Saturnin

Saturnin https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/400704/bmid_saturnin-piJ-400704.jpg 5 7494 7494

Lorelei13
11.06.2013 4 z 5

Teta Kateřina je tu taky? - Ta je všude.

kathy
11.06.2013 5 z 5

K Saturninovi není mnoho co dodat. Příjemná klasika, která pobaví, potěší a nechá čtenáře odreagovat :-)

BooksLucyKing
09.06.2013 4 z 5

Bezvadná knížka, je zábavná a Saturnin je prostě užasný :D jen tam o něm toho mohlo být trochu víc, když vezmu, že se knížka jmenuje po něm.

LG73
09.06.2013 5 z 5

Báječně napsaná kniha, ke které se budu vždycky ráda vracet. Autorův humor mě vždycky spolehlivě vytáhne i z té největší deprese.

vipera
09.06.2013 5 z 5

Na tohle se dá jen "prostě úžasné" :-)

Skjaninka
09.06.2013 5 z 5

Keď sa chcete baviť, smiať a relaxovať čítajte Saturnina. Pohodový príbeh, skvelé postavy a inteligentný humor.

Lady S.
07.06.2013 5 z 5

Vynikající kniha! Zatím snad jediná kniha, u které jsem si přála, aby neměla konec. Určitě jsem ji nečetla naposledy ;)

kathy
07.06.2013 5 z 5

K Saturninovi asi není mnoho co dodat. Pobavil a odreagoval :-) Super.

felia
05.06.2013

Tato kniha mě provázela celé mládí. Dlouhou dobu jsem ji považoval za nejhumornější světovou knihu. Dnes dávám přednost jiným autorům, ale Saturnin je pro mě srdeční záležitost. Jen mě překvapuje, že žádná další Jirotkova kniha nedosahuje ani v nejmenším Saturninových kvalit.

Kent2004
03.06.2013 5 z 5

Saturninovi jsem se dlouho bránil, nakonec se mi dostala do "rukou" audio kniha, kterou načetl Jiří Samek (zkrácená, 4 hod. verze, na rozdíl od té, kterou načetl ten "filmový" Saturnin - Oldřich Vízner) Kniha mne naprosto dostala. Nejen že přednes J. Samka je úchvatný, ale druh humoru jakým je kniha ztvárněna je fascinující. Shlédnul jsem i film a opět se dostavilo zklamání. Né že by byl špatný, ale s tím jak je to popisováno v knize se to prostě nedá srovnat.
Pravda je, že se každému tentu druh humoru líbit nemusí, ale já se prostě neustále chcechtám příhodám a trampotám hlavních hrdinů.

K_laara
30.05.2013 1 z 5

Saturnin mi byl doporučován, ale mne bohužel kniha neoslovila vůbec. Asi jsem jiná :)

kkouzlo
16.05.2013 5 z 5

Knížka, ke které se často vracím a díky mě si ji oblíbil i přítel. Je lepší než film.

kuky921
05.05.2013 5 z 5

Velmi příjemná knížka, u které se každý zasměje. I filmové zpracování se mi líbilo, ale knížka je lepší.

GepardLady
05.05.2013 5 z 5

Lidé, kteří nikdy nečetli, uvádějí jako svoji nejoblíbenější knihu Babičku - jediný titul, který si pamatují ze školy. Lidé, kteří čtou, uvádějí jako svou nejoblíbenější knihu Saturnina. Tak jsem se, "díky" nemoci, k ní dostala i já. A musím dát všem těm kladným kritikám za pravdu. Jen mi přišlo, že je tam málo Saturnina a více tety Kateřiny, doktora Vlacha a slečny Barbory :-)

maid
04.05.2013 5 z 5

Moje nejoblíbenější kniha... Mít tak vlastního Saturnina by nebylo na škodu! :D

Apophis
30.04.2013 5 z 5

Naprosto úžasná kniha...ten osobitý humor stojí prostě za to

Madluska
28.04.2013 5 z 5

Jednou jsem takhle před pár lety dostala poukázku do knihkupectví a bezradně jsem stála před regálem a vybírala si pro sebe nejlepší titul. Shodou řady šťastných náhod se tak stalo, že jsem objevila nenápadnou útlou modrou knížečku a spolu s ní skvělého autora, skvělou knížku a skvělý film/seriál. Koho z nás při čtení nenapadlo, že by muselo být skvělé mít doma taky takového (vůbec ne němého!) sluhu? ;-)

princesse
16.04.2013 5 z 5

Naprsto skvělá, výborná, úžasně vtipná ... a navíc filmové zpracování se více než povedlo. Určitě stojí i za přečtení. Doporučuji.

hradil
16.04.2013 5 z 5

Tuto knížku jsem dostal jako povinnou četbu. Pod pojmem Saturnin jsem si představoval nějakého boha z Egypta.
Po přečtení pár stránek jsem dospěl k názoru, že jsem čtenářem, jedné z nejlepších knih v ČR. Naprosto nenásilná forma humoru, která pobaví lidi od XY do YX let. Nedoporučuji přečíst zapšklím bytostem, které nás doprovází našimi životy:).

KAMIKA
15.04.2013 5 z 5

velmi vtipná a čtivá kniha - jedním dechem :-)