Silnější než smrt

Silnější než smrt https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/217268/bmid_silnejsi-nez-smrt-M1p-217268.jpg 5 22 4

Silnější než smrt je kniha o dopisech, které se staly posledním záchranným kruhem, o příběhu, který je nepravděpodobný, a přesto pravdivý, a zároveň o síle schopné vytáhnout člověka ze samotného dna zoufalství. Je to vyprávění, které se čte jedním dechem, dynamické, barvité i šokující jako sám život, z nějž vychází.

Vydáno: , Návrat domů

Mocniejsza niż smierć , 2014

martina9959
11.12.2017 5 z 5

Krásná, nešťastná i šťastná kniha! Je to silný příběh a když si uvědomím, že podle skutečné události, je ještě silnější,... Nedalo mi to a při některých částech jsem neudržela slzu na krajíčku.

Verchrob
31.10.2017 5 z 5

Kniha je psána podle skutečné události a proto je hodně silná. Čtivá. Tahle kniha patří k těm, které doporučuji (i kupuji) svým blízkým.

mirkol
11.04.2016 5 z 5

Kniha je to silná, se silným poselstvím. Jinak ten obal trochu pletl, ale je krásný. Pěkně se to čte a jen tak na to nezapomenu. Rozhodně nelituji, že jsem si ji koupila.

Kao
11.11.2014 5 z 5

Fakt super knižka tahle.... Pro slabší povahy bude asi dost silná a těžká ale je fakt dobrá. Věřím,že se tohle stalo a mrazí mě při tom. Celá knížka se moc dobře čte a myslím,že ti,co ji budou brát vážně si určitě pobrečí. Je šokující.....

podle skutečných událostí

2014  90%Silnější než smrt
2019  80%Zůstala jen naděje
2017  93%Hrdinové víry

Kniha Silnější než smrt je v