Síla ženy: Průvodce úspěšným životem pro každou ženu

Síla ženy: Průvodce úspěšným životem pro každou ženu https://www.databazeknih.cz/img/books/88_/8845/bmid_sila-zeny-pruvodce-uspesnym-zivotem-UEH-8845.png 4 92 22

Louise L. Hay ve své knize Síla ženy ukazuje, že největší změnou, kterou budeme v nadcházejícím období společně prožívat, bude naše vnitřní proměna. Louise L. Hay přesvědčivě vysvětluje ženám, jakým způsobem se mohou naučit vážit si sebe samých, získat sebevědomí a respekt, které jim po právu náleží, a dosáhnout pevného postavení ve společnosti. Slavná autorka se obrací na všechny ženy bez ohledu na jejich věk či společenské zázemí. Její knihy pomáhají tisícům žen na celém světě objevovat a rozvíjet nevyužité tvůrčí síly, najít sebe samé a žít plným, autentickým životem. Autorka svým vlastním životem dokázala, že s pevným odhodláním, láskou a především silou ducha lze překonávat i ty největší překážky.... celý text

Literatura světová Pro ženy Osobní rozvoj a styl
Vydáno: , Pragma

Empowering Women: Every Woman's Guide to Successful Living , 1996

Danafantom
01.01.2014 5 z 5

Knížka s výbornými afirmacemi pro ženy, které je příjemné si číst stále dokola. Vlastně mě docela překvapilo, že autorka, která mě před 20 lety tak trochu přivedla k věcem mezi nebem a zemí, má stále co říct. Její 70tiletý názor na život je fajn. Její desatero mě velmi oslovilo. Takže za mě rozhodně plný počet.

kika 13
27.10.2012 4 z 5

Stejné jako její knížka miluj svůj život záleží jen a jen na nás jak se budeme mít rádi.

ženy feminismus sebedůvěra, sebevědomí rozvoj osobnosti, osobní rozvoj motivační knihy transformace společnosti transformace vědomí

Louise L. Hay
americká, 1926 - 2017
1991  83%Miluj svůj život
1997  83%Síla ženy: Průvodce úspěšným životem pro každou ženu
1994  85%Síla je ve vás
2004  86%Já to dokážu
2013  91%Vše je tak, jak má být

Kniha Síla ženy: Průvodce úspěšným životem pro každou ženu je v