Slzy pre Araba

Slzy pre Araba https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/402826/bmid_slzy-pre-araba-xpF-402826.jpg 3 42 21

Slzy pro Araba série

Keď Sára spozná cez sociálnu sieť Hassana, je presvedčená o tom, že našla toho pravého. Odchádza do Dubaja, aby sa tam mohla za neho vydať. Toto rozhodnutie zmení celý jej život. Padne až na dno samotného pekla...

anajkah
18.10.2023 2 z 5

Zapůjčeno v knihovně. Nic jsem si o knize nezjistila, tudíž jsem předpokládala, že děj je dle skutečné události. Bohužel zklamání z prvoplánového děje, místy až moc přitažené za vlasy. Horší hodnocení nedávám, jelikož je kniha čtivá, ale připomíná mi to trochu Červenou knihovnu.

Matysek82
02.11.2022

Dalsi dil se jmenuje V pasti Araba...

alnahu
19.09.2022 3 z 5

(SPOILER) Další příběh naivní dívky,která se do zaměstnání moc nehrne a myslí si,že ji spasí vdát se za bohatého muže.Hledá svého prince na internetu a to se jí podaří-najde charismatického bohatého araba.Odjíždí za ním do Dubaje,aby se za něj provdala,ale tam ji čeká nemilé překvapení a hotové peklo.Knihu jsem přečetla-je docela čtivá ,ale příběh neuvěřitelný.

Myš007
14.08.2022 odpad!

Pardon, většinou se snažím knihy dočíst i když jsou třeba slabší, ale tohle se nedalo. Styl psaní podiivný a příběh opravdu přehnaný, plný brutálních scén a velmi nepravděpodoných situací, celé přitažené za vlasy. Tohle jsem prostě dočíst nezvládla.

Martinaa24
12.07.2022 4 z 5

I když takové knihy vůbec nečtu, tak tento příběh mě velmi zaujal. Knížka se četla jedním dechem, ale občas místy to bylo přitažené za vlasy

cincila
20.04.2022 2 z 5

Mám stejné pocity jako mnoha z Vás, já čekala úplně něco jiného. Kniha je ale čtivá, má otázka zní: Je už druhý díl a popřípadně jak se kniha jmenuje. Moc děkuji

veronika0382
14.12.2021 5 z 5

Román se velmi dobře čte, je napínavý a neustálé zvraty vás nenechají přestat, dokud nebudete na konci. No a ten závěr? Sice jsem ho tušila, ale nečekala jsem, že mě takhle šokuje. Okamžitě potřebuji druhý díl, prosím. Více v mojí recenzi zde v záložkách - Veru, Knihy na cestách

japam
01.09.2021 5 z 5

Hezky se četla,bavila mě.Doporučuji.

eva0409
18.06.2021 5 z 5

Tato kniha se čte jedním dechem.Už teď se těším na pokračování.

Corly
27.05.2021 3 z 5

No...nebyl to zrovna styl knih, které čtu, ale dočetla jsem! :-)
Mám z ní různorodé pocity...byla to taková směsice...naivity, thrilleru, občas jsem si připadala jako v nekonečné telenovele :D. Plus ty drsnoty do toho...
Nevím...fakt nevím jak to shrnout, ten konec...:D...mě stejně nalákal na druhý díl, takže bez velkého očekávání, ale půjdu do něj :-)

Janynka
23.05.2021 1 z 5

Mám ráda tu tématiku a přečetla jsem hodně knih o muslimském světě. Toto byl ovšem krok vedle, bohužel. Zcela nevěrohodné, dost přehnané... Nejslabší kniha s arabskou tématikou.

Milena1967
01.05.2021 odpad!

Naprosto nevěrohodný za vlasy přitažený příběh, chvílemi jsem si říkala, jestli to paní spisovatelka myslí vážně, konec poplatný celé knize, takže jsem se už nedivila ničemu. Četla jsem Ztracené od Urbanikové a to byl úplně jiný level. Tento žánr obvykle nečtu, ale řekla jsem si, přečtu si slovenskou spisovatelku. Měla jsem raději zůstat u svých psychothrillerů.

pavlina0821
30.04.2021 odpad!

Kniha sice byla čtivá, docela mě vtáhla, ale ty brutality???? Je to dost nechutné a hlavně mi to přijde místy až nepřirozeně přitažené za vlasy. To už je snad uvěřitelnější i Esmeralda. Každopádně druhý díl si přečtu, protože mě zajímá, co bude dál, takže účel kniha evidentně splnila.

Corrina
23.04.2021 5 z 5

(SPOILER) Kniha od které jsem se nemohla odtrhnout, pohltila mě. Místy dost brutální, asi pravdivá, ale čtivá. Těším se na volné pokračování. . Byla to má první kniha od této autorky a určitě si přečtu další její knížky. Slovenské autorky řadím mezi prvními 1 - 2 na mém žebříčku s našimi spisovatelkami.

josska
20.04.2021 4 z 5

Moje první kniha od autorky a celkem se mě líbila,byla čtivá,napínavá,místy až moc drastická,,ale musela jsem číst dál a dál,,a jsem zvědavá na volné pokračování,,a taky se podívám po dalších knihách autorky,,,,

gargamelka
05.04.2021 4 z 5

Do jisté míry poučný příběh, místy drastický, ale napínavý. Zajímalo by mne prvotní setkání, jak tomu došlo, jak Sáru oslovil.
Suma sumárum pro nás ženy, něco takového rovná se zdvižený prst.

VeronikaSas1
19.03.2021 3 z 5

Knihu jsem přečetla za tři dny. Na jednu stranu velmi napínavý příběh,ale na druhou stranu,velmi drastická.

Jurajovamaka
27.02.2021 5 z 5

Knihy od tejto autorky sú romantické, plné lásky, napätia, čítajú sa samé.
Nechápem prečo tu má táto kniha také nizke hodnotenie. Na SR bola naozaj v popredných rebríčkoch keď vyšla.
Ď A K U J E M Mirka, vždy vypnem a zrelaxujem pri Tvojich knihách. ❤
Ďalšie moje recenzie na knihy istagram: majusikboxxy ♡

denisa7430
16.02.2021 1 z 5

Nejprve jsem si myslela, že lze knihu použít jako odstrašující příklad pro mladé dívky, které tak lehce podléhají svodům Arabů, ale kniha je natolik přitažená za vlasy, natolik drastická, že snad ani ne! O autorce si musím něco zjistit, není normální napsat dílo, které vyzařuje tolik negativního a do oči bijící nereálného strachu z muslimského světa.

LucinQa77
12.02.2021 2 z 5

Kniha je chvílema příliš drastická.