Pronásledovaná

Pronásledovaná https://www.databazeknih.cz/img/books/30_/309581/pronasledovana-B6s-309581.png 4 1127 76

Škola noci série

Proroctví se naplnilo, padlý anděl uvězněný po celá tisíciletí v hlubinách země se osvobodil a Zoey Redbirdové a jejím kamarádům nezbývá než utéct ze Školy noci. V podzemních chodbách pod opuštěným nádražím budou v bezpečí před hrůzami, které se odehrávají na povrchu – ale nedostali se jen z jednoho maléru do druhého? Nevyzpytatelná červená mláďata mají svá tajemství, ve tmě se skrývá cosi neviditelného, objevují se další záhadné prorocké básně a Zoey pronásledují podivné, až příliš živé noční můry. Když se však nakonec Zoey ocitne v opravdovém ohrožení života, může za to docela obyčejná žárlivost. Dokáže se budoucí velekněžka postavit pradávnému zlu a vyřešit svoje komplikované vztahy, nebo se do toho jako správná puberťačka jen zamotá ještě víc? Není totiž vůbec jednoduché poznat, kdo je přítel a kdo nepřítel…... celý text

Romány Pro ženy Fantasy
Vydáno: , Knižní klub

Hunted , 2009

Annie G.
12.12.2014

Asi v půlce mě kniha děsně nakrkla a ja se rozhodla, ze ji nedoctu. jenze mi vadi mit nedoctene knihy, takze sem se po dvou mesicich odhodlala ji docist. Konec uz nebyl tak špatnej, ale stejně mě štve co se tam stalo (v dalším ďíle se to docela srovna :-) )

DK197
23.11.2014 1 z 5

Díl, který mě přinutil ten následující číst až po roční pauze. Plno sexu a milostného dramatu do-očí-bijícího. Mám pokrk, jak všichni včetně padoucha po Zoe touží... Ještě krok a z té knižky je porno.

Jajus
19.10.2014 3 z 5

Zdá se mi, že už se to táhne :( .. Taky si myslím, že Zo se stala díky svým schopnostem namyšlenější..

1v8na
08.09.2014 4 z 5

Kniha byla velmi napínavá opět. Ovšem bylo zde celkem přeplácáno láskou a sexem.

LilianVanRose
23.04.2014 3 z 5

Souhlasím knihy jsou takové neustále pořád nahoru dolů,nahoru dolů...jak se Zoe osočuje že je dě*** mě už opravdu někdy přijde k smíchu a to co udělala s Lorem, to teda můj rozum nechápe. No autorčina dcera teda musí být pěkný kvítko když knihu píše s její pomocí aby viděla jak se chovají ,,pubertální,, dítka :) :D Jinak další díly si určitě plánuji pořídit ale to jen z důvodu toho abych věděla jak to dopadne. Rozhodně tedy je to dobré čtivo ale není to úplně na prvním místě.. bohužel... a to se to od prvního dílu tak hezky rozvíjelo... myslím si že už to jen zbytečně prodlužuje...

Janiss
23.03.2014 1 z 5

Z knihami to šlo z kopce. Pronásledovanou jsem přečetla jako poslední a pokračovat už nebudu, ale ze začátku to bylo super.

Lestate
03.01.2014 3 z 5

Hezké, čtivé, spíš oddechovka, přijde mi to už trochu moc natažené, ale stejně jsem pořád zvědavá na další díly, tak uvidím, jestli mě autorky dokáží ještě znovu zaujmout.

Aneliss
22.11.2013 3 z 5

Nemůžu uvěřit, že už čtu pátý díl...

Místy už je to nuda, což je hlavní důvod, proč jsem tento díl četla ze všech nejdéle (i když je obsahově nejdelší). Děj je nesmírně natahovaný - polovinu knihy se mláďata pod velením Zoey skrývají v podzemí a rozjezdu se dočkáme až pomalu těsně před koncem. Styl psaní autorek se od prvního dílu nijak nezlepšil, narozdíl od charakteru hlavní hrdinky.

Každý kluk/chlap, co kolem Zoey projde by mohl být okamžitě jejím přítelem - v tomto díle jsem ztrácela přehled o tom, kolik jich vlastně měla za celou knižní sérii. Loren. Heath. Erik. Stark. Počítám, že v příštím díle to bude Kalona. A nejhorší na tom je, že Zoey se neustále křižuje, že není děvka, všechny holky přece normálně mají za dva měsíce pět kluků, atd. Vsadím se, že kdyby Damien nebyl gay a Darius neměl holku, Zoey by slintala i nad nimi. Škoda, že přítele nemůže mít třeba Stevie Rae nebo dvojice Erin a Shaunee, protože ty by si je narozdíl od slavné Zoey zasloužily.

Byla jsem zklamaná, že jediná známka akce vypadá asi takto... Naplánujeme to v deseti minutách... Dohodneme se... Provedeme... Všechno vyřešíme buď kruhem nebo nějakou básničkou... A najednou je všechno, co řešíme během dvou knih v mžiku pryč, vyřešené a konec... Teď jenom počkat na další díl, kde budeme znovu zachraňovat svět! A zase... tetování jako projev bohyniny úcty dostane jenom Zoey a ani jeden z jejích přátel, ačkoliv v tom jedou s ní jako praví kamarádi.

Omlouvám se, ale musela jsem tady nechat vyplout svoje rozhořčení na povrch. :D Po tomto díle nevím, jestli mám vůbec začínat číst šestý, podle mě by autorky udělaly lépe, kdyby Školu noci utnuly někde u pátého/šestého dílu a tolik to zbytečně nevycpávaly vatou a nenatahovaly.

Adele02
09.11.2013 4 z 5

Plně zasloužené čtyři hvězdičky. Celý děj strhující, Kalona tomu dodal šmrnc, i když aféra ze Starkem mi přišla spíš jako taková "bonusová". U Školy noci se nikdy nepřestanu chechtat.

DendaRA
15.07.2013 5 z 5

Škola noci mě prostě baví :)) Naprosto boží díl!

YuukiMichiCross
26.06.2013 4 z 5

Děj školy noci mě hodně baví .. ale nejvíc mě na téhle knížce štve Zoey .. a těma jejíma klukama .. -.-

Knihoholka:'33
14.06.2013 3 z 5

Jen jedna věta: Zoey je úplně blbá:D

RosMeggie
12.05.2013 5 z 5

Zase super díl... nesnáším Kalonu...

deedulka
02.05.2013 4 z 5

Co mi na Zoey fakt vadí je to, že jakmile uvidí chlapa, tak hned začne slintat. :) To se pak není čemu divit, že má prakticky 3 partnery najednou a neví co chce. Jinak pěkná kniha a děj krásně plyne.

Capinka
18.01.2013 4 z 5

Děj ságy se dostává stále dál a dál a je opravdu zajímavý. Trochu mi ale připadá pitomé to, jak v polovině knihy autorka popisuje předchozí děj. Myslím, že tak rozsáhlé popisy si mohla odpustit.

Eryl
27.10.2012 4 z 5

Musím říct, že z téhle knížky mám trochu smíšené pocity. Hlavní postava vůbec nepokročila a někdy si říkám, že větší hloupost už snad vymyslet ani nemůže, ale ona nikdy nezklame. A to ani nemluvím o jejím nikdy nekončícím problému s "kluky" a věčně se hádající partou kamarádů. Podle opakující se struktury děje se dá předem uhodnout, co se asi stane a ono se to taky stane, ale ještě dvakrát tak přihloupější a vychytanější. Za to musím vyjádřit autorkám svůj obdiv. Když už si říkám, že to ukončím, narazím ale na nějakou věc, co mě donutí k zamyšlení a musím pokračovat dál, např. názory na víru, církev atd. Celkově ale nelituji času, který jsem u knížek strávila, je to pro mě zábavná a odpočinková literatura :)

ajtynka
28.09.2012

špatný, každá další přečtená řádka mě od přečtení této serie odtrhává. Hlavní hrdinka ze sebe akorát dělá rozmazlenou d**ku, co už neví coby!! prnví díly se mi moc líbily, ale Tento díl a 4 jsou hrozné. Je to jen komerční pokračování, stále se opakující...bohužel už se asi nedovím, jak to celé (tato serie) dopadne, protože s každým sloven, kterém přečtu se ji zle od žaludku. Hruuuza

Dandulka
19.09.2012 5 z 5

Moc pěkná knížka, líbí se mi díl od dílu víc a víc.

DariDerek
11.09.2012

lakme: jestli ty jsi stará na takové knížky, tak já jsem přestárlá :-))

lakme
16.08.2012 3 z 5

začínam si myslet ze Zoey není normální :D nekdy bych ji za její myšlenky a činy nejradši ukopla hlavu :D hold už jsem na takové knížky asi moc stará..:D

upíři

Autoři knihy