Muž bez srdce

Siri nastoupí do nového zaměstnání na policii a stane se členkou týmu, který pracuje na sestavování psychologických profilů osob, podezřelých ze spáchání těžkých zločinů. Starožitník Jussi Stahl byl zastřelen a poté mu vrah z těla vyjmul srdce a umístil do stříbrné misky. Právě na vyšetřování tohoto zločinu se Siri podílí hned po svém nástupu k policii. Případ budí velkou pozornost. To, co v prvním okamžiku vypadalo jako hrůzný čin nějakého šílence, se brzy rozroste do ještě strašnějšího případu …...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/33_/339522/muz-bez-srdce-x0U-339522.jpg 3.520

Siri Bergman 4.

Literatura světová, Detektivky
Vydáno, Víkend

Mannen utan hjärta, 2013

Kniha Muž bez srdce

zdendula31
19.11.2019

První kniha od autorek a překvapivě dobrá..

YurgenTM
25.04.2019

Pro mě zatím nejslabší kniha z celé série, detektivní linie je velmi slabá.

LutherKing
17.12.2017

Pro mně prvotina od těchto autorek. Čekal jsem, napínavější čtení, ale celkový dojem z knihy velice dobrý...

SilvieSisinka
07.12.2017

Kniha mě bavila i duo sester :-) Jen ta Siri me nastvala neverou.Ale je to jeji život.Těším se na další pokračování.

jasmína
05.11.2017

Docela zklamání, mám pocit,že po první knize s názvem Teraputka už její knihy jsou o hodně kvalitně dolů, stačilo přečíst začátek a konec, a věděli jste zhruba, jak kniha dopadne už na začátku, myslím, že do další knihy už od autorky nepůjdu..

yetti74
24.07.2017

Pro mě čtivá detektivka, líbily se mi i předešlé knihy ze série. A těším se na další.

iška
17.06.2017

Dobrá detektivka, ale průměr.

soukroma
10.06.2017

Grebeové spolupráce s další autorkou pomohla - zatímco její samostatnou knihu jsem nemohla ani dočíst, tahle společná zprostřed série se mi četla dobře, i když zrovna toto téma nevyhledávám a rozuzlení bylo, jako obvykle u seveřanů, poněkud zvláštní.

Dům smrti
Dům smrti