla úplně bez akce, postrádala jsem jakousi zajímavější zápletku. Navíc nepřijde mi až takový terno, že se pokaždý při sexu převlékne za něco jiného. To, že jí něco provede aby ho opustila bylo jasný už od začátku, jinak by se spisovatelce těžko psalo pokračovaní. Navíc se mi přes 400 stran na takový příběh zdá moc, prostě to měli zkrátit a ušetřili by mě trápení, protože se mi kniha míst četla tak jako se mi čte povinná četbu k maturitě.

vědu
26.11.2013 5 z 5

Při čtení komentáře od Alie jsem si nejdřív říkala, že snad četla úplně jinou knížku než já. Její poslední věta mě ale dostala definitivně, ten blábol jsem nepochopila už vůbec. Nevím, jak přišla na to, že je Adam neustále protivný, on naopak Evu přímo rozmazluje, jenom občas ze žárlivosti trochu "ujede". Ale, že by ji pravidelně mlátil, to je totální nesmysl. Mně osobně se líbilo, že knížka není jenom o sexu, uznávám, že uragán vášně byl trochu otravný, ale na prvotinu je to podle mě slušný výkon. A mimochodem, v druhém dílu jsem ani jeden uragán vášně nenašla!

Alie
25.11.2013

Hrůza!!!!!!!!!!
Neměla jsem co číst tak jsem se šla podívat do knihovny a náhodou tam objevila tuto otřesnou knihu.Přečetla jsem stručný výtah, rychle ji prolistovala a přečetla jsem si přitom pár stran.Při čtení jsem narazila na pojem URAGÁN VÁŠNĚ a tak jsem chtěla zjistit co to vlastě znamená a knihu si půjčila.Kniha začala docela dobře ,dokud s ním nešla na to druhé rande to docela šlo.Potom už jenom hrůza a děs!!!! Četla jsem už spoustu eroticky laděných knih a toto nejde popsat.Milostné scény jsou tak neak divně popsané a vždy se v nich objeví právě pojem uragán vášně.On je stále protivný a žárlivý a ona je úplně pitomá ,naivní a nevím co ještě!!Zlost si vylývá na ní a dokonce párkrát uhodí či něco takového dalšího.!!Už jenom to je děs běs!! Ale závěr knihy se mi líbil protože to že ho po tom všem konečně opustila!! Takže začátek ujde, celkově to nebyl špatný námět na knihu je to poučné ale nakonec prostě hrůza,konec chválím!!

Marka78
20.11.2013

Absolutně musím souhlasit s Markétou.Uli. Chvílemi jsem si říkala, jestli je možné něco tak pitomě klišovitého stvořit, jestli si ze mě ta autorka nedělá legraci. Zřejmě nedělá, i když jistá si nejsem, protože něco za polovinou jsem se rozhodla neplýtvat časem a knihu z čtečky nadobro vymazala.

bookcase
18.10.2013 3 z 5

Tak Odstíny mají vnitřní bohyni, Smlouva operuje s uragánem vášně :). Žádná světoborná četba to není, ale když nehledáte nic náročného, proč ne.

PiperW
05.10.2013

kniha mě nijak zvlášť nenadchla. Hodně se opakovaly pasáže a nic zvláštního se tam neodehrálo..

syvritos
23.09.2013 3 z 5

Tak já vám nevím.... četlo se to dobře, byla jsem ráda, že autorka nepopsala všechny jejich intim scény ze všech dní, to by toho asi 360 x 2 :-)))
A chlapa jako Adam bych nechtěla, za to pozlátko by mi to nestálo, asi proto jsem s ním tolik nesympatizovala...

Markéta.Uli
19.09.2013 1 z 5

Sice jsem ji přečetla a nejspíš si přečtu i pokračování, ale určitě se k tomu už nikdy nevrátím. Kniha byla plochá, příliš jednoduchá. Když už se něco začalo dít a stala se nějaká zápletka, tak se v dalších asi 3 stránkách jednou pro vždy vyřešila. Postelové scény mě začaly nudit hned na začátku, protože převlékání do kostýmů bylo.. no.. prostě o ničem.
Eva je velmi naivní až hloupá, Adam je sebestředný, namyšlený a surový. Nemá žádné charisma, pro které bych mu odpustila jeho nedostatky.
Slovní spojení "uragán vášně" byl naprosto otřesný a měla jsem chuť se čtečkou praštit o cokoliv tvrdého, abych to už dál nemusela číst.
Některé pasáže byly psané tak nudně, že jsem je jen přelétla očima, abych se za ně dostala.
Kniha je pro mě opravdu zklamáním...

Zajímavou začala být až v posledních stranách, ale už to nedokázalo spravit celkový dojem z knihy.

No, jsem zvědavá na pokračování.

Kačíís
02.09.2013 5 z 5

Super knížka. K Padesáti odstínům to má sice dost daleko, ale na to, že je to česká spisovatelka. :-) Komentáře pode mnou nejsou nijak positivní, mně se naopak moc líbila, dobře se mi četla a dokonce i já, jakožto docela silná "povaha" dejme tomu, jsem na konci taky pár slz uronila. Častý slovní spojení "uragán vášně" sice bylo trošku otravný po tom, co jsem zjistila, že jiný výraz autorka pro tu určitou situaci asi zřejmě nezná. I přesto se ale strašně těším na pokračování. Edam s Evou určitě mají určitě další společný vyhlídky do budoucna, jinak by asi autorka neplánovala další 2 díly. Taky se těším na pokračování Soniného příběhu s Honzou, který se asi do první knížky nevešel a nebo schválně zůstal otevřený konec. No nicméně se máme asi na co těšit. :-)

Zuzz91
20.08.2013

Knížku jsem měla vůbec problém dočíst. Byla místami velmi zdlouhavá, dlouho sáhle popsané pro mě naprosto nezajímavé situace.
Knížku bych zařadila spíše do žánru Dívčí román, než Romány pro ženy. Slovní spojení "uragán vášně" je asi to nejpohoršující co se v knížce nachází. Padesát odstínu šedi po česku? Padesátce to nesahá ani po prsty na nohou.
Kdyby anotace nebyla tak nadsazená, možná bych nebyla až tak zklamaná. Rozhodně vím, že další díly zakupovat nebudu.

wamplady
24.07.2013 3 z 5

Knížka se mi líbíla, není to jako 50 odstínů nebo jako Crossfire, ale dalo dobře se to četlo. Hlavní hrdinka byla značně naivní, až člověk žasnul:-)

JankaFialova
16.07.2013 1 z 5

Za poslední dobu jsem přečetla několik knih s podobnou tématikou a musím jednoznačně říct, že tahle byla nejslabší a dočetla jsem ji jen kvůli tomu, že to byl dárek. Hlavní hrdinka mi neskutečně lezla na nervy, vždyť která 27letá žena s předchozími vztahy neví, co za polohu je 69 a nikdy neposkytla partnerovi orální sex? To jsou jen dvě věci, které mě napadly, co byly značně přemrštěné. Jistě, sama bych ani tohle v životě nenapsala, ale tahle kniha je prostě slabá.

NiQy
08.07.2013 3 z 5

Tony70: opravdové příběhy ze života neobyčejné české učitelky. - to myslíte vážně ? ukažte mi chlapa, co Vám koupí auto po 14 dnech známosti ? :D:D Já teda nevím ale s odstníny bych to určitě nesrovnávala. Snažit se napodobovat někoho je slabé. Zatím jsem na začátku, cca 70strana a nevím, touto dobou už jsem odstníny hltala a ted přečtu 10 stránek když se nudím a odkládám...

JajaAP
03.07.2013 3 z 5

Po přečtení téhle knihy, musím souhlasit s velkou většinou komentářů, které jsem si ke knize přečetla. Moc mě kniha nenadchla. Dala se číst a byla chvílemi i zajímavá, ale moc mi to nepřišlo jako erotický román. Všechno je v náznacích jak, kdyby autorka psala erotický román pro mladé dívky. Slovní spojení "uragán vášně" je asi ten nejčastější popis, který autorka použila. Já jsem fanda padesáti odstínů, a tohle se s nimi nedalo srovnat. Spoiler: Tak trochu jsem nechápala Evu, přišlo mi, že nemá pud sebezáchovi. Na jejím místě bych ho opustila už na té chatě, je neuvěřitelné, co všechno si nechala líbit. Pro mě je tahle kniha průměr. Moc mě nenadchla, ale ani neurazila.

Lulinka758
25.06.2013 1 z 5

taky se mi nelíbila, těšila jsem se, až budu na konci, nevím, jak ji někdo může srovnávat s 50 odstíny

kosmonautka
17.06.2013

hrůza a velké zklamání 50 odstínu to zdaleka není bohužel :( Další díl si určitě nekoupím

simca144
03.06.2013 5 z 5

Knížka se dobře četla, bavila mě...až na slovní spojení - uragán vášně :)..jinak budou teda ještě další díly.? :)

oliviet
03.06.2013 odpad!

Jedním slovem hrůza. Také patřím mezi milovnice Fifty shades, začala jsem číst i Crosfire sérii,proto jsem měla od této knihy jistá očekávání. Ale tak dlouho zklamaná z knihy jsem už opravdu dlouho nebyla. Podle mě je romám omylem značen jako "sexuální". Autorka popisuje sex velice povrchně jakoby viděla v dálce páření králíků. Po přečtení jsem měla pocit, že pod pseudonymem se ukrývá jiná naše slavná autorka Lenka Lanczová. Tento romám bych opravdu zařadila spíše mezi lehké romantiky. V té chvíli by mě tato kniha ničím nepřekvapila a nezklamala. Nerada píši negativní kritiky, ale tady jsem musela. Snad mě nestrháte.

LovelyLucy
02.06.2013 2 z 5

Dvě hvězdičky a půl. Kniha mě moc zklamala. Čekala jsem asi trochu víc. Nejvíc mi byl nepříjemný styl psaní. Zdlouhavě popsaný děj ale přitom každá část byla hrozně stručná. Jako velká milovnice Fiftyho trilogie to pro mě bylo několik hodin rozčilování, jak to můžou srovnávat. Občas si přečtu některou fanfiction povídku knihy nebo seriálu. A některé slečny pod patnáct let píšou poutavěji a rozhodně s větší slovní zásobou. Ze slovního spojení „uragán vášně“ jsem málem vyskočila z kůže. Celkově erotické scény stály za starou bačkoru. Opravdu to mysleli vážně, když říkali, padesát odstínů po česku? Četli to? Podle knižní obálky (která se mi moc líbila) můj přítel usoudil, že půjde o další prasárnu, jak on tomu říká. :-D no je fakt, že podnadpis „Erotic*“ k tomu vybízí. No, neni to pravda. Ale když jsem se s tím vším smířila a knihu dočetla (slzička ukápla) tak musím uznat, že příběh je fajn jen si s ním někdo dal málo práce. Ale i tak musím říct, že se mi na konec líbila a těším se na další díl.

P.S. neukřižujte mě prosím. :)