Slovní sebeobrana a asertivita pro ženy

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Známe to všechny! Každý den přicházejí situace, na které bychom měly pohotově zareagovat, ale vhodná odpověď nás napadne až o tři hodiny později. A tak jen mlčíme a jsme naštvané, nebo naopak odpovídáme moc zbrkle. S touto knížkou se vám to už nestane! Naučíte se sebevědomě reagovat na různé jízlivé poznámky, pošťouchnutí nebo slovní útoky v práci, rodině nebo kdekoliv na veřejnosti. Zbavíte se perfekcionismu, budete umět účinně využívat řeč těla, poznáte více samy sebe, své přednosti a slabší stránky, na kterých je třeba zapracovat. Nenechte se už nikdy zaskočit a nedržte se stranou. Trefně reagovat může být i zábava!...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/372298/big_slovni-sebeobrana-a-asertivita-pro--OcQ-372298.jpg 4.217
Žánr:
Osobní rozvoj a styl, Psychologie a pedagogika

Vydáno: , Grada
Originální název:

Schlagfertigkeitsqueen, 2016


více info...
Nahrávám...

Komentáře (8)

Kniha Slovní sebeobrana a asertivita pro ženy

motokatty
14. července

Přesně jako píše pocketka - tuto knížečku by měly dívky a mladé ženy dostávat již na škole. Nečekejte, že po přečtení knížky se z vás stane super žena, která bude umět každého "odpálkovat". Ne, tahle knížka vás nezmění lusknutím prstu. Naopak vás namotivuje k tomu abyste byly schopné "pracovat" s tím co máte jen o tom dost dobře možná ještě nevíte :-)
Je to báječná kniha - jako bonboniéra. Sice vám nejspíš nebudou chutnat všechny bonbóny, ale určitě se rozhodnete pár nových a neznámých příchutí vyzkoušet :-)

pocketka
14. dubna

Perfektní. Tohle by se mělo předčítat na školách. Skvělá, velmi čtivě a humorně napsaná kniha. Asi jsem si nikdy z knihy nevypsala tolik moudra na papír, jako u téhle. Povinná četba pro všechny ženy. Vřele doporučuji


zuzana4291
30. března

Velmi hezká a poučná kniha. Je napsaná stylem, který se velmi dobře čte. A je koncipována velmi přehledně a zajímavě. Kniha mě velmi chytla a hned jsem měla možnost ji vyzkoušet a jsem nadšená, jak to fungovalo.

adorjas
16.12.2020

Veľmi príjemná a ľahká poučka ako byť viac asertívnym a nie je to kniha len pre ženy, ale určite aj muži dokážu zopár príkladov vziať na seba a konať viac asertívne. Pri niektorých príhodách Nicole sa usmejete, pobavia a ak vám aspoň trošku kniha dodá sebavedomie a aspoň nejaký tip si zapamätáte, tak už malo zmysel knihu prečítať.

elenai
07.10.2020

Já tento typ literatury zpravidla nečtu. Ale nějaká vyšší síla mi vnukla myšlenku a ten e-book jsem si za pár šušňů koupila s tím, že si ji možná jednou přečtu. Netušila jsem, že to jednou bude tak brzo. Přišla totiž nějaká krize víry sama v sebe a kupodivu je to mnohem lepší. Nikdy bych tomu nevěřila. Ta autoanalýza osobnosti mi prospěla. Kniha samozřejmě není samospasitelná, ale když už nic jiného, přečtěte si ji třeba jen kvůli humoru. Autorka dvakrát překonala rakovinu, takže má co sdělit. Moc ráda bych byla aspoň ze třetiny jako ona a některé asertivní techniky si určitě na někom vyzkouším a spravím si chuť. :-)

monci6485
08.04.2020

Super. Žena se musí umět bránit. :-D

angloumene
07.01.2020

Těžké téma podané lehkou rukou. Autorka nejenže nabízí zábavné a poučné čtení, ale na celou problematiku nahlíží s dostatečným odstupem. Místo přehrabování se v těžkém osudu podává rady, jak se z něj vyhrabat a přestat být ona "hodná holka". Některé typy přesáhly rámec mého očekávání, takže teď vím nejen to, jak se poprat s typicky ženskými "neutrálními" narážkami, ale třeba taky to, co odpovědět při pohovoru na téma těhotenství a péče o děti. Super, víc takových knížek a hlavně autorek, ke kterým člověk může vzhlížet.

Lily101
22.02.2019

Absolutní nadšení. Zajímavé a věřím, že každého dokáže kniha obohatit, ať již více či méně.