Slunce, seno, Troška

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Kdo by neznal trilogii režiséra Zdeňka Trošky a scenáristy Petra Markova Slunce, seno… Každá z mnoha repríz už téměř třicet let, které uběhly od natočení prvního dílu Slunce, seno, jahody, trhá divácké rekordy. A nyní máte možnost se s příběhy z jihočeských Hoštic seznámit i v knižní podobě, ve které nemohou chybět ani humorné ilustrace...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/99_/99132/slunce-seno-troska-99132.jpg 4.49
Žánr
Literatura česká
Vydáno, XYZ (ČR)
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (2)

Kniha Slunce, seno, Troška

Přidat komentář
minde
07.02.2018

Filmy zná každý nazpaměť, a hlášky z filmů taky často používáme v běžném životě :-) No, a když jsem náhodou na knihu narazila v knihovně, nejprve jsem si říkala, že to bude ztráta času, když už to znám. Ale nakonec jsem si tu knihu užila a zase se nasmála :-) Je to něco jiného to čist. A hlavně se nemusíte u toho tolik soustředit, když vás třeba ruší okolí. Krasně se u čtení uvolníte a odreagujete,a hned máte lepší náladu :-)

medlovice
30.11.2017

Taky někdy potřebuju odpočinkovou četbu . Dva první díly znám, třetí jsem nečetla a tady v této knize jsou všechny pohromadě. Filmy zná každý, tak autor popsal film a trochu děj přibarvil. Ty humorné ilustrace jsou dost divné ,ale já mám fantazii.


Doporučujeme

Dlouhý, Široký a Krátkozraký
Dlouhý, Široký a Krátkozraký
Lovci
Lovci
Klapzubova jedenáctka
Klapzubova jedenáctka
Záskok
Záskok