Nezkrotná

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Zoey Redbirdová, nejnadanější upíří mládě na světě, se zapletla se třemi kluky najednou, ale nakonec jí nezůstal žádný a kamarádi s ní nemluví. Navíc se Škola noci proměnila v nebezpečné místo. Nocí se totiž začínají pohybovat podivné stíny a školním areálem se stále častěji rozléhá zlověstné skřehotání. Zoey proto nezbývá než pokusit se naštvané kamarády usmířit. Její snahu však může snadno zkomplikovat záhadný nový spolužák, který ji až příliš přitahuje. Když do hry vstoupí děsivé proroctví, začíná Zoey chápat, že vše bylo pouhou předehrou událostí, jež mají kořeny ve stovky let starých indiánských legendách, a že se musí stát skutečnou hrdinkou a připravit se na boj se zlem, které může být daleko silnější než ona....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/211718/nezkrotna-211718.jpg 3.91073
Série

Škola noci 4.

Žánr
Fantasy, Pro děti a mládež
Vydáno, Knižní klub
Orig. název

Untamed, 2008

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (53)

Kniha Nezkrotná

Přidat komentář
RoseJP
17. dubna

(+ SPOILER) Tento díl mě chytl asi nejvíc, chvílemi jsem brečela - u scény, kdy Běnka oplakává Starka. Jsem ráda, že se konečně zápletka se zlou Neferet pohnula. Bylo mi líto babičky. Občas mi kniha naháněla hrůzu, těším se na další díl.

CiaKawlone
24.10.2020

Nezbývá mi než říct moje oblíbené ,,Hustý". Další pokračování nezklamalo. Děj je komplikovaný, pomalu se rozmotává a zase zamotává. Pokaždé když to čtu si všimnu nových detailů a to to dělá ještě neuvěřitelnější. Prostě výborný.


ydnac
07.09.2020

Dobrá série o upíří ŠKOLE NOCI :-) Hlavní hrdinka Zoey prožívá slasti a strasti dospívání (což určuje i věkovou skupinu čtenářů a z toho pohledu jsem na celou sérii nahlížela, nicméně mně se to líbilo) a k tomu ještě je upír :-) starostí nad hlavu a když se přidá pár nepřátel co vám jdou po krku...je dobré mít takové přátele jako Zoey :-)

Luccinda
24.08.2020

Po třech dílech neskutečně otravné romantiky tu konečně máme knížku, ve které se řeší i něco jiného než vztahy. Konkrétně tu na scénu vstupuje děsivé proroctví, které je předzvěstí něčeho velkého, temného a nebezpečného, a s ním spojený boj dobra se zlem, který tvoří hlavní příběhovou linii prakticky v celém zbytku série.

Nezkrotná přímo navazuje na předchozí díl, takže se v první polovině knížky bohužel musíme opět vypořádat s ufňukanou chudinkou Zoey, která přišla o své tři kluky. Ale to přece vůbec nevadí, protože autorky jí okamžitě pošlou do cesty novou lásku. Ve Škole noci se totiž objevuje tajemný Stark, do kterého se hlavní hrdinka zamiluje asi pět minut poté, co ho poprvé spatří. Nechme ale romantiku romantikou, protože ta se v téhle sérii asi nikdy nezlepší...

Příběhově jsem byla se čtvrtým dílem celkem spokojená. Ve druhé polovině knížky se děj krásně rozjíždí a jestli se v tomto duchu ponese i pokračování, myslím, že tu máme zaděláno na docela kvalitní počtení. Teď už jen doufám v to, aby autorky ten obrovský potenciál nepromarnily.

meibi67
19.06.2020

Krásná a napínavá... hltám každé slovo.... určitě bude číst další a další .... :)
Sice tu slečny (paní) píší, že to je pro náctileté, ale i pro ...cítky jako jsem já, je to pěkný únik z reality ...

Ivet1990
06.02.2020

Další díl této série se začíná konečně zase stát za to. Začínám si i zvykat na to jak na začátku každého dílu se vrací děj zpět na začátek. Konec jsem si asi užila nejvíc, protože byl plný akce a konec měl otevřený konec, takže jedeme dál.

verunka93
03.12.2019

Tento díl byl chvilkami opravdu strašidelný. Tato situace ve Škole noci není pro Zoey vůbec jednoduchá, ještě že má svoje kamarády a babičku.

Brunnetka
27.10.2019

Přečetla jsem jedním dechem a pokračuji na další díl! Skvělá série :)

1