Slabikář

Slabikář https://www.databazeknih.cz/img/books/27_/27275/slabikar-27275.jpg 5 151 36

Učebnice obsahuje slabiky a slova pro nácvik uvědomělého čtení, dětské básně, říkadla a krátké příběhy s častou frekvencí přímé řeči. Slabikář byl oceněn Zlatou stuhou 1993 a téhož roku získal i Cenu Comeniana.

Briv
10.01.2016 5 z 5

Slabikář by tady měl mít každý v přečtené literatuře - ať už tento nebo jiný :) Bylo fajn učit se číst, moc mě to bavilo a čtení pořád baví. Jsou to nostalgické a krásné vzpomínky. Ještě že tady v ČR máme možnost vzdělání! ...

DJonny7
02.01.2016

Byla to první kniha co mě naučila číst za což jsem moc rád:)

Mainada
27.06.2015 5 z 5

První knížka, kterou jsem přečetla :-) Ta odstartovala moji čtenářskou vášeň a nesmí v mém seznamu chybět :-D

LordSnape
28.10.2014

Na tuhle knihu mám super vzpomínky. Čtení mě bavilo a pamatuji si, jak jsem si četl vždy napřed, než na mě přijde řada. :-)

Barča :*
12.02.2014 4 z 5

Četla jsem to s mou milovanou třídou a nemohu na to zapomenout. Kniha plná humorů,obrázků a učení pro malinké děti. ;) Doporučuju pro děti,co jsou v první třídě,je to nejlepší slabikář co jsem kdy četla. ;) :)

tyzik.cejka
22.04.2013 5 z 5

Kniha je MNOHEM lepší než ty dnešní nudy co zezadu píši jak je to užasné to mu u nových vadí tady se nic dětem nenucuje a snaživě to odsejpá aniž by přitom nudilo

Clevo
19.01.2013

První knížka většiny z nás. Co děti, ty se s touhle knížkou teprve moří. Pravá doba pro tuhle knížku přijde až po letech, když si znova pročítáme první slova a věty, které jsme kdy četli. Nebo když se naše děti učí číst na stejných větičkách, na kterých jsme onehdá začínali my. Jak my stárnem, Slabikář se stává krásnějším. Obsahuje totiž naše vzpomínky.

Verousek
13.06.2012 5 z 5

Pokud to tak mohu říct, tak "povinná četba" první třídy :) na tuto knihu mám hezké vzpomínky, dostala jsem ji první den ve škole :)

RimmerCZ
17.02.2012 5 z 5

Moje první kniha. Vždy jsem si četl napřed, nespokojen jak pomalu ve třídě postupujeme. :-D

Mikiem
10.02.2012 5 z 5

1 co jsem se učila číst ve škole tak jako všichni skoro všichni:o)

Anni
27.08.2011

,,Ema má mámu. Máma má Emu'' .... tuto knížku se přiznám tady nečekala, ale jednoznačně sem patří . :)

Skallarix
24.08.2011 4 z 5

Jedna z prvních knih, které jsme přečetli... To bylo ale už kdysi, kdysi dávno. Ačkoliv jsem byl sice v první třídě, některé duchaplné pasáže mě opravdu rozčilovaly! Třeba když nás učitelka pořád a pořád dokola nutila hromadně číst o tom, jak máma mele maso! (a Ema mele mámu :-)

mkurri
20.03.2011 5 z 5

Díky této knížce umím číst. To byly časy. Máma mele maso, my se máme!

knedlik
20.03.2011

Malá Míla papá sama, mami, mami, pusa pálí! :-)

MartyMcFly
16.02.2011 3 z 5

Bez mučení se přiznávám, že je to první kniha, co jsem kdy četl (kromě pár komiksů, které jsem si ale jen prohlížel - nerozlučná dvojka mého mládí Čtyrlístek a Kačer Donald). Jakožto i většina z nás (minimálně vrstevníků). A bylo to čtení příjemné, nebál bych se i použít slovo krásné.

Protože začátek je jen jeden a na tuto se krásně vzpomíná.

Okřídlená li
30.11.-0001 5 z 5

Knížka mého mládí! Vlastně mládí nás všch! :)

pro děti slabikáře

Jiří Žáček