Sebelhářka

Sebelhářka https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/181003/bmid_sebelharka-RMe-181003.jpg 3 91 26

Sebelhářka je příběh o nenaplněných a raněných citech, o souboji srdce s rozumem, o touze a vášni. Každé manželství má své problémy, i to, které na první pohled vypadá jako dokonalé. Dá se ještě zachránit vztah, v němž před ignorantstvím a pravděpodobnou nevěrou manžela zavírá jeho žena oči, dokud jí je neotevře jiný muž, který vstoupí do jejího života? A má vůbec ještě cenu takové manželství zachraňovat? Daniela si namlouvá, že její manželství je v naprostém pořádku. A to v kontextu jiných životních příběhů možná „v pořádku“ je, přesto není šťastná, i když předstírá opak. Tomáš je dominantní muž, který se zajímá především sám o sebe a svoji ženu zanedbává. Ta časem zjišťuje, že by mohla být spokojená, dokonce by snad zvládla žít i bez Tomáše, ale přesto nemá chuť ukončit manželství, kterému kdysi tolik věřila. Navzdory tomuto přesvědčení v ní rostou jiné chutě, pro šťastné manželství zcela nevhodné, je však příliš těžké odolat.... celý text

Jarkatimka
06.10.2016 1 z 5

Tak trochu ztráta času číst tuto knihu, slovník i situace se opakují, příběh nepřekvapí. Přečetla jsem ji hlavně proto, že jsem neměla na dovolené už neměla co číst.

Arsi
25.06.2016 1 z 5

Kniha mě zklamala. Je to o ničem. Čekala jsem od toho víc.

Helianthus
29.08.2014 3 z 5

Kniha nebyla špatná, ale je pravda že jsem narazila na několik pasáží kdy jsem měla sto chutí hlavní hrdinku nějakým způsobem probrat. A jsou zde místa, kdy jsem si říkala, že tohle snad ani není možné, ale kdo ví ... Jako dovolenkové čtení doporučuji, ale co mě týče není to kniha, ke které se vrátím.

bzdenca
24.02.2014 1 z 5

Kniha mě až do poloviny moc nezaujala. Zhruba někdy za polovinou to začalo být zajímevé, ale podruhé jí číst nemusím.

Lulena
28.01.2014 5 z 5

Jo! Tak takhle knížka se mi líbila ještě víc, než Sbírka. Je taková vyzrálejší a reálnější. Hlavní hrdinka je klasická ušlápnutá ženuška, alespoň ze začátku, než se trochu probere, pak se příběh začne odvíjet docela dramaticky. Žádná americká romantika, ale příběh ze života, jak má být, i s trochou té lásky a humoru.

vaili
24.01.2014 5 z 5

Vynikají kniha, ale tak do třetiny knihy máte chuť hlavní hrdinku profackovat :) pak to má skvělý spád a konec ten prostě ... váhate jestli je to k pláči, k smíchu nebo nejlepší možný jaký by mohl být .. sama se jsem se ještě nerozhodla :)