Skryté zlo přehled

Skryté zlo https://www.databazeknih.cz/img/books/53_/535365/skryte-zlo-66084ea1a65c1.jpg 4 942 942

Emory Charbonneauová, dětská lékařka a maratonská běžkyně, zmizí na horské stezce, kam se vydala na trénink, ale také uspořádat si myšlenky a rozhodnout se, zda má smysl udržovat manželství, které se rozpadá. Než policie začne po pohřešované pátrat, stopa dávno vychladla a horskou divočinu sevřela mlha a sněžení. Policie má podezření, že za Emoryiným zmizením vězí právě její manžel. Strhující příběh, v němž nic není tak, jak se jeví, je plný nečekaných zvratů a prostoupený vášnivými emocemi. Vypráví o lásce, zradě a volbě, kterou musí člověk učinit, aby přežil.... celý text

Toto vydání knihy ještě není v prodeji. Má být od 21.06.2024
Literatura světová Romány Pro ženy
Bude vydáno: , Kalibr

Mean Streak , 2014

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Skryté zlo. Přihlašte se a napište ho.

Kskaja
21.05.2024 4 z 5

Typická S. B. .. čtivé, vzrušující, prekombimovane a nelogické. ALE oddechové. Člověk má občas chuť číst tyto smyšlené příběhy

anavi2009
04.05.2024 2 z 5

(SPOILER) Myslela jsem, že to bude víc napínavé. Byla to moje první kniha od autorky a asi i poslední. Jednání hlavní hrdinky mi přišlo absolutně nelogické-probudím se ve srubu s velkým chlapem, najdu šutr, na kterém je moje krev, ale pritahuje me, tak se s ním vyspím. Navíc byla Emory snad bez jediné chybičky, postavy byly strašně černobílé a ploché, Alice mě nepřekvapila.
Prostě kniha nesplnila očekávání.

PREBURDA
19.04.2024 5 z 5

Hodně čtivá kniha od prvních stránek s detektivní zápletkou, dobře propracovanými dějovými zvraty, stránky ubíhají jako voda.
Konec velmi překvapivý.

Knihu rozhodně doporučuji všem, kteří mají rádi napínavý příběh, plný nečekaných zvratů a nepotřebují k tomu násilí, proudy krve a brutální vraždy.

Knižní novinky (24. týden)

13.06.2021

Kniha Skryté zlo v seznamech