Setkání v soumraku

Setkání v soumraku https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/460612/bmid_setkani-v-soumraku-Ju4-460612.jpg 4 64 34

Po rozchodu s nevěrným přítelem se Rebecca rozhodne začít nový život na anglickém venkově. Od prvního dne má pocit, že v pronajatém domě není sama. Je možné, aby byl ve starobylých zdech uvězněný duch bývalého majitele? Dívka se pouští do nebezpečného pátrání po zapomenuté tragédii a touží, aby minulost sídla nikdy neodhalila.

Maqua
19.01.2021 5 z 5

Krasna romanticky naladena oddechovka. I kdyz me to natolik vtahlo a zajimalo,jak to dopadne,takze jsem musela porad cist a cist. Druha pulka mela opravdu spad a ja se od knizky nemohla odtrhnout. A konec? Podle me happyend,takze ja jsem spokojena:-)

alnahu
17.01.2021 5 z 5

Nenáročná romantická oddechovka ,která mi sedla. Příběh Rebecci, která se odstěhuje na anglický venkov do tajemného starého sídla, ve kterém ji ve snech navštěvuje duch zemřelého šlechtice, který zde dříve žil. Kniha je čtivá a napínavá ,celý příběh je vyřešen na posledních stranách.

michaela2173
15.01.2021 2 z 5

Dočetla jsem jí, ale místy mi přišla dost přitažená za vlasy. Víc se k ní asi rozepisovat nebudu, není o čem.

JustWomen
09.01.2021 odpad!

Červená knihovna... nechci být zlá, proto se zdržím dalšího komentáře.

Sweet245
30.12.2020 5 z 5

Souhlasím níže s komentáři. Kniha je čtivá a Nick je boži! Konec je spíše otevřenej, ale já si ho vykládám jako dobrej. Osobně se mi líbily tajemné dialogy v první polovině a někdy mě Nick pěkně vytáčel. Od nehody to pěkně sviští. Závěr je docela netradiční. Vystávájí otázky. Buď si na ně můžete odpovědět sami (některé odpovědi se přímo nabízejí) a nebo jako já napsat autorce na facebooku (dobře komunikuje) a probrat to s ní. Kniha je nenáročná, ale napínavá. Idealní pro někoho, kdo si zrovna chce vyčistit hlavu od těžkých témat.

PetaZ
29.12.2020 4 z 5

Hodne zvlastni kniha s otevrenym koncem.. Co to teda resilo vlastne? Treba se nekdy dockame pokracovani, ktere nam to vysvetli..

Kudík
26.12.2020 4 z 5

Příjemné čtení. Ze začátku se autorka snaží o celkem strašidelnou atmosféru a já knihu poctivě četla sama a za tmy, ale nějak to na mě neúčinkovalo. :) Zápletka od nehody nemá chybu, jen ten závěr ve mě nechává pár otázek. Např. jak dopadla Rebecca? Cole je..? Atd. Nick neměl chybu. Celkem shrnuto jako nenáročná romantika na jeden večer.

Lucikaq
20.12.2020 5 z 5

Skvela knizka!! Precetla jsem ji jednim dechem, az mi bylo lito, ze jsem u konce..

Karol477
19.12.2020 5 z 5

Super kniha, mohli by ji zfilmovat, šla bych na to do kina.
Zhltla jsem ji za pár hodin. Líbil se mi tajemný Nick.

Bianca942
10.12.2020 5 z 5

Vřele doporučuji, napínavý romantický román zahalený pod rouškou tajemna. Čte se jedním dechem, děj postupně graduje, nechybí láska a napětí.

Jana.machova5
07.12.2020 5 z 5

Velmi zdařilý a napínavý román.

Helen.Kuc
27.11.2020 5 z 5

Napínavé čtivo. Nutí číst dál a dál. Myslím si, že se jedná o velmi vydařenou knížku. Žadná těžká literatura. Spíš romantická oddychovka, ale napínavá.

Martina.K795
21.11.2020 5 z 5

Napínavé počteníčko.Ze začátku jsem se teda i dost bála.Konec se mi líbil,ale brala bych pokračování.

klára1230
17.11.2020 5 z 5

Skvělá knížka. Četla jsem jedním dechem. Brala bych pokračování,snad bude.