Sedmé nebe

Sedmé nebe https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/381027/bmid_sedme-nebe-D8X-381027.jpg 4 228 126

Sedmé nebe série

Co když je svět, ve kterém žijeme úplně jiný? Co když před námi skrývá temná a děsivá tajemství? Co když kolem nás žijí jedinci, kteří do našeho světa nepatří a byli do něj vyhoštěni za svá provinění? Co když žijeme ve světě, kde si padlí andělé odpykávají své tresty a bojují o své duše? Před osmnáctiletou Elaine Riversovou se odkryje střežená opona a ona uzří svět takový, jaký skutečně je. Dostane se do smrtelného nebezpečí, ale po celou dobu je tu někdo, kdo ji neúnavně ochraňuje. Její strážný anděl Kassiel, jeden ze sedmi nejvyšších archandělů. Sedmé nebe se přes noc v nakladatelství zařadilo mezi BESTSELLERY a vítězí na první příčce v kategorii Romány. Umístilo se mezi top bestsellery na Kosmas.cz v kategorii Dívčí romány.... celý text

Literatura česká Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , Má kniha.cz

Sedmé nebe , 2017

TinaStar
24.06.2018 5 z 5

Kniha mě naprosto pohltila a nemohla jsem se od ní odtrhnout - prožívala jsem intenzivně celý příběh, bála se, smála se, divila... Kniha je neskutečně čtivá a vtáhne vás během prvních řádků. Rozhodně se těším na pokračování a určitě se k ní ještě vrátím.

Kasiopea88
21.06.2018 5 z 5

Krásná knížka, čtivá, plná napětí, dobrodružná a zároveň něžná. Nedá se od ní odtrhnout - 360 stránek zhltnete jedním dechem za dva dny. Těším se na další pokračování.

IvaNovi
18.06.2018 5 z 5

Kniha mě pohltila, odnesla od všedních starostí....prožívala jsem dobrodružství s hrdinkou ;) Kdo nečetl doporučuji ;)

ŽanetaN
09.06.2018 5 z 5

Skvělá kniha! Nádherná obálka. Příběh mě velice bavil. Postavy mi byly velmi sympatické. Autorka je skvělá.

lucie2952
03.05.2018 odpad!

Na 30. stránce jsem to vzdala. Nepodstatné báboly i děj. Až vyloženě nebudu nic mít ke čtení, tak se možná k tomu vrátím, ale budu se modlit, ať mám co číst, protože nevím zda budu mít nervy zdolat několik stránek a přitom se modlit, aby se už konečně začalo něco dít. Opravdu nepochopím proč autoři začínají knihu tak nudnými a nepodstatnými blbostmi...

jani.ruzicko
18.04.2018 5 z 5

Rozhodně nadějná mladá česká autorka! =)
Je pravdou, že tedy začátek mi přišel zdlouhavý a nemohla jsem se moc začíst. Popisy míst a postav, které nakonec nejsou vůbec důležité, bylo zbytečné a trochu nezáživné natahování děje. =) Pak se nám ale příběh už pomalu rozjíždí a rozhodně to bylo příjemné překvapení. A od příjezdu na ostrov už to bylo naprosto strhující - od této chvíle ve mně bublalo asi tak milion emocí od strachu, napětí, očekávání, přes bolest (s Adamem jsem fakt trpěla!) až k úlevě.
Myslím, že je to asi poprvé, co jsem neměla žádnou svou teorii, jak tohle dopadne a za to, autorce patří velké díky! =)

Elaine udělala pár nelogických chyb, ale to se asi očekávalo, Kassiel byl skvělej a rozhodně sympaťák, ale mě to prostě vždy táhne k těm bad boyům a Adam byl prostě nejlepší, nejvíc komplikovaný a ve finále toho měl nejvíc, s čím musel bojovat, ale za maskou drsňáka se skrývá fajn týpek. =)

Moc se mi líbila tahle andělská atmosféra a skvělé, a trochu jiné oproti jiným knížkám, vykreslení Padlých a Strážných andělů. Doufám, že tedy bude pokračování, protože jsem se prostě nedozvěděla, proč všichni tak Elaine ochraňovali a co je TO tajemství (tohle je jediné v čem mám malinkou teorii, ale kdo ví?) =/ =D

Díky, že jsem si mohla knížku přečíst a rozhodně mohu doporučit! =)

Berycore
10.04.2018 5 z 5

Na to že jsem nečtenářka a knížku si přečtu jednou za X let protože se mi čtení zhnusilo od čtenářských povinných deníku ze školy. Tak můžu popravdě říct, že jsem myslela že se neprohlodam ani první stránkou. Příběh mě nepopsatelne chytil a nějak sem nemohla přestat číst. Hltala jsem stránku po stránce abych věděla co se odehraje dál. Teď už mám první díl skoro dočtený a stránky ubejvaj rychleji a rychleji. Je tam spousta napětí, lásky a zápletek že se opravdu nenudím. Tenhle příběh je úžasný a už se těším na druhé vydání. A jinak k čertu s Adamem :D Kassiel je pro mě TOP!!!

Marky222
10.04.2018 5 z 5

E-knihu Sedmé nebe jsem momentálně zhltla už podruhé a moooc se těším na připravovanou tištěnou reedici. Jsem zvědavá, jaké tam budou změny a vylepšení oproti e-book. Jen se nikde nepíše o přibližném vydání druhého dílu... tuto (pro mě chtěnou a nutně potřebnou) informaci jsem nenašla ani na stránkách nakladatelství.
Jinak mockrát děkuji za úžasnou atmosféru světa padlých andělů a za skvělé charakteristiky s "miláčkem" Adamem v čele :D Už aby byla dvojka!!! :D

Mistylady
09.04.2018 5 z 5

Zase jednou hodně dobrá knížka. Ve dvě v noci jsem se musela přemlouvat, abych šla spát, jinak ráno nevstanu :D Už aby bylo pokračování, jsem napnutá jak trenky :D

aliesse
13.03.2018 5 z 5

Ze začátku jsem byla z knihy mírně rozpačitá, říkala jsem si, že to bude další klasická YA tuctovka. Nevím, kdy se to zlomilo, ale kniha nabrala spád a já se tak začetla, že jsem ve čtyři hodiny ráno ve všední den s hrůzou zjistila, že se musím alespoň na chvíli vyspat. Kniha je opravdu velmi povedená, příběh propracovaný a emotivní, o úroveň výš než většina ostatních zahraničních knih tohoto žánru. Škoda, že tu nikde zatím není informace o vydání druhého dílu :( Nemůžu se dočkat!

zuzikis
16.02.2018 5 z 5

Nikdy se mi nestalo, že by mě kniha vzala takhle za srdce! Nemám slov. Postavy jsou tak propracované a komplikované. Děj je tak emotivní. A musím obdivovat autorčin dar děj napsat tak lehce, ale i emotivně. Jsem hodně překvapená, že je to autorčina první knížka.

martis111
14.01.2018

Knížka o andělech mě úplně nadchla! Byla pro mne po večerech příjemným odreagováním. Zajímavý a poutavý příběh, konec jsem úplně hltala a byla zvědavá, jak knížka skončí. Těším se na další pokračování.

ajla5
03.12.2017 5 z 5

Delší dobu jsem se nemohla začíst. Ale zcela jsem propadla Adamovi. Lásku Ellie ke Kassielovi jsem moc nechápala. Byl mi sympatický asi ve dvou scénách. Takže jsem dost nespokojená s koncem příběhu. Také byla v knize spousta chyb. Ale Adam...

Eva998
03.11.2017 5 z 5

Kniha se mi líbila, doporučuji a těším se na další díl.

Marky222
03.11.2017 5 z 5

V jedný linii je padlý anděl Adam, který vystihuje zatracený svět padlých andělů, jejich drsnou náturu a boj o přežití. V druhý linii je archanděl Kassiel, díky kterýmu se odtajňují dobře promyšlený andělský záležitosti a jak to všechno funguje. Děj působí, jako by to všechno mohlo být skutečný a tím je četba reálnější. Navíc jsou tam mnohý fakta "pravdivý" (Kassiel "vážně" vládne Sedmému nebi, kde dlí ještě nenarozený lidský duše, titánská válka na nebesích atd). Takže to není žádná přemrštěná fantasy, ale hezký příběh s temnými a tajemnými zákoutími, který vyvažují romanci.
Moc se mi líbilo, jak byl vystižený Kassiel coby Elainin strážný anděl a vysoce postavený archanděl. Jestli mám vážně strážnýho anděla, tak chci, aby byl jako on :D
Adam mě totálně nadchl! Zbožňuju provokatéry s charismem.
Zezačátku je to sice takový utahaný, ale zpětně si člověk uvědomí, že to tam muselo být, protože jsou v tom skrytý náznaky, který se odhalí později. A na ty stále utajený se fakt těším.

Lenka.
02.11.2017 5 z 5

Z mého pohledu skvělá knížka,můžu jen doporučit.Děkuji autorce za příjemné počtení :-D

Chensie
29.10.2017 3 z 5

Kniha má své plusy i své mínusy, ale díky svému námětu a potenciálu je šance, že si ji v závěru oblíbíte. Hodnotím třemi hvězdami právě z toho důvodu, že některé věci by bylo potřeba propracovat, na druhou stranu však šikovně sepsaná tajemství a atmosféra opravdu okouzlí.

TerezaSacka
28.10.2017 5 z 5

Když knihu napíše anděl, jde to poznat. Ale když jí napíše anděl, který do toho vloží své srdce a kus sebe, nelze napsat komentář, který by vystihl mé pocity a dojmy, které ve mně toto dílo zanechalo. Děkuji a všem vřele doporučuji. Je podzim, tak hurá pod deku a čtěte. :)

LenkaT81
20.10.2017

Kdo nad koupí přemýšlí – neváhejte! Kniha je moc krásně napsaná, dějem jsem se nechala strhnout hned od první stránky. Nechybí napětí, tajemno. Určitě nedoporučuji číst po večerech jako já – dost těžko se četba ukončuje-rozhodně se u knihy čtenář nenudí. Autorce děkuji za pěkné čtení a za mě určitě doporučuji knihu si přečíst.

ivca7265
13.10.2017 4 z 5

Kniha Sedmé nebe je pro mě příjemným překvapením. Jedná YA paranormální romanci. Mou recenzi najdete tady v záložce recenze. Už teď se těším na další díl této andělské série :-)