Skryté zlo

Skryté zlo https://www.databazeknih.cz/img/books/53_/535365/skryte-zlo-66084ea1a65c1.jpg 4 942 942

Emory Charbonneauová, dětská lékařka a maratonská běžkyně, zmizí na horské stezce, kam se vydala na trénink, ale také uspořádat si myšlenky a rozhodnout se, zda má smysl udržovat manželství, které se rozpadá. Než policie začne po pohřešované pátrat, stopa dávno vychladla a horskou divočinu sevřela mlha a sněžení. Policie má podezření, že za Emoryiným zmizením vězí právě její manžel. Strhující příběh, v němž nic není tak, jak se jeví, je plný nečekaných zvratů a prostoupený vášnivými emocemi. Vypráví o lásce, zradě a volbě, kterou musí člověk učinit, aby přežil.... celý text

Toto vydání knihy ještě není v prodeji. Má být od 21.06.2024
Literatura světová Romány Pro ženy
Bude vydáno: , Kalibr

Mean Streak , 2014

metyna
08.01.2020 5 z 5

Romantická, napínavá, překvapivá, pozitivní. Tak nějak bych hodnotila tuto knihu. Určitě doporučuji.

vincek1
17.12.2019 3 z 5

Kniha napínavá, ale chvílemi až moc melodramatická a závěr poněkud překvapivý, alespoň pro mne a to ve stylu operetky. Uvidím jestli sáhnu po další knize autorky.

marketsim
15.11.2019 5 z 5

Velice se mi tato kniha líbila. Od autorky jsem četla už více knih a vím že nebude poslední. Nemohla jsem se dočkat jak tato kniha dopadne a hlavně kdo vrah.

Jani23
10.11.2019 5 z 5

Napínavá kniha od začátku. Přečtena jedním dechem.

janina66
02.11.2019 5 z 5

Četla jsem už tak před rokem. Napínavá od začátku až do konce. Super hlavní hrdina. Výborný konec a rozuzlení.

bekule
30.10.2019 5 z 5

Ještě jsem nečetla od autorky zdaleka vše ale tato se řadí k těm nejlepším. Hodně napínavá s velmi překvapivým koncem, zpočátku mě dost připomínala Osamělou smrt od Lisy Jackson a vzpomněla jsem si i na mnohem drsnější La Lobu. Skvělá napínavá romantická četba ,sice zde byly i nějaké nelogičnosti , jednání hlavních postav bylo občas zvláštní a překombinované ale to se v tomto žánru odpouští. Touto knihou si Sandra u mě napravila reputaci po předchozích slabších.

Evazita
11.09.2019 2 z 5

No nevím...ale po dlouhé době se mi stalo, že mě děj rozčiloval a ke konci knihy jsem už jen kroutila hlavou nad postoji a debilitou některých postav. Jak slibný byl rozjezd, tak otřesný byl konec!

Dana.P
28.08.2019 5 z 5

Napínavá kniha od začátku do konce. Nepředvídatelné rozuzlení. Přečtena jedním dechem.

Lucie947
25.08.2019 5 z 5

Super kniha :-)

Vercutka
15.08.2019 1 z 5

Četla jsem hodně knih od Sandry. Závist a Bílý žár už asi nepřekoná. To jsou mimochodem dvě knihy, u kterých si ještě teď po letech pamatuji jména hlavních hrdinů. Tato kniha byla opravdu skryté zlo (uspěchaná romantika, trapný uslintaný řeči-už to tu někdo psal s tím tetováním a spousta dalších nelogických věcí). Za mě ne , Sandra to umí líp.

m.valova
11.08.2019 4 z 5

Trocha romantiky,trocha detektivní zápletky,ale byla napínavá,oddechová a četla se tak nějak sama..

gigi77
26.07.2019 2 z 5

Slabší autorčina kniha. Do samého konce jsem zločince tušila, ale špatně. Bavila mě romantická linka ... urostlý správňák ve vyzrálém věku, dokonalý k sežrání ... to jsem si uměla s radostí představit ... Také jsem před nedávnem běhala co týden to půlmaraton, tím si mě hlavní hrdinka naklonila. Ovšem ubiram hvězdičku za dost významné nereálnosti. Nakonec se ale nejedna o žádnou detektivku či thriller, pouze o román pro ženy ... ledabyle od každého trochu ... takže další hvězda padá dolů

ewisek22
21.07.2019 2 z 5

Od detektivky a thrilleru očekávám napětí, záhadu, sem tam nějakou mrtvolku a strach...co rozhodně neočekávám a ani nechci (to mohu číst úplně jiný žánr) je romantika a erotika. Takže z toho logicky vyplývá mé hodnocení knihy...

moudivlacek
11.07.2019 5 z 5

Velice povedená detektivka s velmi silným psychologickým kontextem a samozřejmě i menší dávkou romantiky. Co nejvíce se mi líbilo, však je poukazována skutečnost, že i když v rámci zákona někdo zabije, neznamená to, že to na psychice člověka nezanechá následky. To samé platí i u zrady někoho z velmi blízkých, těžko se obnovuje důvěra a někdy je to dokonce i nemožné. Každopádně jsem neznámého ze srubu odhadla hned zpočátku dobře a jsem ráda, že jsem se v něm nemýlila, spíš u mne jako člověk ke konci ještě víc stoupl v ceně. Ale i okrajové postavy zde měly výrazné dějové zásahy, a vše jen krásně dokreslily - city, prostředí, povahy.
Moje oblíbená autorka mě ani tentokrát nezklamala.

Zrzavá_Tereza
30.06.2019 1 z 5

Moje první Sandra a taky poslední. Jako dialogy tipu:
Líbej dal moje tetování na vlastní riziko. Proč? Co se stane?
Končí mi u penisu.
Nééé, to fakt nedávám.

pingu1
28.06.2019 4 z 5

Kdo má rád Sandru Brownovou a kombinaci detektivky s romantikou, přijde si na své. Kniha se četla dobře, děj má spád, konec jsem tentokrát neodhadla ... Kdo romantiku neee, ať sáhne po něčem jiném :-)

Warty
21.06.2019 1 z 5

Musím říct, že mě kniha vůbec nezaujala, od začátku jsem se nudila a v půlce to vzdala.

renova
21.06.2019 2 z 5

Tuhle knihu bych doporučila ženám nebo dívkám, které jedou na dovolenou k moři. Můžete se v pohodě vyvalit na pláž, poslouchat šumění moře a zároveň číst. Nejedná se totiž o moc náročné čtení. Pak se rozhlédněte okolo sebe, vytipujte si nějakého hezouna a určitě si slastně povzdechnete, protože vás k tomu donutí příběh, který máte v ruce. Tento příběh je naivně romantický a brnká na strunu právě takovým ženám - naivně romantickým.
Jediné, co mě překvapilo, je konec a rozuzlení. Za to palec nahoru.

Pája699
05.06.2019 4 z 5

Je to moje první knížka od této autorky a musím říct, že kniha je super. přečteno za 2 dny :-) Od prvních řádků jsem se nemohla od trhnout a knihu odložit. Jen jsem čekala tedy více krimi a ne červenou knihovnu, proto dávám 4 hvězdy. Určitě to ale není poslední knížka, právě mám v rukou Svědkyni.

reeper
25.05.2019 3 z 5

Četl jsem společně s přítelkyní. Pro ni jedna z top knih. Pro mně slušné, ale opravdu příběh spíše pro ženy.

napětí tajemství romantika

Sandra Brown