Lov sokola

Lov sokola https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/371991/bmid_lov-sokola-TRp-371991.jpg 4 31 3

SEAL Team Six série

Operativec SEAL Team Six Thomas Crocker není v krajně nebezpečných misích celonárodního významu žádným nováčkem. Jeho úkol jej však tentokrát zavede blíže k domovu. Íránský terorista, jehož spolu se svým týmem pronásleduje, je totiž tentýž člověk, jenž před několika měsíci unesl Crockerovu ženu: Sokol, který se pokusil o krádež libyjského jaderného materiálu a osnuje plány ničivého útoku proti Americe. Crocker a jeho tým jsou mu v patách a hon na Sokola a jeho skupinu je zavádí z Bangkoku až do Caracasu. Lov sokola prověřuje Crockera i zbývající příslušníky SEAL Team Six dosud nevídaným způsobem. Kulky létají v nepřetržité akci, a než příběh dospěje ke svému konci, jsou Crocker a jeho muži postaveni před vrcholnou zkoušku: přežít zajetí v rukou těch nejzvrácenějších mezi lidmi a svůj boj přenést na samotný Sokolův práh – hluboko do nitra íránského území. „Román ve stylu ‚stříleček‘, reflektující současnou světovou politiku… Hlavním cílem je akce a Mann s Pezzullem dostávají svému závazku… Čtenáře přenášejí přímo doprostřed děje: mezi pachy a zvuky doprovázející divokou zuřivost války.“ ?Kirkus Reviews „Vlna útoků, která si po celém světě vyžádá americké životy, je jen pouhou předehrou mnohem ambicióznější teroristické kampaně, o níž pojednává třetí kniha z řady strhujících thrillerů o Thomasi Crockerovi…... celý text

Literatura světová Romány Thrillery
Vydáno: , CPress

Hunt the Falcon , 2013

Jaruš7
02.01.2023 5 z 5

Další lov zvířecího symbolu dravce - predátora.
Komplex všech zločinných aktivit v jedné osobě ohrožující Ameriku.
K tomu mstivá nutnost zúčtování žene Seal Team z akce do konfliktů v nichž přežití je skoro hotový zázrak.

Megačtivé.
(Ve výčtu nepřátel mi komunisté připadnou jako vtípek co dokáže u giganta vyvolat strach. Mocný komunismus vedle Al'Kajdy.

pejty
09.06.2019 4 z 5

Miluji knihy s podobnou tématikou a i tuto knihu jsem si oblíbil. Jediné, co mi trochu vadilo, bylo to, že se v knize objevilo pár hluchých míst, které děj zpomalovali. Jinak super.

ThomasRuhe
03.01.2019 3 z 5

Volné pokračování Lovu škorpiona. Zhruba standardní kvalita příběhu. Opět několik bojových akcí kdy vše končí vysoce nebezpečnou misí na území Íránu.

akční

Autoři knihy