Sila zámeru

Sila zámeru https://www.databazeknih.cz/img/books/10_/105017/sila-zameru-105017.jpg 4 19 4

Jednoduchá, jasná a praktická kniha populárneho ruského autora, lekára a terapeuta. V. Sineľnikov učí, že základom pre šťastný život je uvedomiť si, čo vlastne chceme – teda sformulovať si určitý zámer. Aby sa nám tento zámer podarilo dosiahnuť, treba ho sformulovať podľa určitých zásad. V súlade s vyššou morálkou si treba vždy položiť otázku, prečo chceme to, čo chceme – čo to naozaj prinesie nám aj nášmu okoliu? Neoddeliteľnou súčasťou našich zámerov sú totiž iní ľudia, preto sú významnou témou knihy aj medziľudské vzťahy. Autor má dar pozitívne meniť prístup k životu, takže po oboznámení sa s jeho učením budete oveľa spokojnejší.... celý text

Duchovní literatura
Vydáno: ? Eugenika

Сила Намерения. Как реализовать свои мечты и желания (Sila namerenija) , 2005

Guepp
10.11.2021 4 z 5

Útlá kniha jednoduše shromažďuje základ pro duševní růst. Budete se k těmto věcem vracet celý život. Knihu bych ráda měla pořád po ruce.

RendyaDav
14.01.2020 5 z 5

Záměr - jak jej správně formulovat a úspěšně realizovat v životě...Jak zvětšit osobní sílu a umět vytvářet životní události. Které by přinesli radost nejen mě , ale i mému okolí. Tato kniha nás vede k pružnému myšlení a chování ,jak zvětšit a realizovat vlastní tvůrčí potenciál...Kniha obsahuje různé návody a cvičení...

perpentykl
25.01.2019 2 z 5

Jak prodat dobrou myšlenku na jednu A4? No musíme to nějak nastavit, aby se to dalo prodat jako kniha. Kniha musí mít příběh. Že nesouvisí s tou myšlenkou? Ale to se poddá.
Obsah je min. 50% balastu, který s obsahem buď nesouvisí vůbec (mystický příběh) nebo zcela okrajově. I tak ale může člověku, který má problémy s rozhodováním, něco dát.

Kulhavá
15.05.2018 5 z 5

Skvělá kniha, svůj "duchovní růst" jsem začala u amerických autorů (Murphy, Hicks,...) ruští autoři a speciálně pan Sinelnikov mi "sedí" daleko více. Přečetla jsem knih duchovního růstu opravdu hodně, Síla záměru je jednou z nejlepších, kterou jsem četla.Hodně mne posunula dál