Saturnin

Saturnin https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/400704/bmid_saturnin-piJ-400704.jpg 5 7492 7492

PaníLenka
23.04.2021 5 z 5

Úžasný slovní humor! Knížku mi kdysi půjčila paní sousedka, bylo to vydání ze čtyřicátých let, dost ohmatané a já při čtení poznala, proč. Naprosté nadšení, musela jsem si sehnat svoji vlastní (knížky totiž vracím....) a mám ji na nočním stolku pro případ nutnosti spravit si náladu!

LucK.
22.04.2021 5 z 5

Knížka na spravení nálady. Milá, vtipná, krásná čeština.

TaNya_
16.04.2021

Knížka kterou jsem přečetla nejvíckrát za život a ještě s ním nekončím. Umím citovat i zpaměti! Nelze cokoliv vytknout, pro mě je to útěk do světa humoru a nestárnoucí klasika.

Hugoline
14.04.2021 5 z 5

Milé čtení.

miša63
09.04.2021 5 z 5

Zábavné čtení a lze porovnat čtenou a hranou verzi. Moc jsem si to užila.

Linda007
07.04.2021 5 z 5

Milounká kniha.

Pain
07.04.2021 5 z 5

Několikrát přečteno. Skvělá kniha.

Jarek82
05.04.2021 5 z 5

Viděl jsem film dříve než četl knihu a v důsledku toho postavy mluví hlasem herců :-) Každopádně humoru to neubralo.

Schary
05.04.2021 3 z 5

Takové mírumilovné, neškodné, lehce humorné čtení. Film nijak zvlášť nemiluji, ale kniha se dá....

MíšaS.
05.04.2021 1 z 5

Anglický humor mám ráda, ale tady mi nějak nesedly postavy. Všechny byly strašně šablonovité. Do příjezdu k dědovi kniha celkem šla, ale pak to byl děs. Děj byl šroubovaný a jak začali putovat, to už byla nuda největší.
Před pár lety jsem byla na Saturninovi v divadle a i tam mi přišel začátek super, ale poté horší a horší, nudnější a nudnější, až už jsem si říkala, kdy to konečně skončí. Film jsem neviděla.

TwoFace
04.04.2021 5 z 5

Knihu jsem četl, slyšel a viděl několikrát, a vždy to bylo skvělé. Jedna z knih, která se dá otevřít zcela náhodně a po přečtení pár stran vám instantně navodí lepší náladu.

grizlinka
30.03.2021 5 z 5

skvělé čtení, které vím, že si jednou zase přečtu :)

PePl1974
28.03.2021 5 z 5

Úžasná knížka. Jedna z mála, u kterých jsem se smála nahlas.

Hani77
23.03.2021 5 z 5

Dlouho jsem se nemohla začíst a nechápala jsem vysoké hodnocení. Pak jsem se ale do čtení tak zabrala, že jsem druhou polovinu knihy dala na jeden zátah a ještě jsem se vrátila k několika kapitolám ze začátku. DOPORUČUJI nejen k pobavení, ale najdou se i myšlenky k zamyšlení.

archivářka115
20.03.2021 4 z 5

Knížka není špatná, ale když jsem jí četla, tak jsem stále měla před očima hrdiny z televizní inscenace. Stává se mi to velmi málo, ale musím přiznat, že se mi inscenace líbila víc , i když byla natočená podle knížky.

cérka
20.03.2021 5 z 5

Má oblíbená kniha proti trudomyslnosti a volba pro březnový Klub milovníků knih. Saturnin patří mezi mé oblíbence už hezkou řádku let. Tentokrát, jsem zvolila audioknihu v podání Oldřicha Víznera a byla to skvělá volba, po všech stránkách. Mohu jen doporučit! I když už znám knihu téměř nazpaměť, stejně jsem se smála až mi slzy tekly a některé kapitoly poslouchala opakovaně. Saturnin prostě nikdy nezklame!

mk1111
17.03.2021 5 z 5

Tato kniha je hodně veselá , spousta úsměvných zážitků hlavního hrdiny .

Čtenář1234
15.03.2021 3 z 5

Kvůli konci musím jednu hvězdičku strhnout, jelikož se mi moc nelíbil. Jinak pohodově odposloucháno jako audiokniha.

Stepaneka
10.03.2021 5 z 5

Klasika a ilustrace Adolfa Borna, prostě stále je k čemu se vracet.

Maci752
05.03.2021 5 z 5