Sedmihlásek

Sedmihlásek https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/212359/mid_sedmihlasek-212359.jpg 4 16 3

V další své knize se autorka Eva Hudečková vrací do vzpomínek na své dětství. Romantický pohádkový příběh pro dospělé je alegorickým zobrazením touhy po ztraceném ráji a věčné lásce, boje dobra a zla. Kniha vychází s ilustracemi Mariny Richterové.

kolacky
07.10.2020 3 z 5

Tuze zvláštní příběh... A souhlasím, mohlo být mnohem víc ilustrací.

haaabi
05.08.2017 4 z 5

Půvadný příběh. Ale.... přesně jak píše Artlucie pode mnou, jako by se na úvod úplně zapomnělo.
Překvapilo mě jak je knížečka malinkatá. Kromě obrázku na obálce obsahuje 4 obrázky Mariny Richterové. Těch tam klidně mohlo být i víc, úplně jsem si předtavovala jak by nakreslila překrásnou říši krále Všemoha.

artlucie
26.05.2017 2 z 5

Upřímně jsem čekala víc. Začátek vypadal slibně, ale pak jsem se v té krasomluvě začala špatně orientovat, některé pasáže jsem četla vícekrát, jak jsem se lehce ztrácela, a nakonec mi v závěru chybělo napojení na ten děj na počátku. Jako by se na ten úvod úplně zapomnělo, nikdo ji nehledal, nikomu nechyběla? To se mi nepozdávalo.. Myšlenka dobrá, ale cestou se to jaksi rozpadlo.