Šest let

Šest let uplynulo od chvíle, kdy Jake Fisher viděl, jak si Natalie, jeho jediná, osudová láska, bere jiného muže. Šest let dodržel slib, že ji nechá na pokoji, a trápil se mučivými představami, jak Natalie žije se svým manželem Toddem. Po šesti letech náhodou narazí na oznámení o Toddově úmrtí, neodolá a vydá se na pohřeb. Doufá, že tam uvidí jeho manželku – ale vdova po Toddovi není Natalie… Jakákoli snaha najít tu, co mu kdysi zlomila srdce, pro Jake znamená odhalit krutá tajemství i bolestivé lži, ale především riskovat vlastní život. Více než 60 milionů prodaných výtisků, 25 publikovaných thrillerů, 41 jazyků, v nichž vycházejí – Harlan Coben je stálicí na celosvětovém knižním bestsellerovém nebi. Společnost Paramount Pictures chystá filmovou adaptaci Šesti let s Hughem Jackmanem v titulní roli....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/19_/194006/sest-let-Lvc-194006.jpg 4547

Six Years (2013)

Autor obálky:Soňa Šedivá
Vazba knihy:vázaná s přebalem
ISBN:978-80-242-4509-6

ctenarkaEva

Z této knihy mám trochu rozporuplné pocity... První polovina byla vynikající, napínavá. Postupně se mi některé situace zdály až moc překombinované a chvílemi jsem se ztrácela v postavách i ději. Četla jsem od H.Cobena i Nikomu ani slovo a ta se mi zdála čtivější, napínavější a celkově zajímavější.

Evka27

Výborný rozjezd,ale pak už jsem četla, abych jen dočetla a konec mě docela otrávil.

dom.ini

Super!!!!! První polovinu jsem zhltla na jeden zátah. Druhou už jsem měla kvůli práci trochu rozkouskovanou, ale ani to ji neuškodilo. Knížka byla napínavá, akční a plná zvratů od začátku až do konce! Rozhodně doporučuji!

minde

No čekala jsem, že to bude lepší. Děj byl sice dobrý, zápletka promyšlená, ale něco tomu chybělo. První půlka mě bavila víc, drželo to moji pozornost do chvíle, když jsem zjistila, jak to s Natálii je... ale pak už jsem se trochu ztrácela. Celkově to nebylo špatné, na ukrácení dlouhé chvíle dobrý.

Adelka123456

Tohle je jeho nejlepší kniha... Ano, děj je prakticky nereálný, ale to přeci není tak podstatné... Důležité je, že se to velice dobře čte, je to napínavé, dá se říct že na každé stánce se něco stane... Tato kniha je velmi propracovaná a Cobenovi jistě dala hodně práce... Je to směs více žánrů, je to thriller, romaňtárna, místy je to i vtipné :-)

LucillaPeters

Jedno odpoledne s knihou, což dává tušit, že kniha se čte opravdu sama. Nicméně několik výhrad bych měla, hlavně k pohnutkám hlavního hrdiny. Ale jinak Coben dokázal skvěle vystavět atmosféru, zápletka byla promyšlená, těch tři sta stran mě dokázalo udržet. Ovšem za ten závěr jedna hvězda dolů, ten mě trochu zklamal. Jinak se jdu pustit do dalších autorových knih, nemám ho v oblíbených jen tak, patří tam už léta oprávněně.

technik1965

Moja prvá kniha od tohto autora, bola celkom dobrá určite sa v budúcnosti vrátim k tomuto autorovi.

šipek

Kniha se četla velice dobře. Kniha nutí čtenáře přemýšlet, aby se čtenář neztrácel v ději. Trošku mi vadila nesmrtelnost hlavního hrdiny a závěr knihy (což zde nemůžu prozradit :-) . Za to ubírám jednu hvězdičku. Naprostý souhlas s komentářem ArwenAragorn až na to že já tu hvězdičku sebral.

terka95

Má první knížka od autora. Asi jsem čekala ještě trochu něco víc, ale knížka mě bavila a byla jsem zvědavá a napnutá, jak děj bude pokračovat. Určitě se tedy poohlédnu i po dalších knížkách od H. Cobena, které jsou navíc i lépe hodnocené a mohly by být tedy snad ještě lepší než tato. Někdy jsem se sice trošku ztrácela, ale i přesto dávám 4 hvězdičky. A Jakeovo pouto k Natálii mě přece jen dojalo :)
Jen by mě zajímalo, zda se někdy natočí avizovaný film, nebo z toho sešlo, na zfilmovanou verzi knihy bych se ráda podívala.

raty

Určitě zajímavý a poutavý styl psaní. Velmi čtivé. Ale tak nějak předvídatelné, že se nemůžu přidat k nejnadšenějším komentářům. Nicméně zkusím ještě nějakou další knihu tohoto autora.

Danilla

Kniha Šest let, byla má první kniha od Harlana Cobena. Kniha mě chytla hned od první stránky a až do konce nepustila. Díky ní jsem si Cobena zamilovala a povedlo se mi sehnat a přečíst všechny jeho knihy, které v češtině vyšly.

AndyK

Přečteno za jediný den, takže víc asi není třeba dodávat :-) Skvělé čtení a pro milovníky tohoto žánru naprostá nutnost!

Ajuszka

Tak tohle,tohle byla pecka! Precteno za 2 dny. Zatim nej od Cobena a to uz mi chybi k precteni asi 3..

eva6224

Nedočetla jsem, odloženo 70 stran do konce, prostě to nešlo.

ArwenAragorn

Knížka se četla dobře, takže pominu některé nesrovnalosti, to, že hlavní hrdina se "zázračně" vyseká ze všech životanebezpečných situací a přeslazený happyend a neuberu hvězdičku.

zatylka

Má druhá kniha od tohoto autora a opět nezklamala i když její hodnocení není až tak vysoké .Mám v úmyslu přečíst další jeho knihy.

cipperka

Je to má druhá kniha od Cobena a opět se mi hned od začátku dobře četla, takže doporučuji!

aja0661

Teda...ze zacatku jsem se nemohla zacist, ale pak jsem zas nemohla prestat! Moc pekna kniha, miluju tyhle zvraty ;-)

biki

Nebylo to špatné, ale k úplné spokojenosti leccos chybělo. První polovina knihy byla vynikající, napínavá, mělo to spád. Přestože postupně začala fakta dávat smysl a jednotlivé události na sebe logicky navazovaly, situace v knize se stávaly občas až absurdně překombinované. Nemůžu se ubránit pocitu, že zvláště v poslední čtvrtině knihy to už autor trochu přehnal, kniha mě v této fázi už tak moc nebavila. Ale rozhodně pořád patří k tomu lepšímu v žánru.

Liduka

Kniha se dobře četla a měla spád. Bylo tam ale moc otazníků ohledně všech zůčastněných postav, které musel hlavní hrdina rozluštit a i když mám ráda knihy, kde se něco děje a nejsou tam hluchá místa, tak tady se toho dělo až moc a bylo to na škodu. Podle mě mohl autor úplně vynechat například Benediktovo tajemství. Každopádně všechno do sebe nakonec pěkně zapadlo a kniha stojí za přečtení.

Hvězdinka

Tak jak je u Cobena zvykem - velmi ctive, napinave, zajimave. Jsem opet velmi spokojena!

Shinky

Jedna z nejlepších knih, jaké jsem četla!

SimonaP

Určitě hezký příběh, ale nějak záhadně mě to, jak je to všechno doopravdy, napadlo hned asi po první třetině. Samozřejmě jsem nevěděla, jestli je to tak , a byla jsem překvapená, že ano. Doporučuji.

akdar72

Moje první kniha od Cobena. Souhlasím s Paja1974, nutí vás to přemýšlet od začátku do konce. Těším se na další.

Metroušek

Zbytečná kniha. Překombinované až falešné. Myslím, že to nebavilo ani autora.

Paja1974

Moje druhá kniha od Cobena a vím že určitě není poslední. Opět má kniha dej a zapletku.Miluji knihy kde od začátku musí člověk přemýšlet a úplne rozuzlení přijde nakonec.Doporučuji přečíst.

Mia76

Přečteno za dva večery, napínavý příběh, který vás nutí část dál a dál, abyste se dozvěděli, jak to nakonec dopadne. Doporučuji, kniha se mi líbila, pro mě první kniha od tohoto autora, hned se chystám na další.

popeluška

Právě jsem dočetla a kniha se mi líbila.Četla se velmi svižně ani jsem se nenadála a byla jsem na poslední stránce :-)

konicekbily

Únavné čtení příběhu s překomplikovanou zapletkou s mnoha odbočkami a svéráznými postavami mne odpočinku moc nepřineslo, spíše vyčerpalo. Je vidět, že i Mistr se občas sekne a napíše slátaninu.

natkaf

Super kniha. Velmi poutavý, napínavý a překvapivý příběh. Autor má neskutečně čtivý styl psaní a dokáže skvěle vykreslit postavy, hlavně hlavního hrdinu. Moc jsem si čtení užívala a na konci jsem byla velmi překvapená. Neskutečné, čeho jsou někteří lidé schopni kvůli lásce. Musím ale přiznat, že občas se v ději objevilo několik chvil, které mi nedávaly úplně smysl. Určitě se kouknu po dalších knihách od autora.