Pan Nikdo

Pan Nikdo https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/369054/bmid_pan-nikdo-19r-369054.jpg 4 11 4

Sirotek X série

V okamžiku, kdy se dostanete do neřešitelného problému, existuje jen jeden člověk, který vám může pomoci. Pan Nikdo. Stačí zavolat na jeho číslo a brzy váš problém zmizí ze světa. Jako protislužbu chce jedinou věc - musíte kontakt na něj předat dál, dalšímu člověku v nouzi. Na jedné z akcí se však náš hrdina stává sám lovnou zvěří a ocitá se ve stejné situaci, jako jeho klienti. Stává se zajatcem bezohledného šílence, který pro svou touhu po blahobytu dokáže jít přes mrtvoly. Ve vyhrocené situaci se na něj znovu začínají valit stíny minulosti - elitní zabijáci z programu Sirotek, výčitky ze smrti jeho náhradního otce Jacka i vlastní pohnuté dětství. Když se ke všemu přidají i pochybnosti o smyslu vlastní existence, vypadá to, že bez zásahu zvenčí to zřejmě nezvládne.... celý text

Literatura světová Thrillery
Vydáno: ekniha , Talpress

The Nowhere Man , 2017

Eddemi
29.12.2023 4 z 5

Milujem!

jarin58
12.04.2022 5 z 5

I když se příběh celé knihy odehrává na jednom místě,tak kniha vůbec nenudí.Evan je prostě borec.

jaja1989
02.09.2018 4 z 5

Bond, MacGyver, Hitman v jednom, ale doufám v pokračování.

martula
02.04.2018 3 z 5

Na Evana nikdo nemá, má devět životů jako kočka a chytrý je jak liška, na něj si žádný padouch nepřijde. Je to pohádka, která se ale pohodově čte a první část v horách je i hodně napínavá. V poslední třetině mi ale přišlo, že už to nebyla pohádka, ale sci-fi, což mě přestalo bavit.

mysteriózní, mystéria

Gregg Hurwitz