Věž

od:


KoupitKoupit eknihu

Každý, kdo se kdy dostal do Věže, by mohl potvrdit, že přezdívka, kterou dostala, Alcatraz II., nevystihuje skutečnost. Z Alcatrazu se totiž tu a tam podařilo někomu uniknout, a právě proto postavili Věž - futuristickou, až přízračnou stavbu v moři nedaleko San Franciska. Vznikla s jediným cílem: účinně ochránit zdravou společnost před kriminální nákazou. Do Věže jsou zavíráni ti nejnebezpečnější a nejbeznadějnější zločinci. Sofistikovanému bezpečnostnímu systému Věže se ještě nikdy nikomu nepodařilo uniknout. Dokud se v jejích zdech neocitl Allander Atlasia. Atlasia je psychopatický vrah. Ve Věži se ocitl za sérii hrůzostrašných zločinů, za které možná ani nenese úplnou vinu - sám se totiž stal v dětství obětí sexuálního zneužití. Na to však odlidštěná Věž nebere zřetel. Atlasia je zločinec střežený stejně bedlivě jako všichni ostatní. Žádnému druhému se však nepodaří to co jemu: probojuje se na svobodu. ...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/31_/31256/vez-31256.jpg 3.826

Orig. název:

The tower (1999)

Žánr:
Literatura světová, Thrillery
Vydáno:, BB art
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (4)

Přidat komentář
LeDock
26.12.2017

Tak zlú knihu som nečítal už veľmi veľmi veľmi dlhé roky. Otrasne napísané postavy šuštiace papierom a trápna snaha autora pôsobiť drsne. Nekupovať, nepožičiavať a v žiadnom prípade nečítať. Pochváliť sa dá len atmosférická obálka a zadná anotácia, ktorá robí chuť si knihu s takým super príbehom prečítať, len bohužiaľ, táto ho nemá.

mynamail
20.11.2016

Kniha je docela brutální. A to i vzhledem k tomu, že i popisované činy jsou brutální. Začnete mít pocit, že to už není možné a je potřeba to zlo dopadnout.
Mně se četlo dobře (pomíjí opravdu tu brutalitu, hodnotím knihu jako celek).
Myslím, že stojí za přečtení.

habakkuk
01.02.2013

Já bych dodal, že nic moc. Čekal jsem krvavou honičku, napínavý děj, zkrátka, že akce střídá akci. Ale dočkal jsem se jen průměrné detektivky, kterých je určitě na tomto malém světě požehnaně. Takže u mě zklamání.

Jack Bauer
29.10.2011

K obsahu bych ještě dodal : Krvavý hon, inspirovaný nejosvědcenější tradicí hollywoodských akčních filmů, avšak překonávající je tempem i brutalitou, může začít.

TIP: Máte rádi Databázi knih? Podpořte ji v Křištálové lupě (Zájmové weby) - hlasujte zde.

Autor a jeho další knihy

Gregg Andrew Hurwitz

Gregg Andrew Hurwitz
americká, 1973

všechny knihy autora

Uživatelé mají knihu

v Přečtených40x
v Čtenářské výzvě1x
v Knihotéce31x
v Chystám se číst8x
v dalších seznamech1x