Nezkrotná

Nezkrotná https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/211718/nezkrotna-211718.jpg 4 1183 1183

Škola noci série

Zoey Redbirdová, nejnadanější upíří mládě na světě, se zapletla se třemi kluky najednou, ale nakonec jí nezůstal žádný a kamarádi s ní nemluví. Navíc se Škola noci proměnila v nebezpečné místo. Nocí se totiž začínají pohybovat podivné stíny a školním areálem se stále častěji rozléhá zlověstné skřehotání. Zoey proto nezbývá než pokusit se naštvané kamarády usmířit. Její snahu však může snadno zkomplikovat záhadný nový spolužák, který ji až příliš přitahuje. Když do hry vstoupí děsivé proroctví, začíná Zoey chápat, že vše bylo pouhou předehrou událostí, jež mají kořeny ve stovky let starých indiánských legendách, a že se musí stát skutečnou hrdinkou a připravit se na boj se zlem, které může být daleko silnější než ona.... celý text

Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , Knižní klub

Untamed , 2008

Layss
07.06.2018 3 z 5

Zajímavá série... První díly byly poněkud lepší, ale i tak jsem se u čtení dobře bavila. Jen po nějaké době vůbec nedokážu rozlišit, co se v jakém díle stalo.

Szekynka
05.03.2018 4 z 5

Kniha byla dobrá, jen mi přišla odproti 1,2 a 3 dílu trochu slabší s časovými linkami a propracovaností.

Dakarianna
03.02.2018 4 z 5

Přijde mi, že se autorky za každou cenu hrozně snaží, aby to bylo „správné” YA. Místy je to tak strašně rádoby pubertální, až mám pocit, že je to snad nějaká parodie. Ale příběh už je správně rozjetý, knížka je čtivá a to téma se mi prostě líbí.

whiolet
19.12.2017 3 z 5

Příběh by měl gradovat a přitom se autorkám záhadným způsobem povedlo, že díl od dílu je to čim dál tím větší pubertální slátanina.
Zoe si hraje na chudinku i když si vše způsobila sama (teď mluvím o její trojce kluků), dvojčata a jejich dětinské oslovování ségra mi už leze krkem a krvelační červení upíři jsou najednou kámoši?!

Lolaniky
13.08.2017

super čtení

verulik196
17.07.2017 5 z 5

Za mě to byl skvělý díl. Sice to asi nikdy nebude úplně napínavé čtení, ale i tak se pomalu rozjíždí větší zápletka a tak věřím, že další kniha bude zajímavá.

Romžiry
10.07.2017 3 z 5

Naprostá pohodovka k večerům pod lampou. Červená knihovna pro náctileté s kapkou fantasy. Přečteno během chvilky. Hlavní hrdinka mi sice chvílema "pila krev", ale budiž.

PeťkaW.
23.03.2017 3 z 5

Nevím, jak tenhle díl ohodnotit, aby to bylo adekvátní a výstižné. Z první půlky jsem měla pocit, jako by jim psal někdo jiný. Nevím, čeho chtěly autorky dosáhnout tím, že udělaly z hlavní postavy běhnu a nesympatickou ufňukanou mrchu, která neví co chce, ale řekla bych, že tenhle jejich tah moc nevyšel a dost lidí mohl dokonce odradit od dalšího čtení. Stejně jako nulový děj, nezáživné plácání odnikud nikam a nepochopitelné chování postav. Druhá polovina trochu napravila pošramocenou reputaci a děj se konečně rozjel. Postavy se začaly chovat aspoň trochu (v rámci možností) racionálně a závěr byl vyloženě dobrý, i když pár detailů se dalo ještě vychytat líp. Do dalšího dílu jdu trochu s obavami, co dalšího na mě čeká a jak se s rozvinutou zápletkou autorky porvou. Snad líp, než na začátku tohoto dílu.

tatafa
07.01.2017 4 z 5

Krásná, napínavá a velice čtivá knížka z velice zajímavé série. Mohu jen doporučit.

Lucie.H
08.09.2016

Nevím proč ale když jsem četla tuhle knihu jak tam byl ten Kalona přišlo mi to neuvěřitelně přehnaně až moc vymyšlené. nelíbí se mi že jde furt jen a jen o zachranu světa a o kluky Zoey se ze svých chyb neponaučila.
Další díl si přeci jen přečtu protože nemám ráda nedočtenéé série

Aríka
02.08.2016 5 z 5

za mě zatím nejlepší kniha v sérii :D už se těším na další díl

zuzana4291
26.11.2015 5 z 5

na začátku knihy jsem se lekla, co že to autorka zase vymyslela za neuvěřitelné příšery a bála jsem se, že kniha bude horší než předchozí díl.....ale velmi mě překvapila, kniha mě velmi rychle v táhla do děje a nemohla jsem se od ní odtrhnout stejně jako u druhého dílu

1259
15.03.2015 5 z 5

Nečekala jsem, že to může být ještě víc napínavé, než to doposud bylo. Zoey se konečně zase s kamarádi se svými přáteli, pomalu si najde další ho kluka (i když umře a znovu povstane), baví se se svými bývalými kluky a na škole se rozpoutá ne výslovný chaos.

lunina
16.02.2015 4 z 5

To s tím Kalonem a krkavci jsem nečekala :O Věděla jsem že Neferet něco chystá,ale tohle vážně ne:D....Super knížka (y)

vilzuss
20.01.2015

Tento díl ze série se mi moc líbil, byl čtivý a asi nejvíce akční.

Marcipán
26.10.2014

Knížka se mi moc líbila, i když mi trochu lezlo na nervy jak měla Zoey tři kluky a nemohla se rozhodnout, který je ten pravý. Rothodně brzy poutíkám do knihovny pro další díl.

Jajus
21.09.2014 5 z 5

Skvělé! Další nový kluk ve škole. Škoda jen, že tak brzo umřel, nestihla jsem se s ním prakticky ani sžít :(

1v8na
08.09.2014 5 z 5

Kniha byla velmi napínavá. JSem zvědavá, zda Zoey válka vyhraje. Nemůžu se dočkat až přečtu další dílsérie těchto knih. třeba se konečně Zoye udobří s Erikem a začnou spolu pořádnĚ chodit.

Perla
28.06.2014 4 z 5

tento diel ma až tak nezaujal, pripadá mi ako veeeľmi dlhý úvod k ďalšiemu dielu

Lestate
28.12.2013 4 z 5

Ze začátku jsem se u knížky docela nudila, a to hlavně díky tomu, že autorky neustále opakují předchozí knihy, což už mi fakt dost leze na nervy. Na druhou stranu mě opravdu chytil závěr, který se četl opravdu velmi dobře. Pokud další díl bude jako závěr této knihy, tak už se nemůžu dočkat, až se do něj pustím.