Šest let

Šest let uplynulo od chvíle, kdy Jake Fisher viděl, jak si Natalie, jeho jediná, osudová láska, bere jiného muže. Šest let dodržel slib, že ji nechá na pokoji, a trápil se mučivými představami, jak Natalie žije se svým manželem Toddem. Po šesti letech náhodou narazí na oznámení o Toddově úmrtí, neodolá a vydá se na pohřeb. Doufá, že tam uvidí jeho manželku – ale vdova po Toddovi není Natalie… Jakákoli snaha najít tu, co mu kdysi zlomila srdce, pro Jake znamená odhalit krutá tajemství i bolestivé lži, ale především riskovat vlastní život. Více než 60 milionů prodaných výtisků, 25 publikovaných thrillerů, 41 jazyků, v nichž vycházejí – Harlan Coben je stálicí na celosvětovém knižním bestsellerovém nebi. Společnost Paramount Pictures chystá filmovou adaptaci Šesti let s Hughem Jackmanem v titulní roli....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/19_/194006/sest-let-Lvc-194006.jpg 4573

Six Years (2013)

Autor obálky:Soňa Šedivá
Vazba knihy:vázaná s přebalem
ISBN:978-80-242-4509-6

Janca91

Měla jsem jistá očekávání, která se bohužel nenaplnila. Od Cobena jsem četla lepší knihy, než je tato. Téma bylo od začátku zajímavé, ale děj se mi zdál chaoticky psaný.

Zlatovláska

Další vynikající Cobenova kniha... Ono taky co se dá o této knize jiného napsat; jiné hodnocení vlastně není ani možné, když jejím autorem je tato "spisovatelská elita". Kniha se výborně četla, opět plná překvapení, zápletek, najdete v ní i Harlanův pověstný humor... Titul doporučuji k přečtení všem a hodnotím samozřejmě na pět hvězdiček. :-)

Lemurka

Mě se kniha líbila. Četla se dobře, byla napínavá až do konce, místy to sice bylo přehnané a překombinované, ale nevadilo mi to. Určitě si od autora ještě něco přečtu.

Denisa232623
27.12.2017

Cobena mám hodně ráda a za mě další super knížka.

Janča089
11.12.2017

Od Cobena jsem přečetla už několik výborných knih, které byly napínavé a kde jsem byla do poslední chvíle zvědavá jak to dopadne. Většinou byl konec dalším nečekaným překvapením. Tato kniha mě ale zklamala. Přišlo mi to celé nějak překombinované a ztrácela jsem se. Konec mě nijak nezaujal (poslední detail spíš naopak ještě víc zklamal), protože jsem vlastně pořádně nevěděla o co tam jde.

postrach
10.12.2017

Dobře napsaný příběh.

papajapa
07.12.2017

Knihu jsem si pujcila jai "doplnkovou" nez se uvolni jina a jsem prijemne prekvapena. Bylo to me prvni setkani s autorem a urcite ne posledni. A ani mi nevadil ten happyend na konci.

martina.tim
01.12.2017

Příjemné rozptýlení. Člověk by nevěřil, že dokáže být někdo tak moc zamilovaný, že jde i přes takové překážky. Velmi akční příběh, který se mi sice chvílemi zdál dost na hraně, ale pěkně zpracované a dost napínavé :)

ctenarkaEva
27.10.2017

Z této knihy mám trochu rozporuplné pocity... První polovina byla vynikající, napínavá. Postupně se mi některé situace zdály až moc překombinované a chvílemi jsem se ztrácela v postavách i ději. Četla jsem od H.Cobena i Nikomu ani slovo a ta se mi zdála čtivější, napínavější a celkově zajímavější.

Evka27
20.10.2017

Výborný rozjezd,ale pak už jsem četla, abych jen dočetla a konec mě docela otrávil.

dom.ini
12.10.2017

Super!!!!! První polovinu jsem zhltla na jeden zátah. Druhou už jsem měla kvůli práci trochu rozkouskovanou, ale ani to ji neuškodilo. Knížka byla napínavá, akční a plná zvratů od začátku až do konce! Rozhodně doporučuji!

minde
28.09.2017

No čekala jsem, že to bude lepší. Děj byl sice dobrý, zápletka promyšlená, ale něco tomu chybělo. První půlka mě bavila víc, drželo to moji pozornost do chvíle, když jsem zjistila, jak to s Natálii je... ale pak už jsem se trochu ztrácela. Celkově to nebylo špatné, na ukrácení dlouhé chvíle dobrý.

Adelka123456
25.09.2017

Tohle je jeho nejlepší kniha... Ano, děj je prakticky nereálný, ale to přeci není tak podstatné... Důležité je, že se to velice dobře čte, je to napínavé, dá se říct že na každé stánce se něco stane... Tato kniha je velmi propracovaná a Cobenovi jistě dala hodně práce... Je to směs více žánrů, je to thriller, romaňtárna, místy je to i vtipné :-)

LucillaPeters
26.08.2017

Jedno odpoledne s knihou, což dává tušit, že kniha se čte opravdu sama. Nicméně několik výhrad bych měla, hlavně k pohnutkám hlavního hrdiny. Ale jinak Coben dokázal skvěle vystavět atmosféru, zápletka byla promyšlená, těch tři sta stran mě dokázalo udržet. Ovšem za ten závěr jedna hvězda dolů, ten mě trochu zklamal. Jinak se jdu pustit do dalších autorových knih, nemám ho v oblíbených jen tak, patří tam už léta oprávněně.

technik1965
20.08.2017

Moja prvá kniha od tohto autora, bola celkom dobrá určite sa v budúcnosti vrátim k tomuto autorovi.

šipek
31.07.2017

Kniha se četla velice dobře. Kniha nutí čtenáře přemýšlet, aby se čtenář neztrácel v ději. Trošku mi vadila nesmrtelnost hlavního hrdiny a závěr knihy (což zde nemůžu prozradit :-) . Za to ubírám jednu hvězdičku. Naprostý souhlas s komentářem ArwenAragorn až na to že já tu hvězdičku sebral.

terka95
30.07.2017

Má první knížka od autora. Asi jsem čekala ještě trochu něco víc, ale knížka mě bavila a byla jsem zvědavá a napnutá, jak děj bude pokračovat. Určitě se tedy poohlédnu i po dalších knížkách od H. Cobena, které jsou navíc i lépe hodnocené a mohly by být tedy snad ještě lepší než tato. Někdy jsem se sice trošku ztrácela, ale i přesto dávám 4 hvězdičky. A Jakeovo pouto k Natálii mě přece jen dojalo :)
Jen by mě zajímalo, zda se někdy natočí avizovaný film, nebo z toho sešlo, na zfilmovanou verzi knihy bych se ráda podívala.

raty
21.07.2017

Určitě zajímavý a poutavý styl psaní. Velmi čtivé. Ale tak nějak předvídatelné, že se nemůžu přidat k nejnadšenějším komentářům. Nicméně zkusím ještě nějakou další knihu tohoto autora.

Danilla
12.06.2017

Kniha Šest let, byla má první kniha od Harlana Cobena. Kniha mě chytla hned od první stránky a až do konce nepustila. Díky ní jsem si Cobena zamilovala a povedlo se mi sehnat a přečíst všechny jeho knihy, které v češtině vyšly.

AndyK
29.05.2017

Přečteno za jediný den, takže víc asi není třeba dodávat :-) Skvělé čtení a pro milovníky tohoto žánru naprostá nutnost!

Ajuszka
11.05.2017

Tak tohle,tohle byla pecka! Precteno za 2 dny. Zatim nej od Cobena a to uz mi chybi k precteni asi 3..

eva6224
09.05.2017

Nedočetla jsem, odloženo 70 stran do konce, prostě to nešlo.

ArwenAragorn
28.04.2017

Knížka se četla dobře, takže pominu některé nesrovnalosti, to, že hlavní hrdina se "zázračně" vyseká ze všech životanebezpečných situací a přeslazený happyend a neuberu hvězdičku.

zatylka
26.04.2017

Má druhá kniha od tohoto autora a opět nezklamala i když její hodnocení není až tak vysoké .Mám v úmyslu přečíst další jeho knihy.

cipperka
24.04.2017

Je to má druhá kniha od Cobena a opět se mi hned od začátku dobře četla, takže doporučuji!

aja0661
23.04.2017

Teda...ze zacatku jsem se nemohla zacist, ale pak jsem zas nemohla prestat! Moc pekna kniha, miluju tyhle zvraty ;-)

biki
03.04.2017

Nebylo to špatné, ale k úplné spokojenosti leccos chybělo. První polovina knihy byla vynikající, napínavá, mělo to spád. Přestože postupně začala fakta dávat smysl a jednotlivé události na sebe logicky navazovaly, situace v knize se stávaly občas až absurdně překombinované. Nemůžu se ubránit pocitu, že zvláště v poslední čtvrtině knihy to už autor trochu přehnal, kniha mě v této fázi už tak moc nebavila. Ale rozhodně pořád patří k tomu lepšímu v žánru.

Liduka
23.03.2017

Kniha se dobře četla a měla spád. Bylo tam ale moc otazníků ohledně všech zůčastněných postav, které musel hlavní hrdina rozluštit a i když mám ráda knihy, kde se něco děje a nejsou tam hluchá místa, tak tady se toho dělo až moc a bylo to na škodu. Podle mě mohl autor úplně vynechat například Benediktovo tajemství. Každopádně všechno do sebe nakonec pěkně zapadlo a kniha stojí za přečtení.

Hvězdinka
13.03.2017

Tak jak je u Cobena zvykem - velmi ctive, napinave, zajimave. Jsem opet velmi spokojena!

Shinky
07.03.2017

Jedna z nejlepších knih, jaké jsem četla!