Šíleně bohatý

Šíleně bohatý https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/485926/bmid_silene-bohaty-AP8-485926.jpg 3 228 228

Na pohádky jsem už dávno přestala věřit, takže když se mnou začal v práci flirtovat nový uklízeč nádobí Beck, nedělala jsem si naděje. Obyčejní lidé si na lásku jako trám můžou nechat zajít chuť. Vím, o čem mluvím. Jak bych ale mohla odolat muži, který cituje Jane Austenovou, umí mě rozesmát a je vážně sexy? Skrývá se toho v něm však mnohem víc. Beck je playboy a miliardář s utrápenou duší, který mi chce položit k nohám celý svět. Tohle však není mnohokrát vyprávěný příběh o Popelce a princi na bílém koni, jenž zachrání dívku před chudobou. V tomhle příběhu se toho skrývá mnohem víc.... celý text

Literatura světová Pro ženy
Vydáno: , Baronet

The Rich Boy

ardeas
21.05.2022 1 z 5

Kniha je príšerne nevyvazena. Zbytočné opisy, ci už znaciek a snobstva.. len to brzdilo dej. Do polovice knihy som mala chuť si búchať hlavou o stenu, že co to vlastne čítam. Potom sa to rozbehlo, ako hlavne Henry, toho chlapca zeriem :D vedel dat situáciam šmrnc. Ale ta nerozhodnosť a nevyvazenost deja to tak ci tak zabila.
V jednom odstavci sa píše ze najbližšie dni to zvládali, v ďalšom zistim ze vlastne preslo len 24h...ako fakt? A toto nie ze raz ale veeelmi casto. A zároveň sa všetko vyriešilo lusknutim prstov. Velmi nesurode, nerozhodne... a brutálne rýchle. Toto bol beh na 60m.
Plus uz to odznelo nižšie, parádne by osviezilo knihu písanie z oboch pohľadov. Takto mi to pride zahodeny potencial.

havrmoni
13.05.2022 3 z 5

(SPOILER) Jednoduchý sladký příběh na téma boháč a chudá dívka. Přečetla jsem a ta nenáročnost mi ani tak nevadila. Vadilo mi oslovení ,,milovaná a nejdražší", bylo ho tam až moc. Ke konci mě zarazila věta ,, známe se teprve měsíc", ten časový úsek mi tam nějak neseděl. Omluva v podobě rozdávání peněz, popis luxusního oblečení včetně značek mě taky moc nebralo.

NikolaSkop
10.05.2022 2 z 5

Tak v teto knize se opravdu nic nedelo. A kdyz rikam ze nic tak proste nic.. Zadna akce, drama ani nic podobneho. Najednu stranu, no a co? Kazda kniha nemusi byt nabusena dramatem. Ale tato byla aspon teda pro me, vyslovene nudna. Znova se k ni jiz nevratim.

kristy.books
07.05.2022

Na novú knihu od Kylie Scott som sa veľmi tešila, bola som rada, že po toľkých rokoch sme sa jej konečne dočkali. Musím však povedať, že v konečnom dôsledku som bola trochu sklamaná. Príbeh nebol úplne zlý, ale nesadla som si z neho na zadok. Najviac mi vadilo, ako sa všetko točilo okolo peňazí.

Začiatok bol sľubný, prvé kapitoly som si dosť užívala. Keď sa však Beck musel vrátiť domov, začalo to ísť dolu kopcom. Alice bola s jeho rodinou 5 minút a už musela podstúpiť drastickú premenu a nosiť len tie najluxusnejšie značky. Áno, rozumiem tomu, že jeho rodinná situácia sa vyžadovala určitú úroveň, no niekedy to bolo podľa mňa už cez čiaru.

Beck mi najskôr pripadal ako taký pohoďák, čo si viac váži určité nehmotné veci a hodnoty než peniaze a majetky. Keď však prišiel domov, rozhadzoval peniaze na všetky strany a pokiaľ niečo nebolo drahé, nebolo to preňho dobré. Potom ešte všetky tie zbytočné klamstvá...sklamal ma tým.

Alice bola skvelá, veľmi sa mi páčila jej povaha, podrezaný jazyk, to, ako sa o seba dokázala postarať. V Beckovej rodine to nemala ľahké, musela čeliť rôznym intrigám, ale zvládla to. Postupne sa jej podarilo získať viacerých členov na svoju stranu.

Koniec mi prišiel strašne rýchly, všetko sa v podstate vyriešilo zo dňa na deň. Keby som bola na mieste Alice, Beckovi by som tak rýchlo neodpustila a nechala ho viac podusiť.

V.Marie
06.05.2022 3 z 5

Z knihy mám rozporuplné pocity. Romantička ve mě je spokojená, ale zbytek.. hodně věcí v knize není vysvětlených, něco je zase zbytečně moc opsané.
Nevím, jestli je to chyba překladu, ale výrazy nejdražší, milovaná apod se mi moc nelíbily, stačilo by prostě miláčku.

moma08
03.05.2022 2 z 5

U tohohle příběhu mi opravdu chyběl pohled Becka, jelikož tam bylo dost věcí ohledně ho nevysvětlených.
Ke všemu to bylo takové zvláštní, hlavně ten rozjezd..
Celkově jsem z toho v rozpacích, určitě jsem čekala od této autorky něco lepšího.
Dám 2,5 ⭐.

anna7852
02.05.2022 4 z 5

Jeee to bylo hezké,jasně úplně něco jiného než jsem zvyklá,žádné velké bum,ale proste pohádka.
Jednu výtku přesto mám "po čtyřech dnech znamosti se stěhovat "?
To mohla autorka trochu časově natáhnout. Ale jinak to bylo ctive:)

Domča153
27.04.2022 1 z 5

(SPOILER) Za mě zklamání. Knížku jsem přečetla během večera, furt jsem čekala na pořádný zvrat a ono nic.
Charakter postav mě nijak nezaujal. Co říct, Back se ukázal jako docela hajzlík
Upřímně jsem si myslela, že ten zvrat bude v tom, že se hlavní hrdinka dá dohromady s Ethanem. S tím jak se k ní choval a soudil mi to tam nějak sedělo…ze skončí nakonec spolu, hlavně mi Back přišel jako takový hajzlík - že ji tam chtěl tak moc kvůli něčemu (například dohoda že si musí najít ženu jinak nebude dědictví). Což tak ale nakonec není.

Kiwicatko
27.04.2022 2 z 5

Jako precetla jsem to za jeden vecer, to jo. Ale mozna spis kvuli toho, ze mi pripominalo neco tak moc, ze jsem cetla porad dal a dal a premyslela, kde uz jsem to cetla.
Co rict o Beckovi…kterej vul lze i o prkotinach i o te kocce. To bylo fakt na pest, aby se probral. Mysli si, ze zenske venuje dostatek casu, kdyz vstava pred tim nez se probudi a jde spat kdyz uz ona spi, zbytek casu je v praci nebo posilovne…jako haha.

Uprimne, spis by me zajimal pribeh Ethana. To vypadalo na zajimej charakter postavy. Beck mi prisel takovej divnej, zvlast s oslovenim milovana (po tydnu nebo jak dlouho to bylo).

pollyn
23.04.2022 4 z 5

Podle komentářů jsem čekala slabý podprůměr, ale nakonec mě příběh mile překvapil.
Hlavní linka byla trochu slowburn a tím byla jiná. Většina příběhů začíná velkým chtíčem, pak opatrnou láskou, následuje nějaký zvrat, odloučení a happyend. Tady to pořadí bylo trochu procházené a to bylo osvěžující. Taky se mi nestalo, že bych přeskakovala nekonečně nudné pasáže. To už se mi dlouho nestalo.
Je pravda, že všechny vedlejší postavy mi byly protivné a Alice se podle mě narodila bohovi svaté trpělivosti, ale co :)

luzajickova
13.04.2022 3 z 5

Popravdě ani nevím kde začít. Od Kylie jsem četla serii Stage Dive, která se mi líbila a hezky četla až tedy na Jimmyho, kterého jsem si moc neoblíbila, každopádně tento příběh je o něčem jiném.. Kniha se četla příjemně, akorát mi trochu víc vadil charakter Becka jakožto hlavní postavy, o které příběh je. Chování měl dobré nebo alespoň mi přišlo fajn, než jsem došla k tomu, proč to tak je a co za tím vším stojí. Becka otec byl prostě blbec, což je ještě slabé slovo, ale nechci být sprostá. Nakonec si mě ale získal ke konci tím, jak se opravdu snažil vše napravit. Alice mi přišla častokrát až moc naivní, já bych upřímně nějaké věci nepřekousla. Ale jak to zase některým lidem natřela ve smetánce bylo skvělé. Penny se mi zamlouvala ihned od začátku. Ethan byl občas idiot, ale on za to tak nějak nemohl, dělal pouze co ho otec naučil, jakožto vlastně všichni sourozenci, i přesto si mě získal. Emma byla ze začátku taková zvláštní, nakonec mě svým určitým způsobem zaujala. Henry byl nejmladší z celé smetánky, ale byl to super prostě puberťák. U Rachel jakožto matka Emm a Ethana jsem se obávala, ale mile mě překvapila. Kdo se mi ale zamlouval úplně nejvíce byl Matiás, který byl skvělý a sympaťák. V některých částech jsem se i zasmála, ale to bylo spíše ze začátku, kdy to vše začalo. Příběh byl zábavný, prostě taková zazobaná smetánka. Každopádně kniha je slabší než ty co jsem od Kylie zatím četla a řekla bych, že se kniha liší i stylem psaní, samozřejmě nesmím zapomenout jak mě štval styl, jak šly scény hned po sobě (např: byli v ložnici a pak najednou někde jedou pryč). Hodně mi to vadí a nemám ráda, když to není oddělené, ale každý to má jinak. Příběh mě sice nadchl a byl zajimavý, ale nedosahuje to k plnému počtu.

Andrejka91
13.04.2022 3 z 5

Na začátek bych chtěla podotknout, že není dobré očekávat že to bude stejná bomba jako série Stage dive, té se nic nevyrovná.
Tohle má být první díl nové série, ale jestli bude taky tak úspěšná to těžko říct.
První díl byl pro mě takový průměrný. Příběh, který už tu byl tolikrát, že ničím nepřekvapí, naopak hlavní postavy byly sympatické, kniha se četla dobře. Jediné co mi vadilo je popis značek oblečení.

Barča 008
06.04.2022 3 z 5

Souhlasím s jedním z předchozích komentářů, že neustálé opakování módních značek a návrhářů bylo zbytečné. A pokud jde o Becka, to, jak oslovoval Alici slovy "nejdražší" a "milovaná" mi hrozně moc připomínalo Karla Kopfrkingla ze Spalovače mrtvol, z něhož jsem před pár lety maturovala, a to zrovna v tomhle žánru není nic moc.

lusitta05
04.04.2022 2 z 5

Uf, nudné a dlhé, aspoň mne sa zdalo,lebo som sa nemohla dočkať konca a nechcela som knihu odložiť nedočítanú. Nemalo to žiadne grády.

nina3905
03.04.2022 3 z 5

Ufff, čo napísať... Čakala som viac - dostala menej. Kniha nebola vyslovene zlá, ale zostala som sklamaná. Dôvodom je určite to, že kniha nedosiahla úroveň série o kapele Stage Drive.

hana1039
03.04.2022 2 z 5

No, trochu z mé strany zklamání... tahle knížka se fakt nemůže rovnat se sérii Stage Dive... prostě jednoduché čtení, a dlouho se mi nestalo, že jsem popoháněla čas, ať už je konec...

narisa
31.03.2022 4 z 5

(SPOILER) Přečteno a nebyl to problém. Osobně si nemyslím, že tato kniha byla tak špatná, jak ukazuje prozatím hodnocení a zní z některých komentářů. Naopak mi v některých částech Beck připomínal Malcolma ze Stage Dive. Hlavně v tom, že se na první pohled zamiloval a snažil se svou vyvolenou přesvědčit za každou cenu, jeho humor, to jak byl milý i problémy v rodině. Vedlejší postavy byly také zajímavé, třeba Eathan. Škoda, že o něm toho nebylo napsáno více. Ale i mladší bratr a sestra s manželem mohli mít zajímavé příběhy.
Něco jiného bylo prostředí. Musím říct, že ani mě moc nebavilo nakupování značkového oblečení a doplňků.
Ale líbilo se mi, že Alice s Beckem opravdu zůstala a neutekla.
Podle mě stojí za přečtení, i když série Stage Dive byla lepší.

rampapa
29.03.2022 2 z 5

Jako čekala jsem od toho trochu víc. Bylo to dost náročné neodložit knížku. Ale nějak jsem to zvládla. Hlavní postavy byly docela fajn. Doufám že druhý díl téhle série bude lepší.

Raislin
28.03.2022 1 z 5

Tak toto byla bída a utrpení. Nakonec jsem knihu dočetla, ale stálo mě to značné úsilí. Stále se opakující značky obuvi, oblečení a aut. Miliardář, který neustále rozdává peníze a ani hlavní hrdinka mi nebyla nijak zvlášť sympatická. Hodnotím jako ztrátu času. Za mě není dobrá volba.

Ralemo
24.03.2022 5 z 5

(SPOILER) Za mě hezky napsaný příběh se zajímavým tématem. Odpoutání od bohaté rodiny není lehké, každopádně se o to Beck aspoň pokusil a potkal lásku svého života. I přes všechen luxus který kolem sebe má, se ji snaží udržet v životě za každou cenu. Alice je příjemná, mladá dívka, která se snaží podřídit životu v bohatsví, i když o peníze jí vůbec nejde. Mezi hlavními hrdiny funguje přitažlivost, kniha je čtivě napsaná. Zajímavý pohled do bohaté rodiny a jejich problému. Určitě doporučuji. :) Klasický románek pro ženy, láska, peníze, drahé oblečení, nemovistosti, sex a šťastný konec.

Kylie Scott
australská