Báječné mininakupování

Báječné mininakupování https://www.databazeknih.cz/img/books/76_/76579/bajecne-mininakupovani-76579.jpg 4 162 28

Shopaholic série

Jaká matka, taková dcera. Becky Brandonová (rozená Bloomwoodová) si myslela, že mít dítě je hračka a že narozením dcerky se jí splnil tajný sen – na celý život si pořídit kamarádku na nakupování. Ale nic není tak jednoduché, jak se zdá. Minnie má k nakupování naprosto odlišný přístup. Kamkoli přijde, zůstává po ní spoušť, jejím nejoblíbenějším slovem je „mojééé“ a miluje drahé značkové kabelky. Navíc je finanční krize, všichni mají hluboko do kapsy – včetně Beckyiných zákaznic v obchodním domě – a navíc Becky s Lukem dosud žijí u Beckyiných rodičů. Aby všem, a zejména svému manželovi, trochu spravila náladu, připravuje mu Becky tajně velkolepou oslavu narozenin. Ale tím nastává řetězec drobných i větších nedorozumění a všechno se ještě víc zkomplikuje…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , BB art

Mini Shopaholic , 2010

bookcase
21.03.2013 5 z 5

Sérii o shopaholičce mám ráda, i když bych její hlavní hrdinku asi zabila :-). Její muž má tedy trpělivost :-). Becky je ještě ztřeštěnější než dřív a do svých nákupů se docela zamotává - vzniká tak příběh, který je plný nedorozumění a záměn. Dobře se to čte, nechybí humor. Klidně bych brala i další díl.

Milik
02.02.2013 5 z 5

Knížka je opět super, super oddychová.

Vendelína
01.02.2013 4 z 5

Tak jako Báječné nakupování do kočárku bylo úžasné, tak tohle tedy také nemá chybu. Rebecca je vážně číslo a to, co si dokáže občas navymýšlet...:-) Kniha mě opravdu baví.

kamise
19.12.2011 3 z 5

Vtipná a pohodová nenáročná oddechová četba, u níž se vždy zasměju. Trochu mi připomíná "Deník Bridget Jonesové".

Renava
09.10.2011 5 z 5

Od tejto autorky som čítala všetko, čo doteraz vyšlo a netrpezlivo očakávam každú jej ďalšiu novinku (priznávam, že som SK-závislá). Milujem jej inteligentný humor, jej knihy sú pre mňa osviežením, uvoľnením, terapiou smiechom.. Možno sú niektoré jej veci lepšie, niektoré kúsok menej, ale toto vôbec nemá zmysel analyzovať, pretože všetky sú výborné oddychovky, majú iskru a ja osobne som sa zatiaľ pri každej dobre pobavila, koniec-koncov nič iné od tohto druhu literatúry nečakám... Rovnaký účel splnil i tento posledný diel o nevyliečiteľnej shopaholičke, preto dávam 5* a celú sériu môžem vrele odporučiť každému, kto chce vypnúť a zasmiať sa.

Christie
30.09.2011 4 z 5

Skvělé to bylo. Z řady shopaholiků jsem četla jen první a poslední díl a i když první byl asi o krapet lepší, stejně to bylo úžasné. Nechápu tak nízké procentuální hodnocení!

-Lenicka-
18.07.2011 5 z 5

Nejnovější knížka od Sophie je jedním slovem SUPER SUPER SUPER!! Opravdu jsem se skvěle pobavila.. ano, opravdu, konec trochu nečekaný, ale vůbec mi to nevadilo, můžu všem doporučit =o)

jasmína
10.07.2011 2 z 5

Relax, ale konec mě hodně zklamal. Už jsem se u něj děsně nudila. A to u této autorky se mi stalo poprvé.