Škola noci: Neferetino prokletí

Škola noci: Neferetino prokletí https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/216085/mid_skola-noci-neferetino-prokleti-216085.jpg 4 283 283

Škola noci – novely série

Třetí novela ze světa Školy noci poodhaluje tajemství minulosti temné upíří čarodějky Neferet. Co stálo na počátku jejího šílenství a krutosti? Chicago, 1892. Rodina bankéře Barretta Wheilera prožívá tragédii: jeho krásná žena umírá společně s dítětem při porodu.

Novely Fantasy Dívčí romány
Vydáno: ekniha ,

Neferet's Curse , 2011

orangerose
07.09.2014 odpad!

kniha celkem ušla, bejt emily tak taky zabiji jejího úchylného otce :D

Katie46
03.09.2014 4 z 5

Konečně jsem v knihovně našla knihu Neferetino prokletí. Moc jsem se na tu knihu těšila a nezklamala.
Příběh je pěkný, zajímavý a smutný. Přesto všechno jsem čekala, že se o Neferet a jejím minulém životu dozvím něco jiného.
Něco, co mi k ní sedí. Rozhodně to podle mě nevysvětluje, proč je ve Škole Noci ta zlá.

sabanka
27.08.2014 5 z 5

Podle mě skvěle zpracovaný příběh ....I když Neferet stále nechápu...Když sama poznala jak hrozné je když jí někdo ubližuje proč ubližuje jiným ? Proč....když ví jak moc to bolí jak moc to dokáže zranit :) Ale zase obdivuju její sílu začít od začátku :) Kdyby takto dokonalá bytost (vzhledem) existovala určitě by byla jedním z andílků victorias secrets (nevím jak se to píše ).

sabanka
27.08.2014 5 z 5

Vendulik
28.07.2014 4 z 5

Pěkně napsaný příběh :) už jsem pochopila Neferet.

vaili
10.06.2014 4 z 5

Slušný příběh, nic víc jsem neočekávala, takže za mě dobrý :)

Sima:)
28.05.2014 5 z 5

Kniha se mi moc líbila :) Zajímaví příběh týrané Emily, nezasloužila si to...
Teď už i chápu proč je Neferet ve Škole noci taková... :)

KateCullen
28.05.2014 4 z 5

Zajímavý pohled do nitra Neferet. Musím říct, že jsem s ní sympatizovala, jen mi trochu vadilo její nafouknuté ego ohledně její osoby - trocha skromnosti by neuškodila. Když teď budu číst další díly Školy noci, už ji asi nebudu vidět jako zlou Neferet, která chce všemu vládnout a všechny povraždit, ale jako osobu, které bylo ublíženo a díky ní se stalo to, co se z ní stalo.
A konečně víme, odkud pramení její zalíbení v býcích :D

Dandulka
22.05.2014 5 z 5

Tohle byl opravdu moc hezký příběh o tom, jak se z Neferer vlastně Neferet stala. Takové pohodové čtení na večer.

Tulenik
04.05.2014 2 z 5

Autorka přiznává, že tato novela byla pro ni katarzí. Muselo být obtížné poprat se s tak tíživým tématem. Na druhou stranu - z chování Neferet je víc než zřejmé, čím si prošla a proto není náplň knihy ničím překvapivá. Ukazuje známou pravdu, že chtíč je mocným nástrojem manipulace, a že pustit ho z řetězu nepřináší nic dobrého. Romantická zápletka je jen nutnou výplní pro cílovou skupinu čtenářů.

Minniesimilci-3
16.03.2014 4 z 5

Knížka se mi moc líbila, dokonce i víc, než polovina dílů ze samotné série Školy noci. Téma ale nebylo tolik originální, měla jsem pocit, že jsem to už jednou četla a přesně jsem věděla, co se stane. Jenom proto strhávám hvězdičku :)

lucmat
07.03.2014 5 z 5

Dlouho očekávaná třetí novela, ze všech mě (zatím) bavila nejvíc. Náhled do minulosti Neferet. Pěkné. Hezká obálka.

Ell Amaterasu
31.01.2014 4 z 5

Zajímavé, že novely mě baví víc než samotné knihy Škola noci. Podle mě jsou novely i lépe napsané a krásné ilustrace to ještě doplňovaly. I přesto jsem ale díky Neferetinu povídání z Označené o svém lidském životě čekala něco víc. Něco mi tam chybělo.
I tak ale dávám čtyři hvězdy, protože oproti knihám je tohle výrazné vylepšení.

hradilovi.mk
29.01.2014 5 z 5

Takhle novela se mi moc líbyla. Je hodně čtivá. :-)

sarekaslukova
26.01.2014 4 z 5

Neferet jako postavu ve škole noci jsem neměla moc ráda, proto jsem nejdříve nad knížkou chvíli váhala než jsem se do ní pustila. A ano udělala jsem dobře, že jsem si ji přečetla, alespoň jsem se o ní dozvěděla trochu více. Je to napsaný stejně čtivě jako celá série a proto se to možná tak dobře a rychle čte.

trynitrix
30.12.2013 4 z 5

Neferet je fajne aspoň psáno z jiného pohledu. Ale jak je tady v knize vidět osud si nevybíráme, osud si vybírá nás a proto se to tady tak v knize odvíjelo,až její povahu (podstatu osoby) dospělo do toho bodu jaký známe v knihách Školy noci.

barborelka
21.12.2013 3 z 5

Novely ke Škole noci se mi paradoxně líbí mnohem více než samotná škola noci, tedy posledních pár dílů, když už je příběh nastavován z ničeho....Příběh nebyl špatný, ale na začátku mne vůbec nebavil...konec již byl lepší....Uvidíme jestli se dočkáme smysluplného konce série.